Мініатюрний регульований підвищуючий перетворювач з вихідною напругою до 28В і максимальним струмом до 2А. Вхідна напруга завжди має бути нижче вихідної.
Невеликий модуль імпульсного перетворювача однополярного джерела напруги в двополярний без гальванічної розв'язки. Відмінне рішення для живлення аналогових схем, збудованих на операційних підсилювачах.
Мініатюрний регульований підвищуючий перетворювач з регульованою вихідною напругою до 12В і максимальним струмом до 2А. Вхідна напруга завжди має бути нижче вихідної. Модуль має фіксовані значення вихідної напруги: 5 В, 8 В, 9 В та 12 В. Перед вмиканням обов'язково необхідно виставити потрібне значення напруги. Вихідна напруга обирається закорочуванням паяльником двох пар контактних площадок.
Підвищуючий перетворювач з можливістю регулювання вихідної напруги і сили струму. Потужність модуля становить 150Вт. Максимальна сила струму становить 10А (при дефолтному охолодженні і значенні потужності 100Вт). При використанні посиленого або активного охолодження максимальна сила струму може досягати 16А і значення потужності становить 150Вт. Модуль спроектований на базі діода Шотткі – STPS2045CT.
Підвищуючий перетворювач з можливістю регулювання вихідної напруги і сили струму. Потужність модуля становить 150Вт. Максимальна сила струму становить 10А (при дефолтному охолодженні і значенні потужності 100Вт). При використанні посиленого або активного охолодження максимальна сила струму може досягати 16А і значення потужності становить 150Вт. Модуль спроектований на базі діода Шотткі - STPS2045CT.
Підвищуючий (step up) перетворювач напруги з 10-60В до 12-80В. Є захист від короткого замикання (запобіжник). Розміри: 73х51мм, розміщений на потужному радіаторі (розміри досить значні, на фото складно оцінити масштаб). Містить потужні електролітичні конденсатори для згладжування пульсацій. Крім іншого, може бути використаний для живлення зовнішніх пристроїв від автомобільної мережі. Для роботи на потужності, близькій до максимальної, потрібне додаткове примусове охолодження радіатора перетворювача. Якщо вхідна напруга до 16В, замкніть перемичку розташовану в центрі плати.
Підвищуючий DC-DC перетворювач дозволяє отримати на виході стабілізовану напругу від 12 до 50 В при змінній напрузі на вході від 8.5 до 48 В. Напруга виходу встановлюється багатообертовим змінним резистором. Так само є можливість обмежувати вихідний струм з його стабілізацією, що дозволяє використовувати цей перетворювач для живлення світлодіодів. Для коректної роботи різниця між вхідною і вихідною напругою повинна становити не менше 2В. Для забезпечення ефективного відведення тепла перетворювач зібраний на платі з алюмінієвою основою, що дозволяє встановити перетворювач безпосередньо на тепловідвід.
Цей регульований підвищуючий DC-DC перетворювач потужністю 20 Вт з цифровим дисплеєм побудований на професійному чіпі перетворювача XL6009E1 і підтримує вхідну напругу живлення від 3 до 32 В у вихідну від 5 до 35 В з точністю ±0,05 В. Частота перемикання становить 400 кГц , ефективність перетворення може досягати 94%. Перетворювач має функції захисту від перегріву та захисту від короткого замикання та високу продуктивність.
900 Вт DC-DC модуль перетворювача напруги з мікропроцесорним керуванням і цифровим дисплеєм ідеально підходить для живлення колекторних двигунів, ноутбуків, соленоїдів і т.д. Модуль має невеликі розміри, високу потужність, високий ККД і стабільність роботи. Вхідна напруга 8-60 В підвищується в регульовану вихідну 10-120 В при струмі навантаження від 0 до 15A з можливістю регулювання обмеження. Модуль має вбудовані функції стабілізації напруги і струму, що робить його незамінним для лабораторних робіт, випробування обладнання і зарядки акумуляторів. Світлодіодний індикатор може відображати напругу, струм, потужність, ємність та інші параметри в режимі реального часу.