Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
6 місяців
гарантії
Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:
6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів
14 днів на батарейки та акумулятори
У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартостіУважно ознайомтеся з умовами гарантії.
Проконсультуємо до і після продажу
Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
32 грнз ПДВ
в наявності
Опис
Відгуки (17)
Задати питання
Високоточний двоканальний модуль підключення резистивних датчиків тиску (тензодатчиків) побудований на чіпі HX711. Модуль дуже простий в підключенні (всього два сигнальних дроти) і у використанні. Є готові бібліотеки для використання його з контролерами Arduino.
Номінали конденсаторів на платі не відповідають вимогам у даташиті. Як наслідок плата шумить.
Додавання електролітичного конденсатора на 10-20 мікрофарад між ніжками E- та Е+ зменшує шум(STD) в 11 разів. Також 100 nf конденсатор між ніжками живлення ще зменшує шум на 5-7% (уже з доданим на 10-20 uf).
Ка мне подключить к нему тензодатчик на 40 кг?
У модуля на выходе 4 вольт питания датчика. А мне нужно что бы не меньше 5 вольт.
Можно контакты датчика подключить к общей 5в и GND?
И можно ли считать с тензодатчика подключеного к 12 вольтам?
Да, шум будет поболее обещанного 90 nv rms на 80 герцах.
У меня с 2-кг датчиком получилось около 473 отсчетов, среднеквадратичных. Что 20 mV диапазоне соответствует примерно 1100 nV. Хотя тут и шумы самого датчика, и наводки. Надо ещё смотреть.
С другой стороны, это для 2 кг датчика соответствует "шуму" веса в 0.5-0.4 грамма. Несглаженного.
А сглаживается он довольно неплохо, хоть итоговая дисперсия от ширины окна меняется довольно... затейливо.
Для 10 Гц. получается уже 232 отсчета (0.2 г), а для 1 секунды - 79 отсчетов, или 0.06 г. Довольно приемлимая стабильность.
Напряжение питания моста, как и предполагалось по схеме, около 4.3 вольт.
Плата на вид чистая.
При перепаянном резисторе при текущей жаре выдаёт показания с частотой аж 88.76 Гц.
Хотя 40-ваттным паяльником перенести такую крохотулю наверное затруднительно. Проще будет "соплю" протянуть.
С рекомендованной библиотекой и примерами завелось сразу. (Пусть по мелочам библиотека и кривовата, я б местами не так сделал).
Микросхема вообще в плане интерфейса очень несложная и симпатичная.
Среднеквадратичный 360 отсчетов, что соответствует 860 nV. Многовато по сравнению с обещанными 90 nV rms.
Сдвиг нуля при этом достаточно скромный - около 4.3 uV. Глубоко в даташитных границах.
Усреднение с понижением частоты до 10 Гц даёт 414 nV, а с усреднением по 80 отсчётам, за целую секунду - 134 nV.
И спектр не слишком радующий, похож скорее на шум случайных блужданий - основной <2-5 Гц, так что при дальнейшем растягивании окна усреднения он снижается медленно.
Пик наводок 25Гц при том при закорачивании достаточно скромный.
Осталось попробовать посадить, как рекомендовано в даташите, входы B на землю, в обычном подключении они болтаются в воздухе.
И попробовать закоротить входы А прямо на ножках микросхемы.
Как-то сомнительно, что по питанию там рекомендованные 10мФ, но тут уж ничего не поделаешь.
Хотя, уседнённые за секунду 134-173 nV это для 10-кг датчика где-то 0.3-0.4 грамма на одной сигме и около грамма шума не трёх сигмах, что довольно неплохо. Хотя хочется поменьше.
По факту мы имеем 24-битный низкочастотный диф. АЦП. Любопытно попробовать его в несвойственной роли, например для снятия показаний с термопары.
upd:
при замкнутых на ноль всех входах, и A, и B - среднеквадратичныъ шум на 80 гц и усилении 128 получился всего 38.35 бита, или 91.4 nV, что очень близко к даташиту.
Но достаточно отвязать замкнутый вход А от нуля и подвесить его на одно плечо тензодатчика - шум резко возрастает до тех самых 800-1600 nV.
Надо смотреть дальше что именно дает шум. И нет ли лукавства в даташите.
Питание тензомоста E+ для разных преобразователей от 4.25 до 4.30 вольта.
Датчик работает как надо, но нужно учитывать, что по умолчанию припаянным джампером он настроен на частоту 10 Герц, и чтобы установить 80 Герц нужно произвести тонкую пайку.
Также, довольно высок шум, при небольших сигналах шум по амплитуде равен сигналу, спасает то, что он высокочастотный.
У них заявленных размах входного - ±20/40/80 мВ.
Для распространённых тензодатчиков с чуствительностью 1 mV/V это многовато.
Тем более, что там и напряжение питания на мосте будет отнюдь не 10 В.
HX711 Двоканальний модуль датчиків ваги (тензодатчиків) - високоточний двоканальний модуль підключення резистивних датчиків тиску побудований на чіпі HX711. Модуль дуже простий в підключенні (всього два сигнальних дроти) і у використанні. Є готові бібліотеки для використання його з...
Тензометричний датчик (тензодатчик, від лат. tensus - напружений) – датчик, що перетворює величину деформації в електричний сигнал. Максимальне навантаження 20 кг. Рекомендується використовувати спільно з модулем перетворювача HX711 .
Тензометричний датчик (тензодатчик, від лат. tensus - напружений) – датчик, що перетворює величину деформації в електричний сигнал. Максимальне навантаження 10 кг. Рекомендується використовувати спільно з датчиком HX711 .
Відмінний I2C інтерфейсний модуль на мікросхемі PCF8574T для розширення кількості портів вводу/виводу для контролерів Arduino, мікроконтролерів STM8 та STM32 і мінікомп'ютерів Raspberry Pi та Orange Pi. Може використовуватися як інтерфейсна плата для підключення РКІ 1602 і 2004, так і...
Велика макетна плата (830 отворів) з двома лініями для живлення з кожного боку (200 отворів). Дана макетка дозволяє без пайки створювати макети електронних проектів для їх тестування, перевірки та наладки перед остаточним монтажем. Розміри безпаєчної макетної плати MB102 165х56 мм, кількість...
69 грн
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.