Плата розширення введення/виводу призначений для всіх моделей Raspberry Pi і складається з 5 GPIO роз'ємів 2x20 на платі, що дозволяють розмістити кілька різних шилдів разом і використовувати їх одночасно.
Розширювач GPIO портів для Raspberry Pi 400 призначений для використання GPIO портів комп'ютера в звичному вигляді. Конструкція дозволяє підключати кілька пристроїв одночасно (якщо це дозволяє їх форм-фактор). Для зручності підключення виводів розширювача підписані на платі.
Шилд реле для Raspberry Pi дозволяє програмно керувати потужним навантаженням з призначеної для користувача програми на Raspberry. На платі встановлено три реле з максимальним струмом комутації до 10А і напругою до 250В. Для індикації стану статусу реле в модулі передбачені світлодіоди.
RS485 CAN HAT для Raspberry Pi забезпечує стабільний зв'язок на великих відстанях між Raspberry Pi та іншими пристроями. Постачається з онлайн-ресурсами з розробки та посібником користувача.
Шилд драйвера двох колекторних двигунів для Raspberry Pi RPi Motor Driver Board на мікросхемах MC33886. Сумісний практично з усією лінійкою міні-комп'ютерів Raspberry Pi і прекрасно підходить для побудови автономних робо-платформ та роботів. На платі розміщений потужний стабілізатор напруги, що дозволяє живити Raspberry Pi від силових акумуляторів напругою до 40В.
При всіх перевагах міні-комп'ютерів у них є один істотний недолік, який стримує їх застосування - відсутність аналогових входів та виходів. І, якщо з останніми простіше - їх можна замінити ШІМ виходами, то зі входами все сумніше. Тепер ця проблема вирішена! Пропонований модуль АЦП/ЦАП Raspberry Pi High-Precision AD/DA Expansion Board дозволяє підключити 8 вхідних аналогових сигналів, оцифровуючи їх з 24-розрядною роздільною здатністю та частотою оцифровки до 30кГц, і 2 аналогових виходи з роздільною здатністю в 16 розрядів і часом встановлення напруги 10мкс. Аналогові входи можна використовувати як 4 диференціальні входи. Джерело опорної напруги вбудоване, але є можливість підключення зовнішнього джерела. Код виробника High-Precision AD/DA Board.
Те, що очікували шанувальники міні-комп'ютера Raspberry Pi - сталося! Raspberry Fundation випустила версію топової моделі Raspberry Pi 4 Model B з 8 Гб оперативної пам'яті. Основне обладнання комп'ютера не змінився: процесор 4х-ядерний 64-бітний SoC Broadcom BCM2711B0 ARM Cortex-A72, вироблений по 28нм технології і працює на частоті 1,5 ГГц, периферія, що складається з сучасних бездротових адаптерів: двохдіапазонний Wi-Fi стандарту IEEE 802.11ac і Bluetooth - 5.0 BLE і 8Гб LPDDR4 SDRAM оперативної пам'яті, в якій помістяться навіть ресурсомісткі програми. Так само оновлений контролер Ethernet, який тепер розміщений на основному SoC і підключається до зовнішнього драйверу фізичного рівня Broadcom через виділений канал RGMII. Цим вдалося усунути повільність мережевого інтерфейсу, який тепер працює на максимально можливій швидкості.
Raspberry Pi 400 - це повноцінний персональний комп'ютер в компактному корпусі-клавіатурі від Raspberry Pi Foundation. Цілісний корпус представлений у вигляді клавіатури, виконаний у фірмовій колірній гамі, в яку вже вбудований безпосередньо сам міні-комп'ютер RРi 4 (модифікований).
Нове оновлення лінійки міні-комп'ютерів Raspberry Pi Foundation. Нове покоління відрізняється вдвічі більш високою швидкодією та розширенням асортименту та кількості портів вводу-виводу. Комп'ютер побудований на новому ARM-процесорі Cortex-A76 із частотою 2.4 ГГц (у попередній моделі процесор Cortex-A72 працював на частоті 1,5 ГГц) з 2 ГБ LPDDR4X-4267 SDRAM оперативної пам'яті. Є також новий південний міст, що дозволяє збільшити пропускну спроможність інтерфейсу USB3, а також нове графічне ядро - GPU VideoCore VII, що працює на частоті 800 МГц (на відміну від 500 МГц у VideoCore VI Pi 4). Приємним доповненням стала наявність кнопки включення, яка була відсутня у всіх попередніх моделях.
Модулі розширення портів або АЦП зазвичай управляються за інтерфейсом I2C, який є внутрішньосхемним і не гарантує роботу на відстані більше одиниць метрів, інтерфейс даного модуля розрахований на відстані до 100 метрів. Модуль має 5 портів введення/виводу загального призначення, з яких 4 мають додаткову функцію АЦП, 1 – додаткову функцію ШІМ, 3 – додаткову функцію SPI (конвертер 1-wire у SPI-master). Модуль можна використовувати одночасно для читання датчиків, управління навантаженням як охоронну/пожежну сигналізацію, для взаємодії з іншим мікроконтролером, і навіть для його перепрошивки.
Закінчилися контакти вводу/виводу? Даний модуль призначений розширити кількість портів до 16 окремих портів вводу/виводу, використовуючи тільки інтерфейс I2C для управління. На платі є перетворювач рівня сигналів на 3.3В, а також перемичка, якщо її запаяти, рівень буде таким же як VCC.
Тепер ваша Малинка завжди буде знати точний час навіть без підключення до інтернету! Для цього досить встановити на GPIO коннектор цей модуль годинника реального часу на мікросхемі DS3231 і проблема "забудькуватості" вирішиться раз і назавжди. Модуль має відмінну точність ходу, так як кварцевий резонатор розміщений безпосередньо в корпусі мікросхеми і застосована цифрова корекція точності ходу годинника в залежності від температури навколишнього середовища.
Мініатюрний Wi-Fi адаптер Comfast CF811AC призначений для підключення персональних і міні-комп'ютерів до Wi-Fi мереж 2.4G / 5G. Маленькі розміри і поширений чіпсет з хорошою підтримкою операційних систем дозволить без проблем встановити підключення до бездротової мережі. Колір корпуса: чорний.
Мініатюрний WiFi модуль EP-N8553 дозволяє додати бездротовості до ваших пристроїв, будь то звичайний комп'ютер, Raspberry Pi, Beagle Bone, pcDuino або щось, що також має USB-хост. Модуль відразу ж підхоплюється і Малиною і Beagle Bone, не потрібно перекомпілювати ядро, збирати драйвера та танцювати з бубнами - мережа встановлюється за 10 хвилин. Підтримує стандарти 802.11b/g/n. Можна використовувати з будь-яким іншим комп'ютером та ноутбуком. Розмір: 18 * 16 * 5.5 мм.