Універсальний набір DIP-панелек для мікросхем 6-28 pin. Загальна кількість панелек – 66 шт. (8 видів). Для зручності зберігання передбачений пластиковий органайзер.
Високоточний, економічний та швидкодіючий АЦП MCP3421A0T-E призначений для застосування в складі мікропроцесорних систем збору аналогових даних. Перетворювач має високу чутливість, точність, невелику нелінійність по всій шкалі перетворення, малі розміри і дуже просте підключення по послідовному інтерфейсу I2C.
Мікросхема контролера LTC4054ES5 (LTH7) зарядного пристрою Li-Ion акумуляторів з максимальним струмом заряду 800 мА, схемою індикації стану процесу заряду і малою кількістю додаткової обв'язки для побудови зарядного пристрою в складі малогабаритних пристроїв.
Сімейство датчиків MPU-6050 є першим в світі інтегрованим 6-координатним рішенням на базі технології MotionProcessing, яке дозволяє позбутися від міжкоординатної дезорієнтації гіроскопа та акселерометра, яка властива дискретним рішенням.
Мікросхема TDA2822 у корпусі SOP-8 – популярний універсальний двоканальний операційний підсилювач постійного струму із частотною компенсацією та захистом виходу від короткого замикання. Мікросхема TDA2822M широко застосовується як звуковий підсилювач, підсилювач низьковольтних сигналів, в схемах джерел живлення, датчиках Arduino та інших схемах.
Мікросхема IR2110PBF для управління польовими транзисторами в напівмостових та мостових перетворювачах з підтримкою логіки управління 5В та 3.3В. Мікросхема вимагає мінімальної обв'язки, з якої обов'язкові два конденсатори та швидкодіючий діод.
Мікросхема 74HC14 містить 6 інвертуючих тригера Шмітта. Може застосовуватися для зменшення брязкоту контактів кнопок, застосовуватися як інвертуючий логічний елемент, як формувач крутих фронтів для повільнозмінних сигналів.
Контролер крокового двигуна L297N (DIP20) працює в парі з драйвером крокового двигуна L298. Контролер дозволяє повністю керувати кроковим двигуном всього двома сигналами: DIR та STEP. Містить вбудований тактовий генератор і схему струмового захисту.
Мікросхема 8205A (TSSOP-8) – здвоєний N-канальний потужний MOSFET, що часто використовується в схемах захисту заряду/розряду акумуляторів Li-ion/Li-Po.
Популярна мікросхема CD4001 являє собою чотири логічних елемента 2АБО-НІ. Аналогом цієї мікросхеми є мікросхема K561ЛЕ7. Випускається в 14-вивідному корпусі DIP.
Популярна мікросхема CD4011 являє собою чотири логічних елемента 2І-НЕ. Аналогом цієї мікросхеми є мікросхема K561ЛА7. Випускається в 14-вивідному корпусі DIP.
Мікросхема CD4017 (аналог К561ИЕ8) є десятковим лічильником з дешифратором. У своїй структурі мікросхема має лічильник Джонсона (п'ятикаскадний) і дешифратор, що дозволяє переводити код у двійковій системі в електричний сигнал, що з'являється на одному з десяти виходів лічильника. Випускається в 16-контактному корпусі DIP.
Мікросхема годинника реального часу (Real Time Clock) в компактному корпусі SOIC - трохи менше ніж DIP, але цілком паябельний навіть для не дуже досвідчених радіоаматорів, займає менше місця на платі, не вимагає свердління отворів в платі. Керування за допомогою протоколу I2C.
Мікросхема DW01A (SOT23-6) – контролер заряду/розряду для акумуляторів Li-ion/Li-Po. Типова схема включення даної мікросхеми для одного осередку акумулятора наведена на зображенні в описі.
Инвертуючий перетворювач напруги ICL7660CPAZ призначений для побудови двополярного джерела живлення, які застосовуються в схемах живлення операційних підсилювачів, а також комп'ютерних блоків живлення.
На цій мікросхемі побудовано більшість драйверів двох двигунів. Являє собою високо-вольтажний, високо-струмовий подвійний повний H-міст, що розуміє стандартні рівні TTL логіки, який може управляти індуктивним навантаженням, таким як реле, соленоїди, двигуни постійного струму та крокові двигуни. Два входи вмикання/вимикання дозволяють незалежно вмикати/вимикати мікросхему незалежно від інших поступаючих на неї сигналів. Живлення 4.8 ~ 46 В, вихідний струм 3А.
