Зустрічайте єдину плату Arduino на мікроконтролері RP2040. Плата відповідає форм-фактору Arduino Nano, що робить його невеликою платою з великими функціями. Мозком плати є мікроконтролер Raspberry Pi® RP2040 – двоядерний Arm Cortex M0+, який працює на частоті 133 МГц і має 264 КБ SRAM та 16 МБ флеш-пам'яті. Але що дійсно цікаво, так це додаткові компоненти, розміщені на борту - надзвичайно популярний радіомодуль U-blox NINA-W102, що легко адаптується. Це також означає, що ви можете використовувати можливості хмари з повною сумісністю Arduino Cloud. Контролер також має вбудовані датчики для створення ваших потужних проектів. Мікрофон та датчик руху додають глибину можливостей, які майже неможливо знайти у платі такого розміру.
Даний модуль годинника реального часу (RTC) відрізняється від подібних модулів тим, що він побудований на унікальній мікросхемі DS3231. Унікальність її полягає в дуже високій точності ходу годинника. Цього вдалося домогтися, помістивши кварцевий резонатор в корпус мікросхеми та забезпечивши температурну компенсацію і цифрову корекцію частоти задаючого генератора.
3,5 "кольоровий TFT-шилд для Arduino Mega 2560 з роздільною здатністю 480х320 пікселів, 262к кольорів. Побудований на контролері ILI9486, підтримує 16-бітний інтерфейс. Підходить бібліотека UTFT. На платі дисплея є роз'єм підключення SD-Card для зберігання даних. " Одягається" на контролер без додаткових перехідників і шилдів.
Плата розробника CH552 містить мінімально необхідні компоненти для використання мікроконтролера CH552. Особливістю даного мікроконтролера є те, що він є вдосконаленою версією класичного i8051 зі змінами швидкості виконання команд, обсягах пам'яті програм і даних і вбудованої периферії. При робочій частоті 24МГц даний мікроконтролер складе гідну конкуренцію мікроконтролерам Atmel за значно нижчою ціною. Додатковим плюсом цього мікроконтролера є можливість написання програм у середовищі розробки Arduino IDE.
Мініатюрний реєстратор OpenLog для UART інтерфейсу з відкритим вихідним кодом. Дозволяє зберігати передані через послідовний інтерфейс дані на microSD карту пам'яті. Реєстратор має низький струм, що дозволяє живити його тривалий час від малогабаритного джерела живлення. Підтримує карти пам'яті до 64 ГБ.
Китайська репліка аналогічного шилда від Adafruit. Недороге рішення для підключення 16 сервоприводів або світлодіодів до Arduino контролерів або Raspberry, використовуючи всього 2 сигнальних дроти. Конструкція дозволяє каскадування та управління 992 сервоприводами. Передбачена окрема подача напруги живлення для сервоприводів.
Цей шилд особливо стане в нагоді тим, хто збирає роботів та робоплатформи з використанням колекторних двигунів. На платі, крім самого драйвера двигунів L298, зручно розміщені роз'єми для підключення Bluetooth модуля, сервопривода та датчиків. Зручне підключення, гарна якість монтажу вигідно вирізняють даний шилд від аналогічних.
Шилд управління двома кроковими двигунами на мікросхемах L293D. Може управляти двигунами з струмом до 0,6 А (піковий 1,2А) та напругою до 36В. Шилд побудований таким чином, що може керувати або двома кроковими двигунами по мостовій схемі включення або чотирма колекторними з максимальним струмом до 0,6 А на кожен канал. Можна підключати крокові двигуни як з двополярною, так і з однополярною схемою підключення обмоток. Схема шилду складається з трьох мікросхем - двох інтергральних універсальних драйверів та регістру зсуву 74HC595 яким здійснюється управління та конфігурація драйверів. Напруга живлення силової частини виведена на окремий роз'єм на платі шилду.
Багато проектів вимагають більше двох напруг живлення, які може надати плата Arduino (5В і 3.3В). Якщо подати на цей шилд напругу в діапазоні 4.5 - 35В, на виході можна отримати від 1.25 до 12В з максимальним струмом в 3А (напруга виставляється за допомогою підлаштовним резистором на шилді). З цим шилдом ваш Ардуіно може мати одне живлення для всіх.
Шилд для керування трьома кроковими двигунами для побудови 3Д принтера або CNC-верстата. Схожа на RAMPS під плату Arduino Nano і без підтримки ЖК екрану. В якості керування кроковиками має три роз'єми для підключення драйверів крокових двигунів A4988 (купуються окремо). В Ардуіно рекомендуємо прошивати прошивку GRPL.
Даний товар доступний "під замовлення". Термін доставки від двох тижнів. Будь ласка, уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
CAN-BUS шилд дозволяє додати вашому проекту на Arduino сумісність з CAN-Bus. Побудований на базі контролера Microchip MCP2515 з MCP2551 CAN приймачем. Шина CAN підключається через стандартний 9-піновий sub-D "Тато" для використання з OBD-II кабелем. Також на шилді є роз'єм для мікро SD карти, роз'єм для послідовного LCD та роз'єм для EM406 GPS модуля. Шилд ідеально підходить для підключення до CAN шини автомобіля для контролю параметрів і збереження їх на карті пам'яті для подальшого аналізу або обробки.
