Шановні клієнти, наш магазин працює в звичайному режимі з дотриманням необхідних карантинних обмежень.
(098) 067-12-26 Київстар (098) 067-12-26   Київстар
(066) 142-24-48 Vodafone (066) 142-24-48   Vodafone
(098) 067-12-26 Lifecell (063) 642-36-59   Lifecell
 info@arduino.ua
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 9.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
м. Київ, вул. Васильківська, 30
ст.м. "Васильківська"
Каталог

Adeept Wheeled Robot (AWR) - робо-платформа на Raspberry Pi

Adeept Wheeled Robot (AWR) - це робо-платформа для колісних роботів, заснована на одноплатному комп'ютері Raspberry Pi.

Розумний інкубатор на Arduino

Метою цього проєкту було створення простого та невеликого інкубатора для використання в некомерційних цілях, який зміг би вивести сільськогосподарське птахівництво (кури, качки, перепілки), працюючи напівавтоматично. Ця стаття буде корисна тільки для

Створення робота, який їздить по лінії

При створенні будь-якого робота, потрібно встановити: датчики (показання яких, буде зчитувати робот), керуючі модулі (для виведення результатів роботи) та скетч (це алгоритм за яким повинен працювати робот). У нашому випадку, ми оснащуємо машину,

Аппаратный микшер громкости Windows 10 с использованием Arduino

У многих, мне кажется, бывают ситуации, когда при работе за ПК необходимо отрегулировать звук только одного работающего приложения, не трогая остальные. Например, сбавить громкость музыки во время входящего звонка в скайпе, или подкрутить голос своего

Наладка лампового усилителя

С самого детства у меня произошло знакомство с разного рода винтажной техникой, построенной на старых добрых радиолампах. Спустя годы это вылилось в отдельную ветку моих увлечений, и я занялся сборкой лампового усилителя. Вдоволь наигравшись с
Напиши статтю і отримай знижку! Наши партнеры https://hacklab.kiev.ua/

Розумний інкубатор на Arduino

2021-11-08

Всі статті →

Назарій Гуляк

Метою цього проєкту було створення простого та невеликого інкубатора для використання в некомерційних цілях, який зміг би вивести сільськогосподарське птахівництво (кури, качки, перепілки), працюючи напівавтоматично. Ця стаття буде корисна тільки для створення пристрою інкубатора, а інші процеси, такі як: періодичність перевертання яєць, зволоження повітря, провітрювання, читайте в інших стаття та дивіться відео у YouTube.

Цей інкубатор складається з таких основних частин:

  • Корпус
  • Нагрівальний елемент
  • Блок живлення з резервним живленням
  • Контроллер

Корпус зроблений з коробки від принтера, пінопласту та пінополістиролу. Верхня кришка виконана з двох шарів пінополістиролу (товщина одного шару 20мм), дно та бокові стінки зі звичайного пінопласту (товщина 25мм). Розміри: передня і задня стінки: 500 х 285, бокові стінки: 330 х 285, дно та кришка: 380 х 500. У верхній кришці є отвір зі склом (110мм х 90мм). Також зроблено декілька вентиляційних отворів (Зображення 1).

Зображення 1. - Загальне фото

Нагрівальним елементом виступають автомобільні лампи розжарювання на 12В, які вставляються у спеціальний холдер для них, який я знайшов на горищі (Зображення 2).

Зображення 2. - Нагрівальний елемент

Блок живлення використаний від старого касового апарату (Зображення 3), але з ним виникла проблема він видає 12В змінного струму, а нам потрібно постійний струм, тому я зробив випрямляч струму на базі діодів (10А Д242 КД203) та конденсатора на 330мкФ (Зображення 4).

Зображення 3. - Блок живлення

Зображення 4. - Схема випрямляча струму

Резервне живлення зроблене на базі автомобільного акумулятора та PowerBank (для живлення контролера Аrduino). Автоматичне перемикання реалізоване на одному реле.

Схема підключення резервного живлення (Зображення 5):

Зображення 5. - Схема резервного живлення

Контролер реалізований на базі Arduino NANO та модулі реле на . Для зняття даних про температуру та вологість використовувалися датчики ds18b20 та DHT11 (використовувався тільки для отримання даних про вологість). Ці всі дані оброблялися та виводилися на 7 сегментний дисплей TM1637.

Схема підключення:

Висновок: реалізацією проекту задоволений, отримав новий досвід у програмуванні і не тільки. Інкубатор працював як потрібно, збоїв у роботі, під час інкубації (більше ніж 30 днів), не було.

Зображення 6. - Перше каченя

Посилання:

Ваша оцінка статті:

Відмінно
Добре
Задовільно
Погано
Дуже погано

Дякуємо Вам за звернення! Ваш відгук з'явиться після модерації адміністратором.
Поки немає відгуків на цю статтю.
оплата картами Visa і MasterCard