Мобільна версія Форум Arduino Документація Гарантійні умови 0 0
UA RU
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 17.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Понижуючий перетворювач 9В 2.9А D30V30F9 від Pololu

код: USA266

pololu
  • Доставка по Україні
    Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
  • 6 місяців гарантії

    Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

    6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

    14 днів на батарейки та акумулятори

    У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

    Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
  • Проконсультуємо до і після продажу
    Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
575 грн

в наявності

 

Купити в один клік

1
голосувати
Знайшли дешевше?
  • Понижуючий перетворювач 9В 2.9А D30V30F9 від Pololu
  • Понижуючий перетворювач 9В 2.9А D30V30F9 від Pololu
  • Понижуючий перетворювач 9В 2.9А D30V30F9 від Pololu
  • Понижуючий перетворювач 9В 2.9А D30V30F9 від Pololu
  • Понижуючий перетворювач 9В 2.9А D30V30F9 від Pololu
  • Понижуючий перетворювач 9В 2.9А D30V30F9 від Pololu
  • Опис
  • Відгуки
  • Задати питання

Перетворювач D30V30F9 - представник лінійки синхронних понижуючих (знижувальних) стабілізаторів напруги D30V3x генерує вихідну напругу 9 В при вхідній напрузі до 45 В. Це імпульсні стабілізатори (також звані імпульсними джерелами живлення (SMPS) або перетворювачами постійного струму). що робить їх набагато ефективнішими, ніж лінійні стабілізатори напруги, особливо коли різниця між вхідною та вихідною напругою велика. Ці регулятори, зазвичай, можуть підтримувати безперервний вихідний струм від 1 А до 4 А, залежно від вхідної та вихідної напруги. Зазвичай, доступний вихідний струм зменшується в міру збільшення вхідної та вихідної напруги.

Код виробника: 4895, D30V30F9

Регулятори мають захист від зворотної напруги до 40 В, блокування вхідної зниженої напруги, захист від перевантаження струмом і захист від короткого замикання. Функція теплового відключення також допомагає запобігти пошкодженню перегріву, а функція плавного запуску обмежує пусковий струм і поступово збільшує вихідну напругу при запуску.

Якщо вам потрібні вищі вхідні напруги, розгляньте аналогічне сімейство D36V28Fx, яке працює до 50 В, а якщо вам потрібен більший вихідний струм, розгляньте аналогічне сімейство знижувальних стабілізаторів напруги D36V50Fx.

Основні функції:

  • Вхідна напруга: від 10 до 45 В (мінімальна вхідна напруга залежить від напруги падіння на стабілізаторі)
  • Вихідна напруга: 9 В з точністю 4%.
  • Типовий максимальний вихідний струм: 2.9 А (див. графік максимального тривалого вихідного струму нижче)
  • Типовий ККД від 80% до 95%, залежно від вхідної напруги, вихідної напруги та навантаження (див. графік ефективності нижче)
  • Дуже низьке падіння напруги
  • Частота перемикання: ~700 кгц при великих навантаженнях
  • Режим енергозбереження, що підвищує ефективність легкого навантаження завдяки зниженню частоти перемикання.
  • Низький струм спокою (див. графік струму спокою нижче)
  • Увімкніть вхід із точним порогом відключення для відключення навантаження та переведення регулятора в стан низького енергоспоживання, яке споживає приблизно від 10 до 20 мкА на вольт на вході VIN.
  • Вихід "Харчування хороше" вказує на те, що регулятор не може адекватно підтримувати вихідну напругу.
  • Робота з розширеним спектром частот, що знижує піковий шум електромагнітних перешкод
  • Захист від блокування при зниженій напрузі
  • Функція плавного пуску обмежує пусковий струм та поступово збільшує вихідну напругу.
  • Вбудований захист від зворотної напруги до 40 В, захист від перевантаження струмом і короткого замикання, відключення при перегріві.
  • Компактний розмір: 17.8×20.3×9 мм)
  • Два монтажні отвори діаметром 2.18 мм для гвинтів №2 або M2.

