Серія датчиків HSCDTD є тривісним геомагнітним датчиком з цифровим виходом. Мікросхема містить високочутливий магнітний датчик для виявлення наземних магнітних елементів. Він забезпечує схему керування, схему обробки сигналів та послідовний інтерфейс. Функцію електронного компасу можна реалізувати шляхом поєднання з програмним забезпеченням.
Додайте датчики руху, напрямки та орієнтації у свій проект Arduino за допомогою цього універсального датчика з 9 ступенями свободи. Усередині чіпа знаходяться три датчики, один з яких - класичний 3-осьовий акселерометр, який може визначити напрямок до Землі (шляхом вимірювання сили тяжіння) або швидкість прискорення плати в тривимірному просторі. Інший - 3-осьовий магнітометр, який може визначити, звідки виходить найсильніша магнітна сила, яка зазвичай використовується для визначення магнітної півночі. Третій - 3-осьовий гіроскоп, який може вимірювати обертання та поворот. Об'єднавши ці дані, ви дійсно зможете орієнтуватися в просторі.
Модуль GY-87 датчиків по 9 осях для інерційної навігаційної системи (IMU) + популярний барометр BMP180. Є аналогом модуля GY-86, відрізняється тільки типом барометра (хороша стаття з їх порівнянням).
Pololu MinIMU-9 v5 - це інерційний вимірювальний блок (IMU), який поєднує 3-осьовий гіроскоп та 3-осьовий акселерометр LSM6DS33, а також 3-осьовий магнітометр LIS3MDL на крихітній платі розміром 20.32 × 12.7 мм. Інтерфейс I²C забезпечує доступ до дев'яти незалежних вимірювань обертання, прискорення та магнітного поля, які можна використовувати для розрахунку абсолютної орієнтації датчика. Плата MinIMU-9 v5 включає регулятор напруги і схему зміщення рівня, які дозволяють працювати в діапазоні від 2.5 до 5.5 В, а відстань між виводами 2.54 мм, що спрощує використання зі стандартними макетними платами без паяння і перфорованими платами з кроком 2.54 мм.
Модуль акселерометра і гіроскопа LSM6DS3 призначений для визначення значення і напрямку вектора прискорення. Відмінне рішення для побудови простих роботів, літальних апаратів і т.д.
Триосьовий акселерометр і триосьовий гіроскоп в одному корпусі BMI160 – чудова комбінація датчиків для визначення переміщень у аматорських конструкціях. На платі модуля розміщений стабілізатор напруги, що розширює діапазон напруги живлення і спрощує використання модуля з Arduino контролерами.
BNO080 – це 9-осьова система позиціонування (SiP), яка забезпечує швидкий розвиток систем розширеної реальності із сенсором (AR), віртуальної реальності (VR), робототехніки та пристроїв IoT. Завдяки високопродуктивним акселерометру, магнітометру, гіроскопу та економічному 32-бітному ARM Cortex M0 + мікроконтролеру, що обробляє потік даних від датчиків, можна розробляти малогабаритні з автономним живленням конструкції.
Нова версія улюбленого всіма триосьового акселерометра - він навіть має вбудований регулятор 3.3, що робить його ідеальним вибором для взаємодії з 5-вольтовим мікроконтролером, таким як Arduino. Цей модуль з 3 аналоговими виходами для вимірювань прискорень по осях X, Y та Z на платі 19 х 19 мм. ADXL326 - це найновіша і найкраща модель від Analog Devices, відома своїми винятковими якісними пристроями MEMS. VCC приймає напругу живлення до 5 В і регулює його до 3.3 за допомогою вихідного стабілізатора напруги. Аналогові виходи є ратіометричними: це означає, що вихід вимірювання 0g завжди становить половину від вихідної напруги 3.3 (1.65), -16g - 0, а 16g - 3.3 з повним масштабуванням між ними.
Так багато акселерометрів і так мало часу! Ми ще більше розширили наш вибір акселерометрів і пропонуємо до Вашої уваги цей високоточний і недорогий триосьовий акселерометр MMA8451 з 14-розрядним АЦП. Ви можете визначати рух, нахил та базову орієнтацію за допомогою цифрового акселерометра та MMA8451 – відмінний акселерометр для початку. Він має широкий діапазон виміру прискорення від +-2 g до +-8 g і його легко використовувати з Arduino або іншими мікроконтролерами або міні-комп'ютерами.
Модуль з цифровим компасом QMC5883L, який вимірює магнітне поле, причому робить це в трьох осях. Це дає можливість отримувати тривимірну картину спрямованості магнітного поля і його величину. Управляється по шині I2C, живлення мікросхеми 3.3В, але шина толерантна і до 5В рівнів, так що до Arduino можна підключати безпосередньо. На платі встановлений параметричний стабілізатор на 3.3В.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
SparkFun IR Thermometer Evaluation Board MLX90614 - це плата для оцінювання ІЧ-термометра MLX90614. Датчик підключений до мікроконтролера ATmega328, що працює на частоті 8 МГц з живленням від напруги 3,3 з завантажувачем STK500 (Arduino). Код може бути завантажений через базовий інтерфейс FTDI та середовищі Arduino.
Точний широкодіапазонний модуль датчиків температури та вологості, що працює за протоколом MOBDUS. Даний модуль можна використовувати як в аматорських конструкціях, так і в промисловому обладнанні.
Датчик DHT11 – це цифровий датчик температури та вологості, що дозволяє калібрувати цифровий сигнал на виході. Складається з ємнісного датчика вологості та термістора. Також, датчик містить в собі АЦП для перетворення аналогових значень вологості та температури.
Модуль призначений для точного вимірювання вологості та температури. У датчику застосована мікросхема HTU21 з інтерфейсом I2C, що забезпечує промислову точність вимірювань.
Модуль призначений для точного вимірювання вологості та температури. У датчику застосована мікросхема HTU21D з інтерфейсом I2C, що забезпечує промислову точність вимірювань.
Модуль датчика температури та вологості підвищеної точності DHT22 з роз'ємом RJ11. Містить всі необхідні компоненти для підключення датчика до мікроконтролера. Підходить для підключення як до контролерів Arduino так і інших мікроконтролерів з напругою логічних рівнів 5В і 3.3В. Для зменшення споживаного струму модулем необхідно вимкнути світлодіод індикатора напруги живлення на платі модуля. Датчик модуля вимірює вологість і температуру точніше свого попередника - датчика вологості та температури DHT11.