Мобільна версія Форум Arduino Документація Гарантійні умови 0 0
UA RU
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 17.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Міні-комп'ютер NVIDIA Jetson Nano Developer Kit (V3)

код: USA221

nVidia
  • Доставка по Україні
    Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
  • 6 місяців гарантії

    Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

    6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

    14 днів на батарейки та акумулятори

    У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

    Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
  • Проконсультуємо до і після продажу
    Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
9597 грн
Оптові ціни:
від 2 шт. 9 405 грн
від 3 шт. 9 213 грн

очікується

Повідомити
7
голосувати
  • Міні-комп'ютер NVIDIA Jetson Nano Developer Kit (V3)
  • Міні-комп'ютер NVIDIA Jetson Nano Developer Kit (V3)
  • Опис
  • Відгуки (12)
  • Задати питання

Знайомтеся, NVIDIA Jetson. Останнє доповнення лінійки NVIDIA Jetson- Jetson Nano Developer Kit, вона володіє значною продуктивністю для запуску додатків ІІ. Її відносно невеликі розміри, низьке енергоспоживання і відносно не висока вартість робить її одним з кращих рішень в даному сегменті. Можливості даної платформи оцінять не тільки професійні розробники, а й студенти ВНЗ. Платформа чудово підходить для розробки, налагодження і запуску додатків з ІІ, наприклад створення дронів і інших автоматизованих систем. Живлення реалізовано за допомогою роз'єму micro-USB, а контакти GPIO і CSI дають можливість підключення широкого спектру периферії.

Реалізована підтримка NVIDIA JetPack, він включає в себе пакети для підтримки BSP, OC Linux, бібліотеки для [BR] NVIDIA CUDA, cuDNN, TensorRT застосовується в поглибленому навчанні: комп'ютерного зору, обчислень за допомогою графічних ядер, обробки мультимедійних даних і т. і. програмне забезпечення поставляється у вигляді образу для SD-карти.

JetPack SDK використовується у всьому сімействі платформ NVIDIA Jetson і повністю сумісний з AI NVIDIA, він призначений для навчання та реалізації програмного забезпечення AI. Це знижує поріг входження в розробку пристроїв ІІ для розробників.

Характеристики:

  • Центральний процесор: чотирьохядерний ARM A57
  • Графічний процесор: GPU 128-ядерний графічний процесор Maxwell ™
  • Оперативна пам'ять: 4 ГБ, 64-бітна LPDDR4 | 25,6 ГБ / с
  • Підключення до мережі: 10/100 / 1000BASE-T Ethernet
  • Пам'ять програм: microSD (не входить в комплект)
  • Кодування відео: 4Kp30 | 4x 1080p30 | 9x720p30 (H.264 / H.265)
  • Відеодекодер: 4Kp60 | 2x 4Kp30 | 8x 1080p30 | 18x 720p30 | (H.264 / H.265)
  • Живлення:
    • Адаптер живлення постійного струму 5В 4A
    • Micro-USB 5В 2А
  • USB інтерфейси:
    • USB 3.0 тип A
    • USB 2.0 Micro-B
  • Відеовихід: HDMI / DisplayPort
  • GPIO інтерфейси:
    • I2C
    • I2S
    • SPI
    • UART
  • Підключення камери: MIPI-CSI
  • Охолодження: роз'єм для підключення вентилятора
  • Додаткове живлення: Роз'єм PoE
  • Розміри: 100мм х 80мм х 29мм

Призначення виводів:

NVIDIA Jetson Nano Developer Kit

  1. Гніздо карт Micro SD (обсяг від 16 ГБ і вище)
  2. 40-контактний порт GPIO
  3. Порт microUSB для живлення 5В або передачі даних за допомогою USB
  4. Порт Gigabit Ethernet: 10/100/1000Base-T
  5. 4 x USB 3.0
  6. Порт HDMI
  7. Порт DisplayPort
  8. Гніздо живлення 5В
  9. Роз'єм камери MIPI CSI

Посилання:

Відгуки покупців про Мини-компьютер NVIDIA Jetson Nano Developer Kit (V3)

Руслан (01.09.2021)

Хотелось бы отметить, что указанное в описание энергопотребление в 5Вт соответствует энергосберегающему режиму в Jetson Nano, в котором отключается половина ядер CPU, а их частота падает с 1479MHz до 918MHz (источник: https://docs.nvidia.com/jetson/l4t/index.html#page/Tegra%20Linux%20Driver%20Package%20Development%20Guide/power_management_nano.html). В нормальном режиме Jetson Nano потребляет до 10 Вт. Призываю администраторов обновить описание во избежания покупки неподходящего БП неопытными пользователями :)

Відповісти

Константин (13.02.2021)

Возможно ли JETSON NANO devtloper kit оборудовать автономным источником питания с возможностью подзарядки от сети и упаковать все в корпус?

Відповісти

admin (17.02.2021)

Добрый день. Если вопрос риторический, то да такое возможно.

Відповісти

Легкий Назарій (17.01.2021)

Люди добрі, допоможіть мені, будь ласка! Я купив собі цю плату, награвся, але хочу щось нове. Чи підтримуєте ця плата модулі від Arduino(сервоприводи, камери, датчики, екрани)?

Відповісти

admin (18.01.2021)

Доброго дня. Як таких плат Arduino окрім їх шилдів немає, датчики, екрани і інша периферія може бути використана з різними платформами і контроллерами.

Відповісти

Андрей (01.05.2022)

Как можно в это наиграться???
opencv разбирай, куду.
итить колотить....наигрался он. Тут непочатый край.

Відповісти

Євгеній (30.12.2020)

Плата чудова
Прийшла, завелась без плясок
Багато з пінами не працював, але трохи погрався з системою і залишився довольним. Дуже швидко, в порінянні зі старою маліною - набагато потужніша. З новою не порівнював.

Відповісти

Сергей (03.09.2020)

Привет,

Насколько сильно греется без кулера?

Насколько шумно работает без кулера?

Какая длина между отверстиями для установки кулера?

Какая ОС поставляется с официальным образом?

Подойдет ли такой WiF-adapter: https://elmir.ua/wifi-adapters/wifi-adapter_m_2_intel_dual_band_wireless-ac_8265_8265_ngwmg_s.html?

Пробовал ли кто-то уже раскрывать весь GPU-потенциал этой платы на реальных задачах? Ибо по CPU она явно проигрывает RPI4. Еще и без WiFi.

Відповісти

admin (03.09.2020)

Добрый день. Как и любой мини-компьютер под нагрузкой без активного охлаждения будет ощутимо греться. Без активного охлаждения от него нет производимого шума, ибо нечему его издавать. Крепления под кулер составляет 40х40мм. Поддержка операционных систем OC Linux для Tegra, с более точной информацией вы можете ознакомиться на сайте производителя в прилагаемых им документациях. Модуль беспроводной связи можно установить например NVIDIA Jetson Nano Wireless NIC. Проектов использующих полный потенциал системы в сети предостаточно, от обычных, так и до коммерческих. Он ни по каким параметрам не проигрывает RPi4, его предназначение совершенно в другом и вся суть в его Cuda ядрах.

Відповісти

imFromMars_ (21.09.2020)

Гріється без активного охолодження ну пристойно (можна приблизно вирахувати тепловіддачу прикинувши площу радіатора і взявши макс потужність від USB - 10w)
кріплення самого радіатора не стандартне. (до слова, я активного не ставив) але кріплення доволі стандартне.

про який шум ідеться мова, якщо говорите про роботу без куллера ? я не до кінця зрозумів що за шум, але, думаю, кактус поставленний збоку допоможе від решти шумів, крім звукових))))

адаптер дорогий, звичайний свисток якраз підходить

Працює на лінуксі, образ з оф сайту з усім необхідним на борту.