Характеристики:

  • Мінімальна вхідна робоча напруга: 9 В 2
  • Максимальна вхідна робоча напруга: 45 В
  • Безперервний вихідний струм: 2.9 А 3
  • Вихідна напруга: 9 В
  • Захист від зворотної напруги: Є 4
  • Максимальний струм спокою: 13 мА 5
  • Тип виводу: фіксований 9 В

Ідентифікаційне маркування:

  • Коди розробки друкованої плати: reg32a
  • Альтернативне маркування друкованої плати: 0J14242

Примітки:

  1. Без увімкнених додаткових конекторів.
  2. З урахуванням міркувань падіння напруги. Додаткову інформацію див. на графіку напруги падіння напруги під описом.
  3. Типовий максимальний вихідний тривалий струм при напрузі 30 В. Фактично досяжний тривалий вихідний струм залежить від вхідної напруги і обмежується тепловиділенням. Для отримання додаткової інформації див. графік вихідного струму
  4. До -40 В. Зворотне підключення джерел живлення вище 40 В може призвести до пошкодження пристрою.
  5. Поки що включений без навантаження. Максимальний струм спокою виникає при нижчих вхідних напругах. Він знижується до рівня менше 1 мА при високих вхідних сигналах або коли регулятор вимикається за допомогою контакту включення. Для отримання додаткової інформації див. графік струму спокою на вкладці опису.

Підключення та використання перетворювача:

Цей регулятор має шість контактів: гарне живлення (PG), роздільна здатність (EN), вхідна напруга (VIN), вихідна напруга (VOUT) та два контакти заземлення (GND).

Індикатор «хороше харчування», PG , являє собою вихідний сигнал з відкритим стоком, який переходить у низький рівень, коли вихідна напруга стабілізатора або підвищується більш ніж на 7.5% (типова) вище, або падає більш ніж на 9% (типова) нижче за номінальну напруги (з гістерезисом). . Для цього висновку потрібен зовнішній підтягуючий резистор.

Регулятор, який увімкнено за замовчуванням, можна перевести в режим очікування з низьким енергоспоживанням, зменшивши напругу на виведенні EN нижче 0.85 В (типово; фактичний поріг може змінюватись від 0.65 В до 1.05 В від пристрою до пристрою). і його можна знову вивести з цього стану, збільшивши напругу EN вище 1 В (типове). Споживання струму відключення в цьому сплячому режимі визначається струмом в резисторі навантаження 100 кОм від EN до VIN і в ланцюзі захисту від зворотної напруги, який в цілому буде знаходитися в межах від 10 мкА до 20 мкА на вольт на VIN. (Зверніть увагу, що при високих вхідних напруг струм відключення при відключенні може бути більше, ніж струм спокою при включенні)

Відсічення за низькою напругою можна встановити, додавши зовнішній резистор відповідного відповідного розміру між EN і GND. Цей резистор і вбудований опір, що підвищує 100 кОм разом утворюють дільник напруги VIN з виходом, підключеним до EN.

Вхідна напруга VIN живить регулятор. До VIN можна прикладати напругу від 10 до 45 В, але зазвичай ефективна нижня межа VIN дорівнює VOUT плюс падіння напруги стабілізатора, яке змінюється приблизно лінійно в залежності від навантаження (див. нижче графіки падіння напруги в залежності від навантаження).

VOUT – регульована вихідна напруга.

Типова ефективність:

Ефективність стабілізатора напруги, що визначається як (Вихідна потужність)/(Вхідна потужність), є важливим показником його продуктивності, особливо коли йдеться про термін служби батареї або нагрівання.

Максимальний безперервний вихідний струм:

Максимально доступний вихідний струм цих регуляторів залежить від вхідної напруги, але також залежить від інших факторів, включаючи температуру навколишнього середовища, потік повітря та тепловідведення. На графіці нижче показані максимальні вихідні струми, які ці стабілізатори можуть безперервно видавати за кімнатної температури, нерухомого повітря і без додаткового тепловідведення.

Струм спокою:

Струм спокою – це струм, який регулятор використовує тільки для власного живлення, і на графіці нижче показано, що він залежить від вхідної напруги для різних версій регулятора. Вхід EN модуля можна перевести на низький рівень, щоб перевести плату в стан зниженого енергоспоживання, при якому вона зазвичай споживає струм від 10 до 20 мкА на вольт на VIN.

Типове падіння напруги:

Падіння напруги понижуючого стабілізатора - це мінімальна величина, на яку вхідна напруга має перевищувати цільову вихідну напругу регулятора, щоб забезпечити досягнення цільового вихідного сигналу. Наприклад, якщо стабілізатор на 9 В має падіння напруги 1 В, вхідна напруга повинна бути не менше 10 В, щоб гарантувати, що на виході будуть повні 9 В. Взагалі кажучи, падіння напруги збільшується зі збільшенням вихідного струму. На графіці нижче показані значення падіння напруги для різних членів цього сімейства регуляторів:

Ссылки:

Відгуки покупців про Понижающий преобразователь 9В 2.9А D30V30F9 от Pololu

поки немає жодного відгуку - станьте першим!

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "Понижуючий перетворювач 9В 2.9А D30V30F9 від Pololu" ?

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard