Плата розробника для Wi-Fi мікроконтролера Xtensa LX7 ESP32-S3R2 з компактними розмірами, безліччю периферійних інтерфейсів, вбудованою малопотужною системою Wi-Fi System-on-Chip (SoC) та великою пам'яттю, що підтримує екосистему плат розширення Raspberry Pi Pico. Оснащений апаратним криптоприскорювачем, RNG, HMAC та модулем цифрового підпису, він відповідає вимогам безпеки Інтернет речей. Декілька режимів роботи з низьким енергоспоживанням для задоволення вимог до живлення в IoT, мобільних пристроях, електроніці, розумному будинку та інших сценаріях додатків і т.д.
Модуль розширення NODE-MCU ESP8266-12 для підключення двох колекторних двигунів, виконавчих механізмів та датчиків. Дуже зручна плата для побудови робо-платформ та роботів на основі процесорного модуля ESP8266-12E з Wi-Fi управлінням. Містить на платі мостовий драйвер двох колекторних двигунів L293, вимикач живлення та роз'єми, на які виведені всі функціональні входи, виходи та контакти живлення логічної і силової частини модуля.
Цікава плата розробника на модулі ESP32. Плата цікава тим, що розроблена для продуктивної роботи інтерпретатора та додатків на MicroPython. Для цього на платі, крім стандартної установки ESP32 додані 4Мб оперативної пам'яті з інтерфейсом SPI та роз'єм для підключення microSD карти пам'яті. В контролер завантажений MicroPython та готовий до роботи. У будь-який момент його можна замінити своєю прошивкою та повернути назад, прошивши контролер за допомогою відповідної утиліти.
Модуль TTGO T-Display ESP32 WiFi Bluetooth з контролером ESP32, кольоровим дисплеєм і схемою зарядки та живлення від літієвого акумулятора. Дозволяє швидко зібрати макет пристрою збору, відображення та обробки інформації з датчиків. Використання контролера ESP32 і схеми зарядки дозволить зібрати автономні і портативні пристрої для яких важлива бистродія, малі розміри і мале споживання струму.
LILYGO® TTGO T-Call V1.4 SIM800L ESP32 Бездротовий модуль на мікроконтролері ESP32 та модулі мобільного зв'язку SIM800 з ними необхідною обв'язкою, достатньою для повноцінного освоєння та використання даного модуля. У складі модуля є все потрібне для автономного живлення від акумулятора. У комплекті модуль T-Call, SIM-антена, кабель для підключення акумулятора та комплект контактів.
Цікаве поєднання Wi-Fi модуля з високопродуктивним мікро контролером ESP32, відеокамерою OV2640, роз'ємом під micro-SD карту пам'яті і додаткової оперативної пам'яттю 4 МБайт. Поєднання всіх перерахованих компонентів на платі розмірами 27 х 39 мм дозволяє створювати портативні пристрої для охоронних систем, систем відеоспостереження і систем "розумний будинок".
Плата розробника для Wi-Fi мікроконтролера Xtensa LX7 ESP32-S2FH4 з компактними розмірами, безліччю периферійних інтерфейсів, вбудованою малопотужною системою Wi-Fi System-on-Chip (SoC) та великою пам'яттю, що підтримує екосистему плат розширення Raspberry Pi Pico. Оснащений апаратним криптоприскорювачем, RNG, HMAC та модулем цифрового підпису, він відповідає вимогам безпеки Інтернет речей. Декілька режимів роботи з низьким енергоспоживанням для задоволення вимог до живлення в IoT, мобільних пристроях, електроніці, розумному будинку та інших сценаріях додатків і т.д.
Оновлений Wi-Fi модуль ESP8266 версії ESP-01S на базі мікросхеми ESP8266EX із вбудованим стеком протоколу TCP/IP та керуванням AT-командами. Чіп створений для використання в розумних розетках, mesh-мережах, IP-камерах, бездротових сенсорах, електроніці, що носиться, і так далі.
