Біполярний складений транзистор TIP120 призначений для роботи в підсилювальних схемах або в якості силового ключа для колекторних та крокових двигунів.
Високоточний, економічний та швидкодіючий АЦП MCP3421A0T-E призначений для застосування в складі мікропроцесорних систем збору аналогових даних. Перетворювач має високу чутливість, точність, невелику нелінійність по всій шкалі перетворення, малі розміри і дуже просте підключення по послідовному інтерфейсу I2C.
Мікросхема контролера LTC4054ES5 (LTH7) зарядного пристрою Li-Ion акумуляторів з максимальним струмом заряду 800 мА, схемою індикації стану процесу заряду і малою кількістю додаткової обв'язки для побудови зарядного пристрою в складі малогабаритних пристроїв.
Сімейство датчиків MPU-6050 є першим в світі інтегрованим 6-координатним рішенням на базі технології MotionProcessing, яке дозволяє позбутися від міжкоординатної дезорієнтації гіроскопа та акселерометра, яка властива дискретним рішенням.
Мікросхема TDA2822 у корпусі SOP-8 – популярний універсальний двоканальний операційний підсилювач постійного струму із частотною компенсацією та захистом виходу від короткого замикання. Мікросхема TDA2822M широко застосовується як звуковий підсилювач, підсилювач низьковольтних сигналів, в схемах джерел живлення, датчиках Arduino та інших схемах.
Мікросхема IR2110PBF для управління польовими транзисторами в напівмостових та мостових перетворювачах з підтримкою логіки управління 5В та 3.3В. Мікросхема вимагає мінімальної обв'язки, з якої обов'язкові два конденсатори та швидкодіючий діод.
Мікросхема 74HC14 містить 6 інвертуючих тригера Шмітта. Може застосовуватися для зменшення брязкоту контактів кнопок, застосовуватися як інвертуючий логічний елемент, як формувач крутих фронтів для повільнозмінних сигналів.
Контролер крокового двигуна L297N (DIP20) працює в парі з драйвером крокового двигуна L298. Контролер дозволяє повністю керувати кроковим двигуном всього двома сигналами: DIR та STEP. Містить вбудований тактовий генератор і схему струмового захисту.
Популярна мікросхема CD4001 являє собою чотири логічних елемента 2АБО-НІ. Аналогом цієї мікросхеми є мікросхема K561ЛЕ7. Випускається в 14-вивідному корпусі DIP.
Популярна мікросхема CD4011 являє собою чотири логічних елемента 2І-НЕ. Аналогом цієї мікросхеми є мікросхема K561ЛА7. Випускається в 14-вивідному корпусі DIP.
Мікросхема CD4017 (аналог К561ИЕ8) є десятковим лічильником з дешифратором. У своїй структурі мікросхема має лічильник Джонсона (п'ятикаскадний) і дешифратор, що дозволяє переводити код у двійковій системі в електричний сигнал, що з'являється на одному з десяти виходів лічильника. Випускається в 16-контактному корпусі DIP.
Мікросхема годинника реального часу (Real Time Clock) в компактному корпусі SOIC - трохи менше ніж DIP, але цілком паябельний навіть для не дуже досвідчених радіоаматорів, займає менше місця на платі, не вимагає свердління отворів в платі. Керування за допомогою протоколу I2C.
Мікросхема DW01A (SOT23-6) – контролер заряду/розряду для акумуляторів Li-ion/Li-Po. Типова схема включення даної мікросхеми для одного осередку акумулятора наведена на зображенні в описі.
Инвертуючий перетворювач напруги ICL7660CPAZ призначений для побудови двополярного джерела живлення, які застосовуються в схемах живлення операційних підсилювачів, а також комп'ютерних блоків живлення.
Мікросхема LM324N в корпусі DIP-14 – популярний універсальний 4-канальний операційний підсилювач постійного струму з частотної компенсацією і захистом виходу від короткого замикання. Мікросхема LM324 широко застосовується в якості компаратора, підсилювача низьковольтних сигналів, в схемах джерел живлення, датчиках Arduino та інших схемах.
Мікросхема MAX7219 - драйвер в DIP-корпусі, застосовується для управління 7-сегментними індикаторами або світлодіодними матрицями (із загальним катодом), світлодіодними лінійками або просто окремими світлодіодами. Максимум можна підключити по 64 світлодіода або, відповідно, по вісім семисегментних індикаторів.
Клон популярного операційного підсилювача загального призначення MCP602. Призначений для роботи спільно з цифровими пристроями. Працює в діапазоні живлячих напруг від 2,7 до 6В, вихідна напруга від потенціалу землі до напруги джерела живлення, має частоту одиничного посилення 2.8МГц і вхідний струм до 1 пА. Широко застосовується для побудови аналогово-цифрових перетворювачів, обробки аналогових сигналів датчиків, в портативних пристроях збору та аналізу інформації, аналогових фільтрах та підсилювачах фотодатчиків.