Кабель живлення "Sound Star" призначений для підключення звукової апаратури (підсилювачів і сабвуферів) в автомобілях. Цей кабель двожильний. Виготовлений з міді. Колір кабелю - чорно-червоний. Продається кратно 1 метру.
Сигнальний кабель (Alarm) EUROSAT призначений для використання в охоронних і пожежних системах сигналізації, а також телефонного зв'язку. Цей кабель шестижильний. Жили виготовлені з алюмінію, зовнішня оболонка з міді. Оснащений екраном з алюмінієвої фольги. Колір кабелю - білий.
Сигнальний кабель Eurosat призначений для використання в охоронних та пожежних системах сигналізації, телефонного зв'язку та інших проектах, де потрібна передача сигналу на значні відстані. Цей кабель чотирьох-жильний. Жили виготовлені з алюмінію, покриті міддю. Екран відсутній. Колір кабелю - білий
Сигнальний кабель (Alarm) VKcable призначений для використання в охоронних та пожежних системах сигналізації та телефонного зв'язку. Цей кабель дванадцятижильний. Жили виготовлені з алюмінію, плакованого міддю. Забезпечений екраном з алюмінієвої фольги.
Сигнальний кабель (Alarm) VKcable призначений для використання в охоронних і пожежних системах сигналізації, а також телефонного зв'язку. Цей кабель восьми жильний. Жили виготовлені з алюмінію, плакованих міддю. Оснащений екраном з алюмінієвої фольги. Колір кабелю - білий.
Кабель 10-провідний з різнобарвною ізоляцією та перетином жили 28AWG. Застосовується для з'єднань в слабкострумових ланцюгах, підключення цифрових схем, а також для монтажу роз'ємів IDC або інших обтискних конекторів. Шлейф можна легко розділити на окремі дроти або стрічки з меншим числом жил. Фасування по 100 см.