Модуль виконаний у форматі ESP-07S і є версією модуля ESP8266 з узгодженим вихідним каскадом, що значно збільшило чутливість і радіус дії. На модулі також виведені контакти GPIO що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний дім" та "розумних речей".
Модуль виконаний у форматі ESP-12F і є просунутою версією модуля ESP8266-12 з узгодженим вихідним каскадом та антеною. Особливістю модуля є більш економічна робота в активному режимі та ультранизьке споживання в режимі сну та очікування. На модулі виведені контакти GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" та "розумних речей".
ESP32-S - це компактний багатофункціональний радіочастотний модуль, незалежно спроектований і розроблений Ai-Thinker. Він використовує двоядерний ESP32 в якості основного елемента керування, а модуль відповідає бортовий антени PCB
ESP32-A1S - це компактний і потужний модуль. Вбудований вдосконалений двоядерний 32-розрядний процесор з низьким енергоспоживанням і чіп декодування звуку Codec ES8388, можуть широко використовуватися в різних додатках IoT, підходять для пристроїв розумного будинку, інтелектуального звуку тощо
ESP-WROOM-32 (ESP32-D0WD) – новий мініатюрний високопродуктивний поєднаний Wi-Fi + BT + BLE модуль від компанії Ai-Thinker, призначений для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережевих датчиків до найскладніших програм, наприклад, таких як кодування голосу, потокова передача музики та MP3 кодування. ESP-32D виконаний на базі популярного двоядерного чипсета ESP32, із змінною тактовою частотою від 80 МГц до 240 МГц, можливістю індивідуального управління і живлення. Для прототипіювання зручно використовувати модуль розробника ESP32.
ESP-WROOM-32 (ESP32-D0WDQ6) - новий мініатюрний високопродуктивний суміщений Wi-Fi + BT + BLE модуль від компанії Ai-Thinker, призначений для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережевих датчиків до найскладніших додатків, наприклад, таких як кодування голосу, потокова передача музики та MP3 кодування. ESP-32S виконаний на базі популярного двоядерного чіпсету ESP32, зі змінною тактовою частотою від 80 МГц до 240 МГц, можливістю індивідуального керування та живлення. Для розробки зручно використовувати модуль розробника ESP32.
ESP-WROOM-32D (ESP32-D0WD) – новий мініатюрний високопродуктивний, в якому поєднані Wi-Fi + BT + BLE, модуль від компанії Ai-Thinker, призначений для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережевих датчиків до найскладніших програм, наприклад, таких як кодування голосу, потокова передача музики та MP3 кодування. ESP-32D виконаний на базі популярного двоядерного чипсета ESP32, із змінною тактовою частотою від 80 МГц до 240 МГц, можливістю індивідуального управління і живлення. Для прототипіювання зручно використовувати модуль розробника ESP32.
Модуль ESP32 побудований на мікросхемі ESP32-D0WDQ6 від Espressif та має Wi-Fi і Bluetooth радіоканали, двоядерний мікроконтролер, багатий набір вбудованої периферії, флеш пам'ять – 4 МБ. Даний адаптер зручно використовувати спільно з модулем-адаптером розробника ESP32-WROVER.
Оновлений Wi-Fi модуль ESP8266 версії ESP-01S на базі мікросхеми ESP8266EX із вбудованим стеком протоколу TCP/IP та керуванням AT-командами. Чіп створений для використання в розумних розетках, mesh-мережах, IP-камерах, бездротових сенсорах, електроніці, тощо.
Wi-Fi модуль ESP8266 Witty побудований на базі популярного чіпа ESP8266-12 і призначений для створення пристроїв керування та збору інформації через Wi-Fi мережу. Модульна конструкція дозволяє максимально гнучко формувати конфігурацію кінцевого пристрою. Як мінімальне оснащення пропонуються змонтовані на модулі датчик освітленості та RGB світлодіод. Живити модуль можна як через microUSB роз'єм (5В), так і безпосередньо від джерела живлення 3.3В.
