Модуль тактової кнопки Key-Button призначений для перемикання різних функцій мікроконтролера або увімкнення/вимкнення зовнішніх елементів (LED/Buzzer/датчики). Цей модуль призначений для спільного використання з контролером Arduino LilyPad.
3,5 "кольоровий TFT-шилд для Arduino Mega 2560 з роздільною здатністю 480х320 пікселів, 262к кольорів. Побудований на контролері ILI9486, підтримує 16-бітний інтерфейс. Підходить бібліотека UTFT. На платі дисплея є роз'єм підключення SD-Card для зберігання даних. " Одягається" на контролер без додаткових перехідників і шилдів.
Оригінальна Arduino Mega 2560 Rev3. Виробництво - Італія. Rev3 це остання версія топової мікроконтролерної плати від Arduino. Плата побудована на потужному чіпі ATmega2560 та працює на частоті 16 МГц. Вона має 54 цифрових входи/виходи, 14 з яких можуть працювати в режимі ШІМ (PWM), 16 аналогових входів, 4 (!) Апаратних послідовних порти UART для зв'язку з комп'ютером та іншими пристроями, роз'єм USB, роз'єм для зовнішнього живлення, ICSP хідер і кнопку Скидання. Нова версія Rev3 має новий чіп Atmega16U2 (у версіях Rev1 і Rev2 Atmega8U2) з програмною прошивкою конвертера "USB-послідовний порт", замість використовуваних в більш ранніх версіях мікросхем FTDI, що дозволяє підвищити швидкість при передачі даних. Є версія в подарунковій упаковці (див. останнє фото).
Плата побудована на мікроконтролері ATmega32u4, відрізняється, як це видно з назви, мініатюрними габаритами і вагою. На борту 20 цифрових входів/виходів (7 з яких можуть бути використані як IBV/PWM, а 12 як аналогові входи), 16МГц генератор частоти, мікро USB роз'єм, виводи ICSP для можливості внутрішньосхемногопрограмування і звичайно кнопка reset. На відміну від Arduinio Mini він може програмуватися безпосередньо від комп'ютерного USB виходу, без додаткових перехідників. Форм фактор дозволяє зручно підключати його до макетної плати.
Унікальне поєднання продуктивного ARM мікроконтролера та швидкісної ПЛІС дозволить Вам реалізовувати проекти, що вимагають як високої швидкодії і гарантованої реакції на вхідні сигнали, так і швидкої обробки отриманих даних. Контролер MKR VIDOR 4000 дозволить Вам створити свій користувацький контролер, використовуючи наступні ресурси плати: 8 MB SDRAM оперативної пам'яті, 2 MB QSPI флеш пам'яті, 1 Мб з якої надано для користувача, роз'єм Micro HDMI для підключення монітора або телевізора, роз'єм MIPI для підключення відеокамери і потужний інтерфейс бездротових з'єднань Wifi та BLE, що надається модулем U-BLOX NINA W10.
Arduino Nano 33 BLE Sense Rev2 - це нова плата розробника від Arduino з підтримкою штучного інтелекту у форм-факторі практично Arduino NANO з набором датчиків, які дозволять Вам без будь-якого зовнішнього обладнання відразу ж почати розробку IOT пристроїв на базі AI.
Arduino Nano V3.0 TYPE-C - невелика самодостатня плата, сумісна з макетними платами, яка побудована на мікроконтролері ATmega328. Вона в основному збігається за функціональністю з Arduino Duemilanove/Uno, але має інший форм-фактор. Arduino Nano не вистачає тільки роз'єму живлення і замість стандартного, використовує USB TYPE-C кабель (у комплекті не йде).
