Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
6 місяців
гарантії
Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:
6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів
14 днів на батарейки та акумулятори
У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартостіУважно ознайомтеся з умовами гарантії.
Проконсультуємо до і після продажу
Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
94 грнз ПДВ
в наявності
Опис
Відгуки (11)
Задати питання
Акселерометр ADXL345 – це крихітний мікропотужний трьохосьовий акселерометр з високою роздільною здатністю (13 біт). Діапазоном вимірювання положення коливається до ± 16 g. Результат вимірювання дається у вигляді 16-розрядних чисел в додатковому коді і через цифрові інтерфейси SPI/I2C.
Даний акселерометр ADXL345 ідеально підходить для використання в мобільних пристроях – він вимірює статичне прискорення (викликане гравітацією) в задачах визначення відхилення, або динамічне прискорення, викликане рухом або ударами. Заявлена висока роздільна здатність акселерометра (4 · 10-3 g / LSB) дозволяє точно відслідковувати зміну відхилення менш ніж на 1.0 °. Режим зниженого енергоспоживання датчика дозволяє реалізувати інтелектуальне управління живленням системи.
Взяв по цій рекомендації. Теж завелося з пів оберту в Klipper-і. Підключав до Raspberry Pi 4B+. Багато інших пробував до цього як от https://arduino.ua/prod236-3h-osnii-akselerometr-adxl345 та аналоги MPU-9250. Нічого не запрацювало.
Пример для STM32F4XX можно посмотреть здесь https://cxemka.com/92-podklyuchenie-adxl345-k-stm32-i-c-datchik-uskorenija-akselerometr-ot-analog-devices.html
The ADXL346 CS pin is used both for initiating SPI transactions,
and for enabling I2C mode. When the ADXL346 is used on a
SPI bus with multiple devices, its CS pin is held high while the
master communicates with the other devices. There may be
conditions where a SPI command transmitted to another device
looks like a valid I2C command. In this case, the ADXL346 would
interpret this as an attempt to communicate in I2C mode, and
could interfere with other bus traffic. Unless bus traffic can be
adequately controlled to assure such a condition never occurs, it
is recommended to add a logic gate in front of the SDI pin as
shown in Figure 36. This OR gate will hold the SDA line high
when CS is high to prevent SPI bus traffic at the ADXL346 from
appearing as an I2C start command.
Немного волновался по поводу 3.3-вольтовой натуры датчика, но заработало по I2C "из коробки".
Только пришлось разыскать файлик Adafruit_Sensor.h и добросить в ту говнобиблиотеку, она с времён публикации видимо "усовершенствовалась".
Тем, кто будет работать с ним всерьёз - рекомендую обратить внимание на замечание в даташите по поводу зависимости нуля и масштаба датчика от напр. питания. 3.3 для него напряжение не номинальное, и он со стандартными множителями подвирает, в полном соответствии с даташитом. Причём по X-Y и Z - по-разному.
Частоту семплирования, без специальной необходимости, выше дефолтных 100 Гц поднимать смысла нет - датчик, видимо, в режиме нормального потребления сам усредняет значения.
Ну и указанную библиотеку для серьёзной работы всё равно переделывать.
Как минимум - делать, как требует производитель, чтение всех 6 байт ускорения одним бурстом, включать FIFO, регулярно смотреть сколько накопилось, и время от времени вычитывая этот буфер.
Плата з розміщеніим на ній чіпом MMA8452Q представляє собою розумний трьохосьовий ємнісний MEMS акселерометр з низьким споживанням і 12-бітовим дозволом. У чіпа є вбудована функція користувальницької конфігурації двох виводів переривань, завдяки чому можна істотно заощадити на споживанні.
Модуль акселерометра і гіроскопа LSM6DS3 призначений для визначення значення і напрямку вектора прискорення. Відмінне рішення для побудови простих роботів, літальних апаратів і т.д.
Модуль акселерометра і магнітометра LSM303DLH призначений для визначення значення і напрямку вектора магнітного поля і прискорення. Відмінне рішення для побудови простих роботів, літальних апаратів і т.д.
Триосьовий акселерометр і триосьовий гіроскоп в одному корпусі BMI160 – чудова комбінація датчиків для визначення переміщень у аматорських конструкціях. На платі модуля розміщений стабілізатор напруги, що розширює діапазон напруги живлення і спрощує використання модуля з Arduino...
Ультразвуковий датчик HC-SR04 - це стабільний та точний ultrasonic sonar (сонар) датчик відстані який не має "сліпих зон". Може вимірювати відстань від 0 см до 1500мм, точність досягає 3 мм.
Велика макетна плата (830 отворів) з двома лініями для живлення з кожного боку (200 отворів). Дана макетка дозволяє без пайки створювати макети електронних проектів для їх тестування, перевірки та наладки перед остаточним монтажем. Розміри безпаєчної макетної плати MB102 165х56 мм, кількість...
Модуль з цифровим компасом QMC5883L , який вимірює магнітне поле, причому робить це в трьох осях. Це дає можливість отримувати тривимірну картину спрямованості магнітного поля і його величину. Управляється по шині I2C, живлення мікросхеми 3.3В, але шина толерантна і до 5В рівнів, так що до...
89 грн
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.