Мініатюрний WiFi модуль на базі мікросхеми ESP8266 із вбудованим стеком протоколу TCP/IP та управлінням AT-командами. Чіп створений для використання в розумних розетках, mesh-мережах, IP-камерах, бездротових сенсорах, мобільній електроніці тощо. Одним словом, ESP8266 народився, щоб стати основою майбутнього «Інтернету речей».
Wi-Fi модуль ESP-07 є покращеною версією модуля ESP8266 з узгодженим вихідним каскадом і антеною, що значно збільшило чутливість і радіус дії. На модулі виведені виходи GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" і "розумних речей".
Модуль виконаний у форматі ESP-12F і є просунутою версією модуля ESP8266-12 з узгодженим вихідним каскадом та антеною. Особливістю модуля є більш економічна робота в активному режимі та ультранизьке споживання в сплячому та режимі очікування. На модулі виведені виходи GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" та "розумних речей".
Модуль выполнен в формате ESP-12S и является продвинутой версией модуля ESP8266-12 с согласованным выходным каскадом и антенной, что значительно увеличило чувствительность и радиус действия. Так же особенностью этого модуля является более экономичная работа в активном режиме и ультранизкое потребление в спящем и ждущем режимах. На модуле выведены пользовательские выходы GPIO, что еще больше расширяет возможности построения на данном модуле систем "умный дом" и "умных вещей".
Модуль виконаний у форматі ESP-12E і є просунутою версією модуля ESP8266-12 з узгодженим вихідним каскадом і антеною, що значно збільшило чутливість і радіус дії. Так само особливістю цього модуля є більш економічна робота в активному режимі і ультранизьким споживання в сплячому режимі та режимі очікування. На модулі виведені для користувача виходи GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" і "розумних речей".
NodeMCU * (Lolin) являє собою плату розробника на базі чіпа ESP8266 (версія ESP12E), який являти собою UART-WiFi модуль з ультра низьким споживанням. Сам чіп проєктувався для пристроїв зі світу інтернет речей, а дана плата дозволяє спростити розробку, тому що на ній вже реалізовано підключення по USB, регулятор живлення і всі виводи чіпа розведені на гребінки зі стандартним кроком 2.54 мм, що дозволяє вставити його в макетну плату і створити прототип навіть не включаючи паяльник. Крім цього плата поставляється з прошивкою NodeMCU, що дозволяє програмувати її за допомогою мови Lua або за допомогою Arduino IDE.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
SparkFun ESP8266 Thing став справжнім проривом для ESP8266 WiFi SoC - провідної платформи для Інтернет речей (IoT) або WiFi-проектів, пов'язаних з бездротовим доступом до Інтернету. Недорогий і простий у використанні, з простою інтеграцією в Arduino IDE, яка може бути досягнута протягом декількох кроків. Конструкція дозволяє просто і зручно проводити макетування на безпаечних макетних платах, використовуючи таку "смакоту" як зарядний пристрій для LiPo батарей, стабілізатор живлення, і інші допоміжні схеми.
NodeMCU * (Amica) являє собою плату розробника на базі чіпа ESP8266 (версія ESP12E), який представляє собою UART-WiFi модуль з ультра низьким споживанням. Сам чіп проектувався для пристроїв зі світу інтернет речей, а дана плата дозволяє спростити розробку, тому що на ній вже реалізовано підключення по USB, регулятор живлення і все виведення чіпа розведене на гребінки зі стандартним кроком 2.54 мм, що дозволяє вставити його в макетную плату і створити прототип навіть не включаючи паяльник. Крім цього плата поставляється з прошивкою NodeMCU, що дозволяє програмувати її за допомогою мови Lua або за допомогою Arduino IDE.
Модуль адаптера для Wi-Fi ESP-01 зі стабілізатором напруги 3,3 В та схемою перетворення рівнів 3,3/5 В допоможуть зробити мікроконтролер Ардуїно простим у використанні з модулем ESP-01.
