Оновлений Wi-Fi модуль ESP8266 версії ESP-01S на базі мікросхеми ESP8266EX із вбудованим стеком протоколу TCP/IP та керуванням AT-командами. Чіп створений для використання в розумних розетках, mesh-мережах, IP-камерах, бездротових сенсорах, електроніці, що носиться, і так далі.
Модуль виконаний у форматі ESP-07S і є версією модуля ESP8266 з узгодженим вихідним каскадом, що значно збільшило чутливість і радіус дії. На модулі також виведені контакти GPIO що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний дім" та "розумних речей".
Модуль виконаний у форматі ESP-12F і є просунутою версією модуля ESP8266-12 з узгодженим вихідним каскадом та антеною. Особливістю модуля є більш економічна робота в активному режимі та ультранизьке споживання в режимі сну та очікування. На модулі виведені контакти GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" та "розумних речей".
ESP32-S - це компактний багатофункціональний радіочастотний модуль, незалежно спроектований і розроблений Ai-Thinker. Він використовує двоядерний ESP32 в якості основного елемента керування, а модуль відповідає бортовий антени PCB
Модуль USB-перехідника для програмування і налагодження Wi-Fi модулів ESP-01 і ESP-01S на базі мікросхеми CH340G. Плата містить всю необхідну обв'язку для коректної роботи програмованих модулів. Для вибору режиму роботи (програмування / налагодження) на платі встановлений перемикач режиму роботи. Що б прошити всі варіанти плат ESP-01 - необхідно припаяти резистор 1-10 кОм між VCC і CH_PD.
ESP-WROOM-32 (ESP32-D0WDQ6) - новий мініатюрний високопродуктивний суміщений Wi-Fi + BT + BLE модуль від компанії Ai-Thinker, призначений для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережевих датчиків до найскладніших додатків, наприклад, таких як кодування голосу, потокова передача музики та MP3 кодування. ESP-32S виконаний на базі популярного двоядерного чіпсету ESP32, зі змінною тактовою частотою від 80 МГц до 240 МГц, можливістю індивідуального керування та живлення. Для розробки зручно використовувати модуль розробника ESP32.
ESP-WROOM-32D (ESP32-D0WD) – новий мініатюрний високопродуктивний поєднаний Wi-Fi + BT + BLE модуль від компанії Ai-Thinker, призначений для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережевих датчиків до найскладніших програм, наприклад, таких як кодування голосу, потокова передача музики та MP3 кодування. ESP-32D виконаний на базі популярного двоядерного чипсета ESP32, із змінною тактовою частотою від 80 МГц до 240 МГц, можливістю індивідуального управління і живлення. Для прототипіювання зручно використовувати модуль розробника ESP32.
Модуль розробника LuaNode32 побудований на мікромодулі ESP-WROOM-32 - новому мініатюрному високопродуктивному чіпі Wi-Fi + BT + BLE від компанії Espressif, призначеному для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережних датчиків до найскладніших додатків, наприклад, таких як кодування, потокова передача музики та MP3 кодування. На модулі зібрано всю необхідну мінімальну периферію, достатню для швидкого та комфортного старту роботи з ESP-WROOM-32.
Модуль ESP32 побудований на мікросхемі ESP32-D0WDQ6 від Espressif та має Wi-Fi і Bluetooth радіоканали, двоядерний мікроконтролер, багатий набір вбудованої периферії, флеш пам'ять – 4 МБ. Даний адаптер зручно використовувати спільно з модулем-адаптером розробника ESP32-WROVER.
Оновлений Wi-Fi модуль ESP8266 версії ESP-01S на базі мікросхеми ESP8266EX із вбудованим стеком протоколу TCP/IP та керуванням AT-командами. Чіп створений для використання в розумних розетках, mesh-мережах, IP-камерах, бездротових сенсорах, електроніці, тощо.
Wi-Fi модуль ESP8266 Witty побудований на базі популярного чіпа ESP8266-12 і призначений для створення пристроїв керування та збору інформації через Wi-Fi мережу. Модульна конструкція дозволяє максимально гнучко формувати конфігурацію кінцевого пристрою. Як мінімальне оснащення пропонуються змонтовані на модулі датчик освітленості та RGB світлодіод. Живити модуль можна як через microUSB роз'єм (5В), так і безпосередньо від джерела живлення 3.3В.
Мініатюрний WiFi модуль на базі мікросхеми ESP8266 із вбудованим стеком протоколу TCP/IP та управлінням AT-командами. Чіп створений для використання в розумних розетках, mesh-мережах, IP-камерах, бездротових сенсорах, мобільній електроніці тощо. Одним словом, ESP8266 народився, щоб стати основою майбутнього «Інтернету речей».
Wi-Fi модуль ESP-07 є покращеною версією модуля ESP8266 з узгодженим вихідним каскадом і антеною, що значно збільшило чутливість і радіус дії. На модулі виведені виходи GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" і "розумних речей".
Модуль виконаний у форматі ESP-12F і є просунутою версією модуля ESP8266-12 з узгодженим вихідним каскадом та антеною. Особливістю модуля є більш економічна робота в активному режимі та ультранизьке споживання в сплячому та режимі очікування. На модулі виведені виходи GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" та "розумних речей".
Модуль выполнен в формате ESP-12S и является продвинутой версией модуля ESP8266-12 с согласованным выходным каскадом и антенной, что значительно увеличило чувствительность и радиус действия. Так же особенностью этого модуля является более экономичная работа в активном режиме и ультранизкое потребление в спящем и ждущем режимах. На модуле выведены пользовательские выходы GPIO, что еще больше расширяет возможности построения на данном модуле систем "умный дом" и "умных вещей".
Модуль виконаний у форматі ESP-12E і є просунутою версією модуля ESP8266-12 з узгодженим вихідним каскадом і антеною, що значно збільшило чутливість і радіус дії. Так само особливістю цього модуля є більш економічна робота в активному режимі і ультранизьким споживання в сплячому режимі та режимі очікування. На модулі виведені для користувача виходи GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" і "розумних речей".
NodeMCU * (Lolin) являє собою плату розробника на базі чіпа ESP8266 (версія ESP12E), який являти собою UART-WiFi модуль з ультра низьким споживанням. Сам чіп проєктувався для пристроїв зі світу інтернет речей, а дана плата дозволяє спростити розробку, тому що на ній вже реалізовано підключення по USB, регулятор живлення і всі виводи чіпа розведені на гребінки зі стандартним кроком 2.54 мм, що дозволяє вставити його в макетну плату і створити прототип навіть не включаючи паяльник. Крім цього плата поставляється з прошивкою NodeMCU, що дозволяє програмувати її за допомогою мови Lua або за допомогою Arduino IDE.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
SparkFun ESP8266 Thing став справжнім проривом для ESP8266 WiFi SoC - провідної платформи для Інтернет речей (IoT) або WiFi-проектів, пов'язаних з бездротовим доступом до Інтернету. Недорогий і простий у використанні, з простою інтеграцією в Arduino IDE, яка може бути досягнута протягом декількох кроків. Конструкція дозволяє просто і зручно проводити макетування на безпаечних макетних платах, використовуючи таку "смакоту" як зарядний пристрій для LiPo батарей, стабілізатор живлення, і інші допоміжні схеми.