Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
6 місяців
гарантії
Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:
6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів
14 днів на батарейки та акумулятори
У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартостіУважно ознайомтеся з умовами гарантії.
Проконсультуємо до і після продажу
Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
12707 грн
очікується
Опис
Відгуки (1)
Задати питання
LattePanda 3 Delta 864 - це нова модель популярного одноплатного комп'ютера від компанії LattePanda. Серцем даного комп'ютера є 4х ядерний процесор 11-го покоління N5105 із тактовою частотою до 2.9ГГц від компанії Intel. Цей процесор був спеціально розроблений для мобільних платформ. N5105 надає значно покращену продуктивність порівняно з попереднім поколінням цієї платформи. Об'єм оперативної пам'яті складає 8 Гб LPDDR4 (2933 МГц). А в якості накопичувача користувачеві надається високошвидкісна eMMC пам'ять (v.5.1) об'ємом 64 Гб.
Поліпшена продуктивність
Безперечним плюсом цього комп'ютера є його високошвидкісні мережеві інтерфейси (Wi-Fi 6 і Gigabit Ethernet). З їх допомогою Ви легко зможете транслювати відео або завантажувати і отримувати файли великого обсягу.
Для стабільної роботи центрального процесора і як наслідок усієї системи загалом було доопрацьовано систему охолодження. Тепер площа охолодження на 50% більша порівняно з попереднім поколінням.
Оновлення торкнулося і USB портів. Тепер у розпорядженні користувача 1 x USB3.2 gen2, 2 x USB 3.2 gen1 та 1 x USB Type C.
На тильній стороні розташовані два роз'єми:
M.2 B key
M.2 5G модуль
M.2 4G модуль
SATA SSD
M.2 M key
NVMe SSD
LattePanda 3 Delta 864 може одночасно виводити зображення на два монітори як 4K HDR. Один монітор підключається безпосередньо до HDMI 2.0b, а другий до USB-C. Також є можливість підключення третього монітора до eDP порту.
Для взаємодії з різною периферією (датчики, різнопланові модулі тощо) за стандартом відповідає вбудований співпроцесор Arduino ATmega32U4.
Відгуки покупців про LattePanda 3 Delta 864 8ГБ/64ГБ
imFromMars (08.08.2024)
Ну що ж. Поки, єдиний виробник одноплатників, що орієнтований на x86 архітектуру. Звідси і всі плюшки. Найосновніша- відсутність ряду проблем з портуванням, як, до прикладу, на чомусь специфічному, по типу jetson чи beaglebone ai-64.
Фішка з ардуіно на борту, на мою думку, сумнівна. Бо хз шо з ним робити, але, воно є і можливо, колись я доберусь до нього. І основне питання, що мене цікавитиме, чи зможе ардуінка функціонувати як копроцесор, котрий то будить, то усипляє того ненажеру, шо під радіатором. Але, завдання мінімум, типу якогось контроллера безперебійного живлення чи щось в тому роді, думаю, ардуінці підійде.
Так, ненажера, 20 ват середньостатистичне споживання, в піку цифри страшніші. Не до порівняння з якимись більш енергоефективними рішеннями. (Але, я думаю, ми скоро побачимо щось більш економне). Того, як нас сервер, чи систему розумного дому я б не рекомендував, бо потужності надлишок, а енергоефективність бажає кращого. Та хіба для того його беруть?)
Мій кейс завдань, які я мав надію реалізувати. По-перше, це сервер з можливістю розгортання генеративного АІ чи якогось LLAMA. А по- друге, це така собі платформа для sdr з можливістю не думати про проблеми з якісною візуалізацією.
Тож, висновки. Той же jetson nano в режимі 5w від звичайного (любого, без перебільшень) зарядного спокійно собі крутить 2к відео і навіть 4к з потугами. Але, проблем з тим, щоб щось специфічне на нього поставити- ой як багато. Одна історія з OpenCL чого вартує. А тут цього всього немає. Це не ARM архітектура, котра ше не освоєна, це не специфічне шось, до чого немає повної підтримки. Це звичайний Intel x86 і на ньому працює ВСЕ - без костилів, танців з бубном і решти речей. Ось вам і найбільший плюс, про котрий треба знати.
(Їде перехідник з китаю, той що з M.2 на PCEi і ще спробую з відеокартою, то теж одна з тих цікавих особливостей, котрі не запропонує вам ніхто інший. Може, навіть тут такі перехідники колись появляться).
Я задоволений цим девайсом.
-Опцій для розширення памʼяті- досталь.
-Варіативність застосування велика.
-Весь спектр ОС доступний, навіть хакінтош ставлять.
-Унікальні фічі типу копроцесора леонардо, чи можливість вчепити відеокарту.
Чого б хотілось? Можливо я б не відмовився від USB з підтримкою tunderbolt, щоб зразу і живити і зовнішню gpu підключати і решту комунікації реалізувати. Було б зручно. Ну і підтримку вже з коробки можливості підключати якийсь акумулятор, щоб на борту контроллер зарядки був. (Хоча, знову ж таки, нащо тоді цей ардуіно на борту, як не для таких завдань?))
Мініатюрний WiFi-модуль (т.зв. донгл) підтримує стандарт IEEE 802.11n бездротового зв'язку. Працює з Raspberry Pi.
108 грн
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.