Плата розробника Keyestudio Max є Arduino uno сумісною платою, яка заснована на мікроконтролері ATmega328P і з чіпом cp2102 як конвертер UART-USB. Плата розробки MAX містить три світлодіоди, два світлодіоди 6812RGB, два кнопкові перемикачі, зумер, мікрофонний датчик, датчик освітленості та точкову матрицю 8*16. Використовуючи вбудоване обладнання, Ви можете пройти 20 навчальних курсів проекту. Якщо Ви новачок – Вам достатньо плати MAX для початку знайомства з платформою Arduino! Контролер MAX також може бути підключений до всіх датчиків та модулів arduino, а також він повністю сумісний з усіма шілдами Arduino.
Плата розробника Leonardo GPRS / GSM IOT Board - це інтегрована плата, заснована на контролері Arduino Leonardo. Плата складається з керуючого мікроконтролера Atmega32U4, GSM/GPRS модуля SIM800C та твердотільних реле. SIM800C отримує текстове повідомлення, використовуючи мобільну мережу GSM. Система забезпечує чотири вихідних інтерфейси комутатора, так що ви можете легко приєднати 4 керованих пристрої, а також можете підключати USB-живлення за допомогою блоку живлення або зарядного пристрою. Леонардо GPRS / GSM IOT може отримувати повідомлення для управління релейними комутаторами по мобільній мережі GSM в будь-який час і в будь-якому місці.
Плата розробки MINI USB RP2040 для Raspberry Pi Dual Core 4MB у надкомпактному виконанні. Контролер RP2040 з підключенням USB-C, ідеально підходить для портативних проектів, пристроїв, що носяться, і вбудовування у пристрої. Програмований через USB, MINI USB 2040 поставляється з 4 МБ флеш-пам'яті на борту. Плата розроблена з контактами для штирьових роз'ємів, щоб підключити її до макетної плати або безпосередньо підключити до неї проводами.
ProMicro NRF52840 – це альтернативна плата розробки Nice!Nano V2.0. Всі контакти сумісні з Nice! Nano V2, за винятком P1.01/02/07 GPIO, виведених на власні контакти (див. схему, вона несумісна з тими ж трьома контактами на nice! nano). Її контакти такі самі, як у Pro Micro, що означає, що її можна використовувати практично з будь-якою сумісною з Pro Micro клавіатурою. SuperMini працює як по дроту, так і бездротової мережі через Bluetooth 5.0. Плата розробки NRF5280 має інтерфейс для літієвої батареї 3.7V і програмний перемикач, який може відключати живлення світлодіода. У вимкненому стані споживання енергії в режимі очікування становить близько 1000 мкА (1 мА) (власне Nice!Nano використовує близько 20 мкА).
RP2040 ProMicro - це плата розробника на базі мікроконтролера RP2040. Вона практично повний аналог Pimoroni Tiny 2040 за своїми розмірами. З одного боку, у неї быльше флеш-пам'яті - 16Мб проти 8Мб на Pimoroni Tiny 2040, але з іншого боку на нижній частині плати виведені контакти GPIO. Що дає можливість більше підключити пристроїв до плати. Мікроконтролер встановлений той же RP2040 із двоядерним процесором Arm Cortex M0+ з тактовою частотою до 133 МГц. Перевагою даної плати є її розмір, що дозволяє її легко інтегрувати в пристрій.
У наші дні WiFi є повсюди в нашому повсякденному житті, а мікроконтролери Arduino стають все більш популярними. Плата розширення keyestudio ESP13 спеціально розроблена для підключення мікроконтролерів Arduino до мережі WiFi. Він використовує чіп промислового класу ESP8266, упакований у мікро-модуль ESP-13 з металевим екраном та підвищеною перешкодою. Роз'єм сумісний з основною платою управління, такою як Arduino Uno та Mega2560. Тим часом він використовує мікросхему перетворення напруги при підключенні мікроконтролера Arduino, який сумісний з 3.3 і 5 В контролерами.
Індикаторний клавіатурний модуль на мікросхемі TM1638 призначений для введення-виведення інформації з мікроконтролллера. Плата відображає інформацію на 8-ми семисегментних індикаторах, 8-ми світлодіодах і дозволяє вводити інформацію з 8 кнопок. Для управління використовується послідовний інтерфейс.
