Модуль Raspberry Pi LoRa HAT на базі SX1268, що працює на частоті 433 МГц і дозволяє передавати дані до 5 км через послідовний порт. Завдяки використанню технології модуляції з розширеним спектром LoRa нового покоління максимальна дальність зв'язку модуля становить 5 км а також підтримується автоматичне повторення передачі даних при виникненні помилок передачі. Інші функції включають Wake on Radio, бездротову конфігурацію, визначення несучої, ключ зв'язку і так далі. У порівнянні зі звичайними модулями LoRa, SX1268 LoRa HAT забезпечує велику дальність зв'язку, більш високу швидкість, низьке споживання, кращу безпеку і захист від перешкод. Він підходить для різних додатків, таких як промислове управління обладнанням, розумний будинок, збір даних і т. і.
Модуль контролера на базі LoRa модему SX1276 і WI-FI мікроконтролера ESP32 з OLED дисплеєм. Робоча частота модему LoRa 868 мГц при чутливості до -148dBm і вихідної потужності передавача +20dBm, забезпечує високу надійність передачі даних і велику відстань стійкого зв'язку. На борту контролера встановлено 4Mбайт пам'яті програм, Wi-Fi антена, 0,96" OLED дисплей, схема підключення літієвої батареї, схема зарядки, інтерфейс резервної батареї, 9102F конвертер USB-UART для програмування і передачі даних між комп'ютером і ESP32. Модуль ідеальний для легкої і швидкої розробки додатків в середовищі розробки ArduinoIDE. Робоча напруга модуля від 3,3 В до 7 В.
ANT500 є телескопічною антеною, призначеною для роботи на частотах від 75 МГц до 1 ГГц із загальною довжиною, яка налаштовується від 20 см до 88 см. Всі антени ANT500 виготовлені з нержавіючої сталі і оснащені роз'ємом SMA, валом, що обертається, і регульованим коліном.
ADALM-PLUTO (Active Learning Module - PlutoSDR) від Analog Devices Inc. - це приймач і передавач SDR з відкритим вихідним кодом, що охоплює частоти від 325 МГц до 3,8 ГГц (можна розкрити від 70 МГц до 6 ГГц) у напівдуплексному та дуплексному режимах зі смугою пропускання 20 МГц при 12 бітах.
Радіомодуль для зв'язку мікроконтролерів між собою. Працює на частоті 2.4ГГц (не потребує дозволів частота, яка так само використовується для WiFi), швидкість до 2Мбіт, управляється за інтерфейсом SPI, живлення 3.3В (можна використовувати контакт 3.3В плати Arduino, але при цьому додайте конденсатор номіналом не менше 100мкФ ближче до радіомодулю). Істотно дешевше xbee модуля, що добре підходить для промислових систем управління. Радіус дії - у межах квартири, через дві стіни працює впевнено, через три - бувають втрати сигналу.
HackRF – це унікальний пристрій, створений для тестування та розробки сучасних радіо-технологій. HackRF One відкрита апаратна платформа, яка може бути використана як USB периферійний пристрій або запрограмована на автономну роботу. Пристрій дозволяє не лише приймати а й передавати радіосигнали в діапазоні 1МГц-6ГГц із шириною смуги до 20МГц.
Більшості, якщо не всім, передавачам потрібен фільтр на виході кінцевого підсилювача або підсилювача потужності. Основна причина, через яку потрібен фільтр, полягає в тому, щоб видалити будь-які позасмугові паразитні сигнали або гармоніки з виходу підсилювача потужності перед підключенням виходу передавача до антени. Це запобігає паразитним випромінюванням і гарантує, що робота передавача не створить перешкод іншим системам. Так само ПВЧ приймача також повинен мати смуговий фільтр з тих самих причин. Пропонований модуль містить пасивний смуговий ПАХ фільтр із середньою частотою 433 МГц, який здатний вирішити це завдання без додаткового живлення.