Модуль ESP32 побудований на мікросхемі ESP32-D0WDQ6 від Espressif та має Wi-Fi і Bluetooth радіоканали, двоядерний мікроконтролер, багатий набір вбудованої периферії, флеш пам'ять – 4 МБ. Даний адаптер зручно використовувати спільно з модулем-адаптером розробника ESP32-WROVER.
Оновлений Wi-Fi модуль ESP8266 версії ESP-01S на базі мікросхеми ESP8266EX із вбудованим стеком протоколу TCP/IP та керуванням AT-командами. Чіп створений для використання в розумних розетках, mesh-мережах, IP-камерах, бездротових сенсорах, електроніці, тощо.
Wi-Fi модуль ESP8266 Witty побудований на базі популярного чіпа ESP8266-12 і призначений для створення пристроїв керування та збору інформації через Wi-Fi мережу. Модульна конструкція дозволяє максимально гнучко формувати конфігурацію кінцевого пристрою. Як мінімальне оснащення пропонуються змонтовані на модулі датчик освітленості та RGB світлодіод. Живити модуль можна як через microUSB роз'єм (5В), так і безпосередньо від джерела живлення 3.3В.
Мініатюрний WiFi модуль на базі мікросхеми ESP8266 із вбудованим стеком протоколу TCP/IP та управлінням AT-командами. Чіп створений для використання в розумних розетках, mesh-мережах, IP-камерах, бездротових сенсорах, мобільній електроніці тощо. Одним словом, ESP8266 народився, щоб стати основою майбутнього «Інтернету речей».
Wi-Fi модуль ESP-07 є покращеною версією модуля ESP8266 з узгодженим вихідним каскадом і антеною, що значно збільшило чутливість і радіус дії. На модулі виведені виходи GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" і "розумних речей".
Модуль выполнен в формате ESP-12S и является продвинутой версией модуля ESP8266-12 с согласованным выходным каскадом и антенной, что значительно увеличило чувствительность и радиус действия. Так же особенностью этого модуля является более экономичная работа в активном режиме и ультранизкое потребление в спящем и ждущем режимах. На модуле выведены пользовательские выходы GPIO, что еще больше расширяет возможности построения на данном модуле систем "умный дом" и "умных вещей".
Модуль виконаний у форматі ESP-12E і є просунутою версією модуля ESP8266-12 з узгодженим вихідним каскадом і антеною, що значно збільшило чутливість і радіус дії. Так само особливістю цього модуля є більш економічна робота в активному режимі і ультранизьким споживання в сплячому режимі та режимі очікування. На модулі виведені для користувача виходи GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" і "розумних речей".
NodeMCU * (Lolin) являє собою плату розробника на базі чіпа ESP8266 (версія ESP12E), який являти собою UART-WiFi модуль з ультра низьким споживанням. Сам чіп проєктувався для пристроїв зі світу інтернет речей, а дана плата дозволяє спростити розробку, тому що на ній вже реалізовано підключення по USB, регулятор живлення і всі виводи чіпа розведені на гребінки зі стандартним кроком 2.54 мм, що дозволяє вставити його в макетну плату і створити прототип навіть не включаючи паяльник. Крім цього плата поставляється з прошивкою NodeMCU, що дозволяє програмувати її за допомогою мови Lua або за допомогою Arduino IDE.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
SparkFun ESP8266 Thing став справжнім проривом для ESP8266 WiFi SoC - провідної платформи для Інтернет речей (IoT) або WiFi-проектів, пов'язаних з бездротовим доступом до Інтернету. Недорогий і простий у використанні, з простою інтеграцією в Arduino IDE, яка може бути досягнута протягом декількох кроків. Конструкція дозволяє просто і зручно проводити макетування на безпаечних макетних платах, використовуючи таку "смакоту" як зарядний пристрій для LiPo батарей, стабілізатор живлення, і інші допоміжні схеми.