Даний димер дозволяє керувати навантаженнями, підключеними в промислову мережу 220В потужністю до 2 кВт за допомогою контролера Arduino. Є бібліотеки для Arduino та ESP8266. З деякими обмеженнями можна використовувати димер з міні-комп'ютерами Raspberry Pi, Orange Pi та ін. Розроблено та виготовлено в Україні!
Універсальна плата Waveshare e-Paper ESP32 Driver Board для підключення дисплеїв e-Paper з вбудованим контролером ESP32. Плата розроблена для управління дисплейними панелями e-Ink. Інтерфейси, наявні на борту ESP32 дають можливість завантаження зображень і обміну даними як через USB інтерфейс так і через Wi-Fi або Bluetooth з'єднання. Це дає можливість керувати дисплеєм з комп'ютера, планшета або смартфона. Плата може бути використана для самостійних розробок на базі контролера ESP32 з середовища розробки Arduino IDE.
Універсальна плата Waveshare e-Paper ESP8266 Driver Board для підключення дисплеїв e-Paper з вбудованим контролером ESP8266. Плата призначена для управління панелями e-Ink і, завдяки вбудованим в ESP8266 інтнерфейсам, дозволяє робити це через USB або через Wi-Fi підключення, що дає можливість управляти дисплеєм з комп'ютера, планшета або смартфона. Плата може бути використана для інших розробок на базі контролера ESP8266 з середовища розробки Arduino IDE.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
Нова поліпшена версія МП3 плеєра тепер з роз'ємом мікроSD. Тепер можна записати файли на SD карту і програвати їх використовуючи тільки один шилд, перетворивши Ардуіно в повнофункціональний автономний MP3-плеєр. Шилд використовує МР3 Аудіодекодери VS1053B, який також здатний декодувати Ogg Vorbis/MP3/AAC/WMA/MIDI аудіо і кодувати IMA ADPCM з Ogg Vorbis.
Якісний модуль стерео-підсилювача звуку на мікросхемі PAM8610 з вихідною потужністю до 10 Вт при 10% викривлення при опорі навантаження 8 Ом та напрузі живлення 13В. Максимальна вихідна потужність може становити до 15 Вт при навантаженні 4 Ом. Додатково виведений вхід Shutdown для відключення підсилювача. Низький рівень на цьому вході переводить підсилювач в режим зниженого споживання при відсутності вхідного сигналу. Для більш економічного відключення слід передбачити повне відключення напруги живлення підсилювача.
Це супер маленький моно підсилювач на подив потужний – здатний розвинути до 2,5 Вт на 4-8 Ом динаміках. Усередині мініатюрного чіпа PAM8302 розміщений контролер підсилювача класу D, який працює в діапазоні напруг живлення 2.0 В-5.5 В постійного струму. Підсилювач має високий для свого класу ККД (більше 90% при 8 Ом навантаженні) – що робить його ідеальним для портативних проектів та проектів на батарейках.
Маленький, але досить потужний стерео підсилювач D класу на мікросхемі PAM8403 з вихідною потужністю до 3 Вт на канал (при 10% нелінійних спотворень). Підсилювач має дуже малі шуми, невеликі розміри та високу економічність, що дозволяє використовувати його в портативних пристроях з автономним живленням.
Високоякісний монофонічний звуковий модуль з підсилювачем потужності для міні-комп'ютерів Raspberry Pi, Orange Pi, Asus, ESP32 та подібних мікроконтролерів. Також можливе застосування для апгрейда різних мобільних гаджетів. У модулі використовується звуковий ЦАП MAX98357 I2S з вбудованим 3Вт підсилювачем D-класу. ЦАП підключається до комп'ютера за допомогою цифрового інтерфейсу I2S.
Модуль запису та відтворення звуку на мікросхемі ISD1820 дозволяє записувати голосове повідомлення тривалістю 10 секунд із наступним відтворенням. Модуль дозволяє керувати відтворенням як кнопками на платі, так і за допомогою зовнішнього пристрою або мікроконтролера.
Ви завжди відчуваєте, що робота Вашої Arduino конструкції нудна, не приваблива або не має життєвої сили? Цей новий голосовий модуль Gravity MP3, створений компанією DFRobot, може вирішити цю проблему.
Невеликого розміру звуковий модуль Bluetooth призначений для побудови малогабаритних пристроїв, що відтворюють звук через Bluetooth 5 підключення. Модуль відтворює стерео звук як додатковий підсилювач і навушники. Для живлення модуля можна використовувати 5В джерело напруги (блок живлення або powerbank) або LiPo акумулятор.