Акселерометр ADXL345 – це крихітний мікропотужний трьохосьовий акселерометр з високою роздільною здатністю (13 біт). Діапазоном вимірювання положення коливається до ± 16 g. Результат вимірювання дається у вигляді 16-розрядних чисел в додатковому коді і через цифрові інтерфейси SPI/I2C.
3-осьовий акселерометр GY-61 - це аналоговий акселерометр на базі мікросхеми ADXL335. Акселерометр ADXL335 має три осі, і тому може визначати вектор прискорення в тривимірному просторі. З огляду на те, що сила земного тяжіння - це теж вектор, то акселерометр може визначати свою власну орієнтацію в тривимірному просторі щодо центру Землі. Мінімальний діапазон повної шкали вимірювання становить ± 3g.
Плата з розміщеніим на ній чіпом MMA8452Q представляє собою розумний трьохосьовий ємнісний MEMS акселерометр з низьким споживанням і 12-бітовим дозволом. У чіпа є вбудована функція користувальницької конфігурації двох виводів переривань, завдяки чому можна істотно заощадити на споживанні.
MPU-6050 GY-521 – компактний та легкий модуль 3-х осьового акселерометра і 3-х осьового гіроскопа, керований по протоколу I2C (TWI). Даний датчик відмінно підходить для визначення положення в просторі.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
Датчик орієнтації UM7 - це система орієнтації та напрямки руху (AHRS) третього покоління від Redshift Labs, яка видає оцінки орієнтації та напрямки руху на основі даних тривісного акселерометра, гіроскопа та магнітометра. На відміну від типового інерційного вимірювального блоку (IMU), який надає лише необроблені показання датчика, UM7 оснащений вбудованим мікроконтролером, який поєднує дані датчика з використанням складного розширеного фільтра Калмана (EKF) для генерації оцінок орієнтації 500 разів на секунду.
Модуль датчиків 10-DOF IMU Sensor відмінно підходить для моніторингу руху, а також для визначення/вимірювання положення, висоти і температури. Даний модуль - відмінне рішення при створенні власного робота або балансуючого робота. Характеристики модуля забезпечують відмінну взаємодію між фізичним середовищем та мікроконтролером.
Серія датчиків HSCDTD є тривісним геомагнітним датчиком з цифровим виходом. Мікросхема містить високочутливий магнітний датчик для виявлення наземних магнітних елементів. Він забезпечує схему керування, схему обробки сигналів та послідовний інтерфейс. Функцію електронного компасу можна реалізувати шляхом поєднання з програмним забезпеченням.
Додайте датчики руху, напрямки та орієнтації у свій проект Arduino за допомогою цього універсального датчика з 9 ступенями свободи. Усередині чіпа знаходяться три датчики, один з яких - класичний 3-осьовий акселерометр, який може визначити напрямок до Землі (шляхом вимірювання сили тяжіння) або швидкість прискорення плати в тривимірному просторі. Інший - 3-осьовий магнітометр, який може визначити, звідки виходить найсильніша магнітна сила, яка зазвичай використовується для визначення магнітної півночі. Третій - 3-осьовий гіроскоп, який може вимірювати обертання та поворот. Об'єднавши ці дані, ви дійсно зможете орієнтуватися в просторі.
Модуль GY-87 датчиків по 9 осях для інерційної навігаційної системи (IMU) + популярний барометр BMP180. Є аналогом модуля GY-86, відрізняється тільки типом барометра (хороша стаття з їх порівнянням).
Pololu MinIMU-9 v5 - це інерційний вимірювальний блок (IMU), який поєднує 3-осьовий гіроскоп та 3-осьовий акселерометр LSM6DS33, а також 3-осьовий магнітометр LIS3MDL на крихітній платі розміром 20.32 × 12.7 мм. Інтерфейс I²C забезпечує доступ до дев'яти незалежних вимірювань обертання, прискорення та магнітного поля, які можна використовувати для розрахунку абсолютної орієнтації датчика. Плата MinIMU-9 v5 включає регулятор напруги і схему зміщення рівня, які дозволяють працювати в діапазоні від 2.5 до 5.5 В, а відстань між виводами 2.54 мм, що спрощує використання зі стандартними макетними платами без паяння і перфорованими платами з кроком 2.54 мм.
Модуль акселерометра і гіроскопа LSM6DS3 призначений для визначення значення і напрямку вектора прискорення. Відмінне рішення для побудови простих роботів, літальних апаратів і т.д.
Модуль акселерометра і магнітометра LSM303DLH призначений для визначення значення і напрямку вектора магнітного поля і прискорення. Відмінне рішення для побудови простих роботів, літальних апаратів і т.д.
Триосьовий акселерометр і триосьовий гіроскоп в одному корпусі BMI160 – чудова комбінація датчиків для визначення переміщень у аматорських конструкціях. На платі модуля розміщений стабілізатор напруги, що розширює діапазон напруги живлення і спрощує використання модуля з Arduino контролерами.
BNO080 – це 9-осьова система позиціонування (SiP), яка забезпечує швидкий розвиток систем розширеної реальності із сенсором (AR), віртуальної реальності (VR), робототехніки та пристроїв IoT. Завдяки високопродуктивним акселерометру, магнітометру, гіроскопу та економічному 32-бітному ARM Cortex M0 + мікроконтролеру, що обробляє потік даних від датчиків, можна розробляти малогабаритні з автономним живленням конструкції.
Нова версія улюбленого всіма триосьового акселерометра - він навіть має вбудований регулятор 3.3, що робить його ідеальним вибором для взаємодії з 5-вольтовим мікроконтролером, таким як Arduino. Цей модуль з 3 аналоговими виходами для вимірювань прискорень по осях X, Y та Z на платі 19 х 19 мм. ADXL326 - це найновіша і найкраща модель від Analog Devices, відома своїми винятковими якісними пристроями MEMS. VCC приймає напругу живлення до 5 В і регулює його до 3.3 за допомогою вихідного стабілізатора напруги. Аналогові виходи є ратіометричними: це означає, що вихід вимірювання 0g завжди становить половину від вихідної напруги 3.3 (1.65), -16g - 0, а 16g - 3.3 з повним масштабуванням між ними.
Сімейство датчиків MPU-6050 є першим в світі інтегрованим 6-координатним рішенням на базі технології MotionProcessing, яке дозволяє позбутися від міжкоординатної дезорієнтації гіроскопа та акселерометра, яка властива дискретним рішенням.
BNO055 - 9-DOF + MCU – датчик абсолютної орієнтації від компанії BOSCH. Містить трехосевой 14-бітний акселерометр, трехосевой 16-бітний гіроскоп, трехосевой магнітометр. Істотним перевагою даного датчика, є наявність вбудованого мікроконтролера з 32-бітовим ядром ARM Cortex-M0.