ENC28J60 Ethernet модуль може бути безпосередньо підключений до більшості типів мікроконтролерів (в тому числі Arduino) по стандартному SPI інтерфейсу.
Аналогічний модулю ENC28J60 Ethernet, але в меншому форм-факторі, також може бути безпосередньо підключений до більшості типів мікроконтролерів (в тому числі Arduino) по стандартному SPI інтерфейсом.
Мережевий Etherrnet Shield W5100 дозволяє з легкістю перетворити Ваш контролер в мережевий пристрій - перетворити ваш Arduino в простий веб-сервер або використовувати Інтернет для читання/запису своїх цифрових та аналогових виходів/входів. Він безпосередньо підтримується офіційною бібліотекою Ethernet Arduino. Він також підтримує читання та запис міні-SD-карти (TF-карти), роз'єм для якої знаходиться на платі шилду. Шилд має масштабований дизайн. Ви можете не тільки безпосередньо підключити його до плати Arduino, але і встановити на нього інші шилди.
Ethernet шилд для підключення до контролера Arduino NANO, що дозволяє підключити плату Arduino Nano v3.0 до мережі. Вирізняється функціональною завершеністю, компактними розмірами, великою підтримкою бібліотеками та застосуванням в конструкціях ардуінщиків.
Цей шилд виконаний на мікросхемі MAX3232ESE та призначений для підключення до контролера Arduino пристроїв зі стандартним інтерфейсом RS232. Для програмування контролера передбачений перемикач входу Rx. В одному положенні контролер працює в парі з конвертером, в іншому - в стандартному режимі програмування. Також є зручна область для макетування під пайку. Вихід конвертера виведений на стандартний DB9 роз'єм і на окремі стоячі піни.
Репліка оригінального ethernet шилд на базі чіпа Wiznet W5100. Дозволяє підключити вашу плату Ардуіно до локальної мережі або Інтернет, використовуючи стандартну ардуінівскую библиотеку Ethernet. Також на платі розміщений роз'єм microSD.
Виконано на мікросхемі DS2480B, що дозволяє працювати з 1-wire шиною довжиною до 300м. Служить для підключення датчиків, таких як DS18x20, DHTxx, лічильників, АЦП, реле, EEPROM, що працюють по протоколу 1-wire. Повна гальванічна розв'язка дозволяє захистити мікроконтролер або мікрокомп'ютер від можливих сплесків напруги на 1-wire шині.
Arduino (Ардуіно) - це апаратно-програмна обчислювальна платформа аматорського рівня з відкритим вихідним кодом. Головними складовими є не велика за розмірами плата, яка має контакти введення/виведення та середовище розробки - Processing/Wiring.
Проект під назвою Arduino розпочався у 2003 році як програма для студентів інтерактивного дизайнерського інституту Ivrea (Івреа, Італія). Програма була спрямована на надання можливості недорогим і простим способом створювати пристрої, які взаємодіють із середовищем, використовуючи датчики та виконавчі механізми. Приклади таких застосувань включають в себе простих роботів, системи реагування на зміну температури, детектори руху і т.п.
Назва "Arduino" походить з бару в Івреї, де зустрічаються деякі із засновників проекту. Бар був названий на честь Ардуіно з Івреа, який був королем Італії з 1002 по 1014 рік.
Ці пристрої буквально спричинили вибух серед тогочасних інноваційних розробок. Все це мало світовий масштаб. Готовий контролер можна купити, заплативши пару доларів, а також його можна зібрати самому.
Оригінальне обладнання Arduino виготовляється італійською компанією Smart Projects. Деякі плати Arduino виготовляються американськими компаніями SparkFun Electronics та Adafruit Industries. Станом на 2016 рік були виготовлені 17 комерційних версій апаратного забезпечення Arduino.
Основним плюсом використання є те, що вам не обов'язково бути фахівцем в області програмування або вивчати технічні особливості роботи з мікроконтролером. Простий проект можна реалізувати без володіння спеціальними навичками. Стандартні бібліотеки функцій готові для втілення ваших творчих задумів та дають повну свободу в процесі автоматизації будь-чого.
Мікроконтролери Arduino попередньо запрограмовані завантажувачем, що спрощує "прошивання" програм у флеш-пам'ять на чіпі. Завантажувач за замовчуванням для Arduino UNO - optiboot. Плати завантажуються за допомогою програмного коду через послідовний зв'язок з комп'ютером. Плату потрібно підключити безпосередньо до комп'ютера за допомогою USB і відразу можна завантажувати управляючу программу. Крім того завантажувач можливо "прошити" й самому, для цього потрібно скористатися програматором. Arduino IDE вміє працюва з багатьма популярними програматорами.
Потрібно лише пару уроків для вивчення базових понять з програмування Ардуіно. Оскільки в мережі Інтернет велика кількість матеріалів, в яких докладно і просто розповідається про середовище розробки та роботу з ним, ви зможете відразу розпочати реалізовувати свої задуми.