ESP32-C3 – недорогий мікроконтролер від компанії Espressif з підтримкою бездротової Wi-Fi мережі 2.4 ГГц та Bluetooth® Low Energy (Bluetooth 5 (LE)). У мікроконтролері використано високопродуктивне RISC V ядро. Процесор контролера розроблений для високопродуктивних систем із малим енергоспоживанням та низькою вартістю. Версія ESP32-C3 призначена для розробок, для яких класичний ESP32 надлишковий ресурсами і швидкодії ESP8266 недостатньо. У контролер вбудований USB-UART конвертер, однак він не може працювати як повноцінний USB порт (як клавіатура або мишка). У контролер вбудована пам'ять програм об'ємом 4 МБ та пам'ять даних 400 КБ. На платі модуля встановлений OLED I2C дисплей на драйвері SSD1306 розміром 0.42 дюйми та роздільною здатністю 72X40 пікселів.
Мініатюрний модуль ширококутної (160°) камери 2Мп OV2640 зі шлейфом для ESP32-CAM. При незначних обсягах камера володіє вражаючими характеристиками. При роботі з камерою рекомендується бути обережним – камера дуже чутлива до статичної електрики. Дану властивість слід враховувати при монтажі камери. Типові застосування для подібних камер – системи відео-спостереження, реєстратори, FPV системи і т.д.
Модуль-перехідник для підключення та програмування мікроконтролерів ESP32-WROOM. Плата модуля містить все необхідне для швидкого старту і освоєння просунутої версії ESP32. Модуль підключається до плати без необхідності використовувати пайку. Даний адаптер використовується спільно з ESP32-WROOM.
Модуль-переходник для подключения и программирования микромодулей ESP32-WROVER. Плата модуля содержит все необходимое для быстрого старта и освоения продвинутой версии ESP32. Микромодуль подключается к плате без необходимости использовать пайку.
Монтажна плата для макетування пристроїв із використанням модулів ESP32-C3 MINI. Плата містить вбудований понижувальний перетворювач напруги на 3.3В, але слід пам'ятати, що при підключенні зовнішнього джерела живлення неможливо отримати доступ до USB. На платі зручно розташовані вихідні та вхідні контакти для підключення датчиків та сервоприводів.
Монтажна плата для макетування пристроїв з використанням Wi-Fi модулів ESP32 LuaNode32 (38 pin) та сумісних із ним за висновками. Плата містить вбудований понижувальний перетворювач напруги на 5В з максимальним струмом до 500 мА з 6-12В, що дозволяє для живлення пристрою використовувати широкий спектр джерел живлення з роз'ємом 2.1 х 5.5 мм. Розташування висновків стандартне для сервоприводів та більшості датчиків.
Монтажна плата для макетування пристроїв із використанням модулів NODEMCU ESP8266.Плата містить вбудований понижувальний перетворювач напруги на 5В з 6-12В, що дозволяє для живлення пристрою використовувати широкий спектр джерел живлення з роз'ємом 2.1 х 5.5 мм.
Плата розробника "все-в-одному" на Wi-Fi модулі IOT ESP8266 із вбудованим USB конвертером та зарядним пристроєм для LiPo акумулятора. Контролер WiFi модуля ESP8266 працює на частоті 80 МГц та живиться від джерела 3.3В. Мікроконтролер містить чіп Tensilica для повної підтримки Wi-Fi стека. Модуль можна програмувати з середовища Arduino IDE, використовуючи ядро для "Інтернет речей". Програмне забезпечення завантажується в модуль через USB підключення, Для цього на платі встановлено CP2104 USB-UART конвертер.
Плата-адаптер предназначена для быстрого макетирования устройств на новейшем микромодуле ESP-32S. Плата предоставляет удобный доступ ко всем контактам микромодуля. Дополнительно установлены кнопки сброса и загрузки. Адаптер поставляется с коннекторами и кнопками в комплекте.