NodeMCU * (Amica) являє собою плату розробника на базі чіпа ESP8266 (версія ESP12E), який представляє собою UART-WiFi модуль з ультра низьким споживанням. Сам чіп проектувався для пристроїв зі світу інтернет речей, а дана плата дозволяє спростити розробку, тому що на ній вже реалізовано підключення по USB, регулятор живлення і все виведення чіпа розведене на гребінки зі стандартним кроком 2.54 мм, що дозволяє вставити його в макетную плату і створити прототип навіть не включаючи паяльник. Крім цього плата поставляється з прошивкою NodeMCU, що дозволяє програмувати її за допомогою мови Lua або за допомогою Arduino IDE.
Модуль адаптера для Wi-Fi ESP-01 зі стабілізатором напруги 3,3 В та схемою перетворення рівнів 3,3/5 В допоможуть зробити мікроконтролер Ардуїно простим у використанні з модулем ESP-01.
Плата розробника на ESP32-C3 є мікроконтролером, що підтримує Wi-Fi 2.4 ГГц і Bluetooth з низьким енергоспоживанням. Чіп на архітектурі RISC-V підходить для Arduino і Micropython і підходить для невеликих проектів і сценаріїв, таких як IoT, пристрої або розумний будинок. Вбудований 0.42-дюймовий OLED-дисплей, керамічна антена, інтерфейс USB Type-C, кнопка скидання та кнопка запуску зроблять роботу з модулем зручною та швидкою.
ESP32-C3 – недорогий мікроконтролер від компанії Espressif з підтримкою бездротової Wi-Fi мережі 2.4 ГГц та Bluetooth® Low Energy (Bluetooth 5 (LE)). У мікроконтролері використано високопродуктивне RISC V ядро. Процесор контролера розроблений для високопродуктивних систем із малим енергоспоживанням та низькою вартістю. Версія ESP32-C3 призначена для розробок, для яких класичний ESP32 надлишковий ресурсами і швидкодії ESP8266 недостатньо. У контролер вбудований USB-UART конвертер, однак він не може працювати як повноцінний USB порт (як клавіатура або мишка). У контролер вбудована пам'ять програм об'ємом 4 МБ та пам'ять даних 400 КБ. На платі модуля встановлений OLED I2C дисплей на драйвері SSD1306 розміром 0.42 дюйми та роздільною здатністю 72X40 пікселів.
Мініатюрний модуль ширококутної (160°) камери 2Мп OV2640 зі шлейфом для ESP32-CAM. При незначних обсягах камера володіє вражаючими характеристиками. При роботі з камерою рекомендується бути обережним – камера дуже чутлива до статичної електрики. Дану властивість слід враховувати при монтажі камери. Типові застосування для подібних камер – системи відео-спостереження, реєстратори, FPV системи і т.д.
Мініатюрний модуль ширококутної (120°) камери 2Мп OV2640 зі шлейфом для ESP32-CAM. При незначних обсягах камера має вражаючими характеристиками. При роботі з камерою рекомендується бути обережним – камера дуже чутлива до статичної електрики. Дану властивість слід враховувати при монтажі камери. Типові застосування для подібних камер – системи відео-спостереження, реєстратори, FPV системи і т.д.
Модуль-перехідник для підключення та програмування мікроконтролерів ESP32-WROOM. Плата модуля містить все необхідне для швидкого старту і освоєння просунутої версії ESP32. Модуль підключається до плати без необхідності використовувати пайку. Даний адаптер використовується спільно з ESP32-WROOM.
Модуль-переходник для подключения и программирования микромодулей ESP32-WROVER. Плата модуля содержит все необходимое для быстрого старта и освоения продвинутой версии ESP32. Микромодуль подключается к плате без необходимости использовать пайку.
Монтажна плата для макетування пристроїв із використанням модулів ESP32-C3 MINI. Плата містить вбудований понижувальний перетворювач напруги на 3.3В, але слід пам'ятати, що при підключенні зовнішнього джерела живлення неможливо отримати доступ до USB. На платі зручно розташовані вихідні та вхідні контакти для підключення датчиків та сервоприводів.