Новий Bluetooth 4.0 BLE модуль побудований на новітній розробці компанії Texas Instruments мікросхемі CC2541F128RHAT - новому трансивері, призначеним для створення периферійних пристроїв Bluetooth Smart, здатним роками працювати від одного дискового елементу типу CR2032. Струм споживання мікросхеми в режимі прийому і передачі не перевищує 20 мА, що знаходиться в допустимих межах, встановлених виробниками батарей.
Компактний FM-передавач призначений для передачі звуку з вбудованого мікрофона або лінійного входу з можливістю прийому в FM діапазоні на звичайні мовні приймачі, телефони з FM тюнером і автомагнітолами.
GPS модулі серії NEO-7 це Multi-GNSS приймачі (з підтримкою декількох поширених стандартів супутникової навігації). Дані модулі - відмінне рішення для портативних і автономних систем, яким потрібні інформація про позиціонування і точний час з малим споживанням енергії і компактним виконанням. Модулі NEO-7 сумісні з попередніми серіями NEO-6 і NEO-5. Модуль може бути використаний в пристроях на Arduino, AVR, PIC, ARM і міні-компьютерами. Модуль містить вихід секундних імпульсів, які можна використовувати для синхронізації часу.
GPS модулі серії NEO-8 це Multi-GNSS приймачі (з підтримкою декількох поширених стандартів супутникової навігації). Дані модулі – відмінне рішення для портативних і автономних систем, яким потрібні інформація про позиціонування і точний час з малим споживанням енергії і компактним виконанням. Модулі NEO-8 сумісні з попередніми серіями NEO-7 і NEO-6. Модуль може бути використаний в пристроях на Arduino, AVR, PIC, ARM і міні-компьютерами. Модуль містить вихід секундних імпульсів, які можна використовувати для синхронізації часу.
FM радіо модуль стерео RDA5807M, для Arduino використовується для створення проектів, де потрібен FM радіоприймач. Даний модуль програмно повністю сумісний зі схожим модулем TEA5767. RDA5807M може приймати дані RDS / RBDS, але для цього потрібна хороша антена. Діапазон частот 50 МГц - 115 МГц, а це означає, що модуль може приймати станції на призабутих хвилях УКХ (ультракороткі хвилі).
Цікаве поєднання Wi-Fi модуля з високопродуктивним мікро контролером ESP32, відеокамерою OV2640, роз'ємом під micro-SD карту пам'яті і додаткової оперативної пам'яттю 4 МБайт. Поєднання всіх перерахованих компонентів на платі розмірами 27 х 39 мм дозволяє створювати портативні пристрої для охоронних систем, систем відеоспостереження і систем "розумний будинок".
Програмований атенюатор на мікросхемі PE4302 з ослабленням від 0 до 31.5 db у смузі частот від 1 МГц до 4 ГГц при напрузі живлення 5В. Управління ослабленням здійснюється паралельним кодом з кроком 0.5 db.
Більшості, якщо не всім, передавачам потрібен фільтр на виході кінцевого підсилювача або підсилювача потужності. Основна причина, через яку потрібен фільтр, полягає в тому, щоб видалити будь-які позасмугові паразитні сигнали або гармоніки з виходу підсилювача потужності перед підключенням виходу передавача до антени. Це запобігає паразитним випромінюванням і гарантує, що робота передавача не створить перешкод іншим системам. Так само ПВЧ приймача також повинен мати смуговий фільтр з тих самих причин. Пропонований модуль містить пасивний смуговий ПАХ фільтр із середньою частотою 433 МГц, який здатний вирішити це завдання без додаткового живлення.
Цікавий набір для самостійної збірки GSM/GPRS модему на базі модуля M590E від компанії Neoway. До складу набору входять всі необхідні компоненти. Модуль може працювати під управлінням контролера або комп'ютера через USB-UART перехідник. GSM/GPRS модем дозволяє виконувати обмін даними, приймати дзвінки з мобільних телефонів і здійснювати дзвінки на мобільний телефон без підтримки голосового зв'язку. M590E підтримує GPRS class 10, має вбудований стек TCP/IP.
Пара високочастотних антен типу конюшина, найкраще працює на діапазоні 5.8ГГц. Пелюсткові антени використовуються для установки на відео передавачі або іншу радіоапаратуру працюючу на високій частоті. Показують істотне збільшення дальності роботи.
Даний пристрій – прекрасне поєднання ємного автономного джерела живлення, зарядного пристрою до нього, продуктивного мікроконтролера ESP32 з функціями бездротового доступу до мережі Wi-Fi і Bluetooth і економічного контрастного OLED дисплея. Використання 3000 мА*ч акумулятора забезпечує мінімум 17 годин автономної роботи пристрою. Застосування можливостей енергозбереження дозволить багаторазово збільшити цей час. На платі встановлено два світлодіоди, индицируют роботу зарядного пристрою: червоний - процес зарядки, зелений - закінчення зарядки. Так само встановлений для користувача світлодіод, підключений до порту GPIO16 мікроконтролера.
Плата розробника "все-в-одному" на Wi-Fi модулі IOT ESP8266 із вбудованим USB конвертером та зарядним пристроєм для LiPo акумулятора. Контролер WiFi модуля ESP8266 працює на частоті 80 МГц та живиться від джерела 3.3В. Мікроконтролер містить чіп Tensilica для повної підтримки Wi-Fi стека. Модуль можна програмувати з середовища Arduino IDE, використовуючи ядро для "Інтернет речей". Програмне забезпечення завантажується в модуль через USB підключення, Для цього на платі встановлено CP2104 USB-UART конвертер.
Контролер Seeed Studio XIAO ESP32S3 використовує двоядерний процесор Xtensa 32-біт LX7 240 МГц, що підтримує бездротові з'єднання WiFi і BLE 5.0, стрижневу антену 2.4 ГГц, дозволяє використовувати режим глибокого сну з енергоспоживанням всього 14 мкА. Ідеально підходить для Інтернету речей, розумних будинків, бездротових пристроїв, що носяться, робототехніки і т. д. Модуль оснащений камерою OV2640, 8МБ PSRAM, 8МБ FLASH пам'яті.
Штирова антена діапазону 433 МГц з посиленням 3 dbi призначена для використання з приймально-передавальними пристроями та модулями діапазону 433 МГц. Сучасна конструкція антени та високий коефіцієнт посилення значно збільшить дальність зв'язку (проти антен інших типів даного діапазону).