Мікросхема LM324N в корпусі DIP-14 – популярний універсальний 4-канальний операційний підсилювач постійного струму з частотної компенсацією і захистом виходу від короткого замикання. Мікросхема LM324 широко застосовується в якості компаратора, підсилювача низьковольтних сигналів, в схемах джерел живлення, датчиках Arduino та інших схемах.
Мікросхема LM3914N (DIP-18) – аналоговий драйвер для управління світлодіодами в схемах різних індикаторів рівня сигналу (вольтметрів) з лінійною шкалою. Особливістю мікросхеми LM3914 є можливість установки постійного значення вихідного струму за допомогою одного постійного (змінного) резистора, а мікросхема компенсує зміну прямого падіння напруги при використанні світлодіодів різних кольорів.
Мікросхема MAX7219 - драйвер в DIP-корпусі, застосовується для управління 7-сегментними індикаторами або світлодіодними матрицями (із загальним катодом), світлодіодними лінійками або просто окремими світлодіодами. Максимум можна підключити по 64 світлодіода або, відповідно, по вісім семисегментних індикаторів.
Мікросхема 8205A (SOT23-6) – здвоєний N-канальний потужний MOSFET, що часто використовується в схемах захисту заряду/розряду акумуляторів Li-ion/Li-Po.
Мікросхема SY6280AAC (SOT23-5) – комутатор живлення USB-порту 2.4 - 5.5V з регульованим захистом від перевантаження по струму. Поріг обмеження встановлюється за допомогою резистора.
Найпоширеніший універсальний ШІМ контролер TL494 призначений для побудови імпульсних джерел живлення. Підійде як для заміни при ремонті, так і для побудови авторських блоків живлення.
Мікросхема являє собою збірку Дарлінгтона в зручному DIP корпусі. Складається з 7 NPN складених транзисторів. Використовується для керування кроковими двигунами, світлодіодами та іншим навантаженням.
Мікросхема ULN2803A є 8-канальною збіркою Дарлінгтона в зручному DIP корпусі. Використовується для керування кроковими двигунами, світлодіодами та світлодіодними індикаторами, різними димерами та іншим навантаженням.
Мікросхема пам'яті 25Q64JV об'ємом 64 Мбіт та послідовним SPI інтерфейсом. При використанні слід враховувати, що напруга живлення та логічних рівнів становить 2.7 - 3.6 і для використання з 5В контролерами потрібен перетворювач рівнів.
Мікросхема LM358D в корпусі SOP-8 – популярний універсальний двоканальний операційний підсилювач постійного струму з частотної компенсацією і захистом виходу від короткого замикання. Мікросхема LM358 широко застосовується в якості компаратора, підсилювача низьковольтних сигналів, в схемах джерел живлення, датчиках Arduino та інших схемах.
Мікросхема XL4016E1 є понижувальним перетворювачем напруги з максимальною вхідною напругою 40 В і максимальним вихідним струмом 8 А. Робоча частота перетворення 180 кГц. Перетворювач дозволяє отримати на виході регульовану напругу від 1.25 до 36 В. Вихідний струм може досягати 8 А при використанні примусового охолодження. Перетворювач оснащений струмовим захистом, захистом від перегріву та короткого замикання.
Мікросхема приймач RS-485 / RS-422 SN75176B в корпусі SOP-8. Мікросхема відрізняється високою стабільністю і повністю сумісна з параметрами і виводам з іншими драйверами інтерфейсу RS-485 такими як MAX485.
Мікросхема NE555 в корпусі SOIC-8 – універсальний таймер призначений для формування (генерування) одиночних або повторюваних імпульсів зі стабільними характеристиками в часі. Мікросхема таймера NE555 широко застосовується в технологіях побудови реле часу, генераторів, модуляторів, порогових пристроїв та інших функціональних вузлів електронної техніки.
Мікросхема NE555 в корпусі PDIP-8 – універсальний таймер призначений для формування (генерування) одиночних або повторюваних імпульсів зі стабільними характеристиками в часі. Мікросхема таймера NE555 широко застосовується в технологіях побудови реле часу, генераторів, модуляторів, порогових пристроїв та інших функціональних вузлів електронної техніки.