Контролер Arduino Pro Mini 168 (ATmega168) - компактна плата мікроконтролера, що базується на Atmega168. За своєю суттю – це спрощений аналог Arduino Nano, що дозволяє здешевити проект. ATmega168 працює на 8 МГц (0,5% допуску)
Arduino Pro Mini 3.3В 8МГц - це версія контролера Arduino з малим споживанням. При напрузі 3.3В і частоті контролера 8МГц його струм споживання не перевищує 5мА, що робить його ідеальним контролером для побудови пристроїв з автономним живленням. Низька напруга живлення дозволяє підключати 3.3В датчики безпосередньо до контролера без використання перетворювача логічних рівнів. Додатково виведені контакти пинів А4, А5, А6 та А7.
Контролер Arduino ProMini ISP (ATmega328) – компактна плата мікроконтролера, є спрощеним аналогом Arduino Nano, що дозволяє здешевити проект. ATmega328 працює на 16 МГц (0,5% допуску).
Лімітована серія контролера Arduino UNO Mini Limited Edition є класичним контролером Arduino UNO з максимально малими розмірами. Так як це колекційна серія, то і виконана вона відповідно - чорний лак і позолочені контакти. Для зменшення розмірів плати використаний сучасний USB Type-C роз'єм для підключення до комп'ютера. В усьому іншому це звичайний Arduino UNO. Дана модель виконана на базі процесора ATmega328P, як USB-UART конвертер використовує ATmega16U2. Це дозволяє підвищити швидкість передачі; під Linux або Mac не потрібні драйвера (inf файл для Windows необхідний, який входить до складу Arduino IDE), і дозволяє при перепрошивці використовувати контролер як клавіатуру, мишу або джойстик. Виробництво – Італія.
XBee Pro Shield - це шилд модуля XBee, сумісний з Arduino та IFLAT-32. Може бути безпосередньо підключений до плат Arduino/IFLAT-32. Плата, незважаючи на свою простоту, повністю підтримує функціонал XBee модулів та надає доступ до всіх їхніх виводів.
Новий член культового сімейства Nano – Nano ESP32. Ця плата поєднує всі можливості відомого ESP32-S3 з повною підтримкою екосистеми Arduino, що дозволяє виробникам досліджувати світ Arduino і MicroPython без будь-яких труднощів. Просто розкрийте свій творчий потенціал та почніть створювати наступний проект Інтернету речей.
Оновлений Модуль I2C LCD призначений для зручного керування LCD дисплеями через інтерфейс I2C, при цьому керування здійснюється через два дроти, що істотно економить виводи плати Arduino. Модуль йде в комплекті з гребінкою і може бути підпаяний прямо до дисплея. Побудований на базі PCA8574. Повністю збігається по розпіновці з дисплеями 16х2, 20х4. Також може використовуватися як розширювач портів вводу/виводу, містить 8-бітний квазі-двонаправлений порт та шину інтерфейсу I2C. На модулі встановлені роз'єми інтерфейсу Gadgeteer interface x2 (IDC10) для зручного об`єднання подібних пристроїв в невелику I2C мережу.
Модуль I2C адаптера графічного дисплея на мікросхемі MCP23017 призначений для спрощення підключення графічного дисплея 128х64 точок (рекомендується на чіпіKS0108) з паралельним інтерфейсом до контролера Arduino або міні-комп'ютера Raspberry за допомогою послідовного I2C інтерфейсу. Модуль також можна використовувати як звичайний розширювач квазідвонаправлених портів вводу/виводу.
DFPlayer Pro – простий, але потужний MP3-плеєр! Даний модуль підтримує чотири режими управління: Arduino, AT-команди, вбудовані кнопка і ADKEY. Ви можете безпосередньо натискати вбудовану кнопку для відтворення або перемикання музики без використання контролера. Крім того він має 128 МБ пам'яті. Використовуючи USB-кабель можна легко скопіювати свої улюблені пісні в нього, для відтворення їх де завгодно, або використовувати в якості звукової карти для ПК або Raspberry Pi.
У стандарті RS-485 для передачі та прийому даних використовується одна вита пара проводів, іноді супроводжується екрануючою опліткою або загальним проводом. Передача даних здійснюється за допомогою диференціальних сигналів. Різниця напруги між провідниками однієї полярності означає логічну одиницю, різниця іншої полярності - нуль.