Используется для удобства использования микромодулей семейства ESP8266. Адаптер позволяет комфортно работать с Wi-Fi модулями на беспаечной макетной плате.
Внимание! Для модулей ESP-12 данный адаптер подходит, но площадки для пайки торцевой части контактов модуля не предусмотрены.
Мініатюрний модуль камери 2Мп OV2640 зі стандартним шлейфом 12мм для ESP32-CAM і кутом огляду 66°. При незначних обсягах камера володіє вражаючими характеристиками. При роботі з камерою рекомендується бути обережним – камера дуже чутлива до статичної електрики – властивість слід враховувати при монтажі камери. Типові застосування для подібних камер – системи відео-спостереження, реєстратори, FPV системи і т.д.
Унікальне поєднання продуктивного ARM мікроконтролера та швидкісної ПЛІС дозволить Вам реалізовувати проекти, що вимагають як високої швидкодії і гарантованої реакції на вхідні сигнали, так і швидкої обробки отриманих даних. Контролер MKR VIDOR 4000 дозволить Вам створити свій користувацький контролер, використовуючи наступні ресурси плати: 8 MB SDRAM оперативної пам'яті, 2 MB QSPI флеш пам'яті, 1 Мб з якої надано для користувача, роз'єм Micro HDMI для підключення монітора або телевізора, роз'єм MIPI для підключення відеокамери і потужний інтерфейс бездротових з'єднань Wifi та BLE, що надається модулем U-BLOX NINA W10.
Модуль контролера на базі LoRa модему SX1276 і WI-FI мікроконтролера ESP32 з OLED дисплеєм. Робоча частота модему LoRa 868 мГц при чутливості до -148dBm і вихідної потужності передавача +20dBm, забезпечує високу надійність передачі даних і велику відстань стійкого зв'язку. На борту контролера встановлено 4Mбайт пам'яті програм, Wi-Fi антена, 0,96" OLED дисплей, схема підключення літієвої батареї, схема зарядки, інтерфейс резервної батареї, 9102F конвертер USB-UART для програмування і передачі даних між комп'ютером і ESP32. Модуль ідеальний для легкої і швидкої розробки додатків в середовищі розробки ArduinoIDE. Робоча напруга модуля від 3,3 В до 7 В.
Зовнішня антена 2.4GHz SMA-Plug IPX для таких модулів як ESP8266 та подібних, на яких передбачено підключення з роз'ємом IPEX (UFL). Використання антен значно підвищує радіус дії передавача модуля.
Модуль USB-перехідника для програмування і налагодження Wi-Fi модулів ESP-01 і ESP-01S на базі мікросхеми CH340G. Плата містить всю необхідну обв'язку для коректної роботи програмованих модулів. Для вибору режиму роботи (програмування / налагодження) на платі встановлений перемикач режиму роботи. Що б прошити всі варіанти плат ESP-01 - необхідно припаяти резистор 1-10 кОм між VCC і CH_PD.
Модуль розробника DEVKITV1 30-pin побудований на мікромодулі ESP-WROOM-32 - новому мініатюрному високопродуктивному поєднанні Wi-Fi + BT + BLE модулем від компанії Espressif, призначеним для широкого спектра застосувань, починаючи від мікропотужних мережевих датчиків до найскладніших програм, наприклад, таких як кодування голосу, потокова передача музики та MP3 кодування. На модулі зібрана вся необхідна мінімальна периферія, достатня для швидкого і комфортного старту роботи з ESP-WROOM-32.
ESP-WROOM-32D (ESP32-D0WD) – новий мініатюрний високопродуктивний поєднаний Wi-Fi + BT + BLE модуль від компанії Ai-Thinker, призначений для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережевих датчиків до найскладніших програм, наприклад, таких як кодування голосу, потокова передача музики та MP3 кодування. ESP-32D виконаний на базі популярного двоядерного чипсета ESP32, із змінною тактовою частотою від 80 МГц до 240 МГц, можливістю індивідуального управління і живлення. Для прототипіювання зручно використовувати модуль розробника ESP32.
Модуль розробника LuaNode32 побудований на мікромодулі ESP-WROOM-32 - новому мініатюрному високопродуктивному чіпі Wi-Fi + BT + BLE від компанії Espressif, призначеному для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережних датчиків до найскладніших додатків, наприклад, таких як кодування, потокова передача музики та MP3 кодування. На модулі зібрано всю необхідну мінімальну периферію, достатню для швидкого та комфортного старту роботи з ESP-WROOM-32.
Мініатюрний модуль стандартної камери OV2640 (2.0Мп / 66°) зі шлейфом довжиною 70 мм для ESP32-CAM. При незначних обсягах камера володіє вражаючими характеристиками. При роботі з камерою рекомендується бути обережним – камера дуже чутлива до статичної електрики. Дану властивість слід враховувати при монтажі камери. Типові застосування для подібних камер – системи відео-спостереження, реєстратори, FPV системи і т.д.
Мініатюрний модуль ширококутної (120°) камери 2Мп OV2640 зі шлейфом для ESP32-CAM. При незначних обсягах камера має вражаючими характеристиками. При роботі з камерою рекомендується бути обережним – камера дуже чутлива до статичної електрики. Дану властивість слід враховувати при монтажі камери. Типові застосування для подібних камер – системи відео-спостереження, реєстратори, FPV системи і т.д.
Модуль керування реле 10А на основі модуля Wi-Fi ESP-01S. Для керування реле використовується вивід GPIO0. Для живлення використовується джерело постійного струму з напругою 5В та мінімальною навантажувальною здатністю не менше 250мА. З цього модуля можна легко зробити свій інтелектуальний комутатор, керований з будь-якого Wi-Fi пристрою.
Плата-адаптер для програмування модулів ESP32-CAM. Плата дозволяє запрограмувати та налаштувати модуль ESP32-CAM. Від цього адаптера, також, можна надалі живити модуль камери.
Даний пристрій – прекрасне поєднання ємного автономного джерела живлення, зарядного пристрою до нього, продуктивного мікроконтролера ESP32 з функціями бездротового доступу до мережі Wi-Fi і Bluetooth і економічного контрастного OLED дисплея. Використання 3000 мА*ч акумулятора забезпечує мінімум 17 годин автономної роботи пристрою. Застосування можливостей енергозбереження дозволить багаторазово збільшити цей час. На платі встановлено два світлодіоди, индицируют роботу зарядного пристрою: червоний - процес зарядки, зелений - закінчення зарядки. Так само встановлений для користувача світлодіод, підключений до порту GPIO16 мікроконтролера.
Процесорним ядром плати keyestudio ESP32 є модуль ESP32-WROOM-32D. ESP32-WROOM-32 - це універсальний модуль із вбудованими інтерфейсами Wi-Fi + BT + BLE та високопродуктивним мікроконтролером. Модуль може використовуватися в мережевих пристроях обробки даних та обслуговування датчиків. Ядром цього модуля є мікроконтролер ESP32-D0WDQ6, який є масштабованим та адаптивним. Двома ядрами ЦП можна управляти незалежно індивідуально. ESP32 поєднує широкий спектр периферійних пристроїв, включаючи ємнісний сенсорний датчик, датчик Холла, підсилювачі з низьким рівнем шуму, SD-карту та інтерфейси Ethernet, високошвидкісні SDIO/SPI, UART, I2S та I2C тощо.
Універсальна плата Waveshare e-Paper ESP8266 Driver Board для підключення дисплеїв e-Paper з вбудованим контролером ESP8266. Плата призначена для управління панелями e-Ink і, завдяки вбудованим в ESP8266 інтнерфейсам, дозволяє робити це через USB або через Wi-Fi підключення, що дає можливість управляти дисплеєм з комп'ютера, планшета або смартфона. Плата може бути використана для інших розробок на базі контролера ESP8266 з середовища розробки Arduino IDE.