Компактний модуль з мікросхемою 74HC595 для зручного використання зсувного регістру поза макетною платою. Мікросхема приймає дані по послідовному інтерфейсу і запам'ятовує їх, що дозволяє звільнити зайняті виводи мікроконтролера (наприклад при роботі з семи-сегментними індикаторами). Всі виводи мікросхеми виведені на контактні майданчики зі стандартним кроком 2.54мм для впаювання стандартного гнізда.
Микросхема драйвер двигателей L293D, содержит четыре полумостовых драйвера. Каждый из них может использоваться для управления достаточно мощной нагрузкой, индуктивной в том числе. Очень популярный драйвер для управления небольшими моторами в самодельных конструкциях.
Малошумний здвоєний операційний підсилювач NE5532 з низьким рівнем спотворень та польовими транзисторами на вході. Призначений для посилення слабких сигналів в аудіотехніці в підсилювачах з великим вхідним опором в широкому діапазоні напруги живлення.
Малошумний операційний підсилювач OPA2134 (DIP-8) з ультранизьким рівнем спотворень і польовими транзисторами на вході. Призначений для посилення слабких сигналів в аудіотехніці, підсилювачах з великим вхідним опором в широкому діапазоні живлючої напруги.
Клон малошумного операційного підсилювача OPA2134 (SOIC-8) з ультранизьким рівнем спотворень і польовими транзисторами на вході. Призначений для посилення слабких сигналів в аудіотехніці, підсилювачах з великим вхідним опором в широкому діапазоні живлючої напруги.
Оптрони (оптопари) EL357N широко використовуються в різних пристроях та системах, таких як реле, системи керування живленням, системи зв'язку, програмовані контролери, збірники даних та інші системи, де потрібна електрична ізоляція між ланцюгами.
Оптопара MOC3063 в DIP-корпусі складається з випромінюваного інфрачервоного світлодіоду з'єднаного за допомогою оптичного каналу з двонаправленим кремнієвим симістором. Оптосимістори призначені для оптичної гальванічної розв'язки (ізоляції) низьковольтної керуючої частини схеми і силового тиристорного ключа. Максимальна напруга в закритому стані 600 В.
Оптопара MOC3063 в SMD-корпусі складається з випромінюваного інфрачервоного світлодіоду з''''єднаного за допомогою оптичного каналу з двонаправленим кремнієвим симістором. Оптосимістори призначені для оптичної гальванічної розв''''язки (ізоляції) низьковольтної керуючої частини схеми і силового тиристорного ключа. Максимальна напруга в закритому стані 600 В.
Оптрон Sharp PC817C – 1-канальний напівпровідниковий елемент, складається з світлодіода та фототранзистора, ніяк не пов'язаних електрично. Використовується для гальванічної розв'язки різних сегментів схеми - наприклад, сигнальної та силової або ланцюга зворотного зв'язку.
Сімейство датчиків MPU-6000 є першим в світі інтегрованим 6-координатним рішенням на базі технології MotionProcessing, яке дозволяє позбутися від міжкоординатної дезорієнтації гіроскопа та акселерометра, яка властива дискретним рішенням.
Сімейство датчиків MPU-6050 є першим в світі інтегрованим 6-координатним рішенням на базі технології MotionProcessing, яке дозволяє позбутися від міжкоординатної дезорієнтації гіроскопа та акселерометра, яка властива дискретним рішенням.
Клон популярного операційного підсилювача загального призначення MCP602. Призначений для роботи спільно з цифровими пристроями. Працює в діапазоні живлячих напруг від 2,7 до 6В, вихідна напруга від потенціалу землі до напруги джерела живлення, має частоту одиничного посилення 2.8МГц і вхідний струм до 1 пА. Широко застосовується для побудови аналогово-цифрових перетворювачів, обробки аналогових сигналів датчиків, в портативних пристроях збору та аналізу інформації, аналогових фільтрах та підсилювачах фотодатчиків.
Цифровий потенціометр служить регулювання опору з ланцюгах постійного і змінного струму і, зазвичай, служить заміною звичайним потенціометрам. Цифровий потенціометр складається з логічної цифрової частини та блоку зі 100 резисторів, які комутуються сотнею польових транзисторів із ізольованими затворами. Використання польових транзисторів дозволяє використовувати потенціометр для зміни опору у складі звукових схем та джерел живлення.