Шановні відвідувачі, вхід до магазину лише за наявності медичної маски. Поважайте себе та оточуючих. Дякуємо за розуміння.
(098) 067-12-26 Киевстар (098) 067-12-26   Киевстар
(066) 142-24-48 Vodafone (066) 142-24-48   Vodafone
(098) 067-12-26 Lifecell (063) 642-36-59   Lifecell
 info@arduino.ua
График работы магазина:
Пн-Пт: 9.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Вс: выходной
г. Киев, ул. Васильковская, 30
ст.м. "Васильковская"
Каталог

Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя

Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя постоянного напряжения на базе микросхемы XL4015 с использованием цифрового сопротивления на базе микросхемы

Desktop-NRF

Приемопередатчик NRF24L01+ очень популярен и используется в разного вида радиоуправляемых устройствах. Его популярность обусловлена низкой ценой, наличием готовых библиотек для работы с модулем, встроенной гарантией целостности и доставки данных,

Керування Raspberry Pi через Telegram

В цій статті я розповім як можна легко і швидко підключити Raspberry до телеграму та керувати нею з любого місця де є доступ до інтернету.

Програмне «покращення» Arduino UNO до двоядерної плати

У статті описано спосіб встановлення альтернативного завантажувача, який дозволяє програмувати другий мікроконтролер ATmega16U2 на платі Arduino UNO, перетворюючи її на «двопроцесорну» плату з апаратною підтримкою USB, що відкриває деякі можливості,

Sudo - настройка прав доступа

В любой операционной системе всегда уделяется особое внимание ”правам доступа“, ведь от их реализации непосредственно зависит безопасность всей системы в целом. Хотя это касается не только ОС, но и любых программных и аппаратных продуктов. OC GNU/Linux в
Напиши статью и получи скидку! Наши партнеры https://hacklab.kiev.ua/

Розумний інкубатор на Arduino

2021-11-08

Все статьи →

Назарій Гуляк

Метою цього проєкту було створення простого та невеликого інкубатора для використання в некомерційних цілях, який зміг би вивести сільськогосподарське птахівництво (кури, качки, перепілки), працюючи напівавтоматично. Ця стаття буде корисна тільки для створення пристрою інкубатора, а інші процеси, такі як: періодичність перевертання яєць, зволоження повітря, провітрювання, читайте в інших стаття та дивіться відео у YouTube.

Цей інкубатор складається з таких основних частин:

  • Корпус
  • Нагрівальний елемент
  • Блок живлення з резервним живленням
  • Контроллер

Корпус зроблений з коробки від принтера, пінопласту та пінополістиролу. Верхня кришка виконана з двох шарів пінополістиролу (товщина одного шару 20мм), дно та бокові стінки зі звичайного пінопласту (товщина 25мм). Розміри: передня і задня стінки: 500 х 285, бокові стінки: 330 х 285, дно та кришка: 380 х 500. У верхній кришці є отвір зі склом (110мм х 90мм). Також зроблено декілька вентиляційних отворів (Зображення 1).

Зображення 1. - Загальне фото

Нагрівальним елементом виступають автомобільні лампи розжарювання на 12В, які вставляються у спеціальний холдер для них, який я знайшов на горищі (Зображення 2).

Зображення 2. - Нагрівальний елемент

Блок живлення використаний від старого касового апарату (Зображення 3), але з ним виникла проблема він видає 12В змінного струму, а нам потрібно постійний струм, тому я зробив випрямляч струму на базі діодів (10А Д242 КД203) та конденсатора на 330мкФ (Зображення 4).

Зображення 3. - Блок живлення

Зображення 4. - Схема випрямляча струму

Резервне живлення зроблене на базі автомобільного акумулятора та PowerBank (для живлення контролера Аrduino). Автоматичне перемикання реалізоване на одному реле.

Схема підключення резервного живлення (Зображення 5):

Зображення 5. - Схема резервного живлення

Контролер реалізований на базі Arduino NANO та модулі реле на . Для зняття даних про температуру та вологість використовувалися датчики ds18b20 та DHT11 (використовувався тільки для отримання даних про вологість). Ці всі дані оброблялися та виводилися на 7 сегментний дисплей TM1637.

Схема підключення:

Висновок: реалізацією проекту задоволений, отримав новий досвід у програмуванні і не тільки. Інкубатор працював як потрібно, збоїв у роботі, під час інкубації (більше ніж 30 днів), не було.

Зображення 6. - Перше каченя

Посилання:

Ваша оценка статьи:

Отлично
Хорошо
Удовлетворительно
Плохо
Очень плохо

Благодарим Вас за обращение! Ваш отзыв появится после модерации администратором.
Пока нет отзывов на эту статью.
оплата картами Visa и MasterCard