ну, про реальні завдання і міряння кількості попугаїв

це річ створена під доволі вузький профіль завдань
а саме на роботу з зображенням, нейромережами і комп"ютерним зором. йому не потрібен потужний CPU, якщо є багатопотоковий GPU з бібліотеками заточеними на роботу з ним.

не варто сприймати це як ще один проект кишенькового ПК

Відповісти

Сергей (12.11.2020)

В общем, попробовал сие чудо. WiFi работает нестабильно. Особенно от m2.

Кулер ставить нужно. А в довесок еще сетапить скрипт, который автоматически его включает (по-умолчанию не заведется) и управляет оборотами в зависимости от температуры.

Операционка поставляется с python 3.6. И можно особо не мечтать его обновлять, ибо многие свистелки заточены именно под эту версию. Если установить 3.7+ и сделать его дефолтным, сразу отваливаться и терминал, и панель управления GPU.
Более того, всякий ML софт по типу tensorflow и т.п. можно будет найти только под эту версию. А чтобы пересобрать под новую, еще и оптимизированную под Jetson, - можно просто сразу застрелиться.

Докеры с поддержкой GPU тоже еще сырые, и там недоступны множество фичей, которые нужны для серьезной разработки.

Но главный, на мой взгляд, минус этого железа - ОЗУ. 4Gb - вообще ничто. Запустил я ASR сервер c GPU поддерджкой - все супер, летает, но сразу минус 3.5Gb RAM. И все, больше уже ничего с этой железкой не сделать. Хотел было поднять TTS сервер, то даже с раздутым свопом не хватило памяти для полноценной работы.

В общем, такой железке нужно 16Gb RAM минимум. Ну и по уровню заморочек: он просто зашкаливает. Почти все библиотеки надо пересобирать под эту платформу.

Но в целом, я доволен тем, что хоть ASR сервер завелся нормально и летает намного более шустро, чем на стационарном CPU и RPi.

Еще бы добавили слот для m2 диска... Но это мечты. Проще уже будет купить новый Jetson на стероидах.

Відповісти

imFromMars_ (11.05.2020)

Суб‘єктивно моя думка, найкращий міні пс з усіх. LattePanda Alpha занадто дорогий, для мене. Ну, правда з своїми недоліками.

З плюсів, старт від зарядника до телефона на 2а. А щоб серце не передивало, добавили програмно обмеження по споживанню на 5ват. котрий вмикається, або вимикається по бажанню( грубо кажучи вимикаються 2 з 4рьох ядер). Без вентилятора почуває себе не в зоні комфорту, але не кретично.
Про решту переваг, думаю, хто зібрався купити уже дізнався.


Мінуси. Ох.

Ну почнем з м2 розьєма. Wifi модуль в такий роз‘єм коштує як ще один джетсон... і досить рідкісний, доволі важко знайти не те що в ноутах на деталі, а навіть в магазинах)))
На благо любий usb модуль спасе вас.

MicroSD то не сама швидка пам‘ять, а пропускна здатність шини то позволяє і розігнатись і хотілося б ssd тицьнути кудись, але немає куди( система стартує лише з флешки).

Кріплення радіатора... тут у мене підгоріло. Немає ні якоїсь альтернативи яку можна придбати, ні розмірів і креслень, щоб банально отвори знати де сверлити якщо сам надумав зробити, нічого немає. І кріплення то специфічне. Той радіатор з вами надовго...

Я розумію, щоб ціна була така з плати повикидали багацько. Та і плюсів у неї більше. За невелику доплату в порівнянні з расбері отримуєш незрівнянно більше.

Пе.Ес. У мене одного бажання вставити джетсон як плавку оперативки і подивитись, що буде???

Пе.Пе.Ес. Вроді є старший брат цього малюка з таким самим роз‘ємом типу слот оперативки, цікаво чи можна його поставити замість джетсона в його маленьку платку і запустити?)


Ну і спасибі магазину. Я лише в вас знайшов його в наявності)

Відповісти

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "Міні-комп'ютер NVIDIA Jetson Nano Developer Kit (V3)" ?

Також рекомендуємо ознайомитися:

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard