Оригінальна плата Arduino Leonardo побудована на мікроконтролері ATmega32u4 (див. даташит). Вона має 20 цифрових входів/виходів (сім з яких можуть бути використані як ШІМ і 12 як аналогові входи), 16МГц кварц, мікроUSB роз'єм для заливки скетчів та живлення, роз'єм живлення 5В, ICSP роз'єм, кнопку Reset. Леонардо відрізняється від попередніх плат тим, що на ній тільки один мікроконтролер, який включає в себе програмний конвертер USB, що дозволяє підключатися до комп'ютера не тільки як віртуальний СОМ-порт, але і як миша або клавіатура. Офіційна, виробництво - Італія.
MKR WIFI 1010 – це значно покращена версія контролера в порівнянні з попередньою його версією MKR 1000 WIFI. Він оснащений модулем ESP32 виробництва U-BLOX. Ця плата призначена для прискорення та спрощення прототипування додатків IoT на основі WiFi завдяки гнучкості модуля ESP32 та його низькому енергоспоживання. Контролер містить 256 КБ пам'ять програм та 32 КБ пам'ять даних. Енергонезалежна пам'ять даних у контролері не передбачена.
Контролер Arduino MKRZero ATSAMD21 є навчальною платою, яка побудована на мікроконтролері ATMEL SAMD21, що володіє високою продуктивністю, великим обсягом пам'яті і сильним периферійним обладнанням. MKRZero пропонує можливості контролера Arduino MKR1000 тільки в більш компактному варіанті. Дана плата повністю підтримується середовищем розробки Arduino IDE. Плата містить все необхідне для підтримки мікроконтролера - просто підключіть його до комп'ютера за допомогою кабелю micro-USB або підключіть його до акумулятора LiPo. Напругу батареї також можна відстежувати, оскільки існує зв'язок між батареєю і АЦП мікроконтролера.
Arduino Nano це маленька, самодостатня плата на мікроконтролері ATmega328. Вона більш-менш збігається за функціональністю з Arduino Duemilanove/Uno, але має інший форм-фактор. Arduino Nano бракує тільки роз'єму живлення і замість стандартного кабелю USB використовує Mini-B USB. як створити робота на базі Arduino Nano можна почитати в розділі Статті. Кабель USB в комплекті не йде.
Arduino Nano 33 BLE Rev2 знаходиться на передньому краї інновацій, використовуючи передові можливості мікроконтролера nRF52840. Цей 32-бітовий процесор Arm® Cortex®-M4, який працює на вражаючій частоті 64 МГц, дає розробникам можливість реалізовувати широкий спектр проектів. Додаткова сумісність із MicroPython підвищує гнучкість плати, роблячи її доступною для ширшої спільноти розробників. Відмінною особливістю цієї плати розробки є її можливості інтерфейсу Bluetooth Low Energy (Bluetooth LE), що дозволяє легко взаємодіяти з іншими пристроями з підтримкою Bluetooth LE. Це відкриває цілий світ можливостей для творців, дозволяючи їм безперешкодно обмінюватись даними та інтегрувати свої проекти з широким спектром підключених технологій.
Arduino Nano 33 BLE Sense Rev2 with headers - це нова плата розробника від Arduino з підтримкою штучного інтелекту у форм-факторі практично Arduino NANO з набором датчиків, які дозволять Вам без будь-якого зовнішнього обладнання відразу ж почати розробку IOT пристроїв на базі AI.
Контролер Arduino Nano 33 BLE призначений для побудови пристроїв з Bluetooth інтерфейсом, що працюють на невеликій відстані для енергоефективних конструкцій. Ця компактна і надійна плата у формфакторі контролера Arduino NANO побудована на базі модуля NINA B306, заснованого на мікроконтролері Nordic nRF 52840 і містить потужний процесор Cortex M4F. Його архітектура, повністю сумісна з Arduino IDE Online та Offline версіями, має 9-осьовий інерційний вимірювальний блок (IMU) і знижене енергоспоживання в порівнянні з іншими платами того ж розміру. Це дозволяє розробляти автономні пристрої та проєкти з датчиками руху, які повинні взаємодіяти з іншими пристроями на близькій відстані. Arduino NANO 33 BLE також ідеально підходить для проєктів автоматизації завдяки многопротокольному радіозв'язку BT 5.0.
Оновлена версія популярного контролера Arduino Nano, виготовлена на мікроконтролері ATMega4809. Контролер сумісний за виводами з оригінальним Nano, проте є відмінності у призначенні та функціоналі деяких виводів. У контролер додані нові можливості, такі як: розширена пам'ять програм і даних, розширений діапазон вхідної напруги живлення.
Оновлена версія популярного контролера Arduino Nano, виготовлена на мікроконтролері ATMega4809. Контролер сумісний за виводами з оригінальним Nano, проте є відмінності у призначенні та функціоналі деяких виводів. У контролер додані нові можливості, такі як: розширена пам'ять програм і даних, розширений діапазон вхідної напруги живлення.
Arduino Nano RP2040 Connect - контролер на платі у форматі контролера Arduino Nano із застосованим двоядерним мікроконтролером RP2040 Arm Cortex M0+ із частотою процесорів 133 МГц. Він містить 264 КБ SRAM та 16 МБ флеш-пам'яті пам'яті програм. Але що дійсно цікаво, то це вбудовані можливості підключення до бездротової мережі. Надзвичайно популярний радіомодуль u-blox NINA-W102, що легко адаптується, робить його справжнім чемпіоном IoT. Це також означає, що ви можете використовувати всі сили хмари завдяки повній сумісності з Arduino Cloud. Він має вбудовані датчики, які також перетворюють ваші збірки на потужні проекти. Мікрофон та датчик руху додають глибини можливостей, які майже неможливо знайти на контролерах такого розміру.
Плата розробки Arduino Mini від американської компанії Sparkfun. Створена у співпраці з компанією Arduino. Частина від виручених грошей перераховуються назад компанії Arduino, для підтримки нових розробок. Головні переваги даної плати, це її крихітний розмір, маленький вага і якісне виконання. Таких мініатюрних розмірів вдалося досягти за допомогою застосування SMD радіо-компонентів.
Удосконалена та покращена плата Arduino UNO R4 Minima оснащена потужним 32-бітним мікроконтролером, люб'язно наданим компанією Renesas. Приготуйтеся до збільшення обчислювальної потужності, розширення пам'яті та абсолютно нового рівня вбудованих периферійних пристроїв. Сумісність з існуючими екранами та аксесуарами залишається незмінною і немає необхідності вносити будь-які зміни до стандартного форм-фактора або робочої напруги 5 В. UNO R4, що приєднується до екосистеми Arduino, є надійним доповненням, придатним як для новачків, так і для досвідчених ентузіастів електроніки. . Незалежно від того, чи починаєте ви чи хочете розширити межі своїх проектів, ця надійна плата завжди забезпечує надійну продуктивність.
Оригінальна плата Arduino Uno останньої моделі R3, виконана на базі мікроконтролера ATmega328P, замість чіпа FTDI використовується ATmega16U2, що дозволяє підвищити швидкість передачі даних. Драйвери для Linux та Mac OS не потрібні, для Windows - необхідний inf файл, який входить до складу Arduino IDE. Після прошивання, ATmega16U2 дозволяє використовувати контролер як клавіатуру, мишу або джойстик. Виробництво - Італія. Ми є офіційним дистриб''''ютором Arduino в Україні, тому такі плати офіційні та останніх ревізій (регулярні поставки 1-2 рази на місяць).
Оригінальний контролер Arduino Uno SMD Rev3 відрізняється від простого Arduino Uno використанням мікроконтролера ATmega328 в більш компактному і енергоємному SMD корпусі. Офіційна плата, виробництво - Італія.
Додайте WiFi до своїх пристроїв за допомогою Arduino Uno WiFi. По суті, це оригінальний контролер Arduino Uno Rev3 з новим 8-бітовим мікроконтролером від Microchip і вбудованим IMU (Inertial Measurement Unit). Що стосується з'єднання WiFi, то воно захищене за допомогою нового однокристального крипто-прискорювача ECC608. У мікроконтролер доданий новий компонент від Microchip - функція, що зазвичай зустрічається в нових PIC контролерах. Це Core Independent Peripheral. Це щось на зразок програмованої логіки типу CPLD, розташованої в тому ж корпусі, що і ядро мікроконтролера.
Portenta Hat Carrier - це інноваційне рішення, що дозволяє реалізувати безліч проектів у галузі робототехніки, промисловості та автоматизації будівель. У поєднанні з платами Portenta X8, H7 або C33 він перетворюється на потужну промислову платформу, додатково доповнену сумісністю з Raspberry Pi® Hats. Носій забезпечує легкий доступ до масиву периферійних пристроїв, таких як CAN, ethernet, microSD, USB, камера та аналогові порти введення та виведення. Його конструкція покращена за рахунок спеціальних контактів для ефективного налагодження та роз'єму вентилятора PWM.
ATMega328P в DIP-корпусі, має попередньо прошитий завантажувач Arduino UNO (16MГц). Це дозволить Вам використовувати код Arduino в проектах без фактичного використання плати Ардуіно.
Репліка оригінальної плати Arduino Mega2560. Як USB-UART перехідник використовується мікросхема CH340, яка добре себе зарекомендувала та відрізняється хорошою стабільністю, високою швидкістю передачі даних, але для якої потрібна додаткова установка драйверів.Також контролер від попередників відрізняється додатковими контактами SDA і SCL (I2C інтерфейс) і виходами AREF - джерела опорногї напруги для АЦП контролера і IOREF - виходом напруги живлення портів введення-виведення (для автоматичного перемикання напруги периферії при використанні 5В і 3.3В контролерів). В усьому іншому це все той же контролер Arduino Mega2560 на базі мікроконтролера Atmega2560 з масою прикладів програм, бібліотек і опису побудови готових конструкцій.