Модуль адаптера для Wi-Fi ESP-01 зі стабілізатором напруги 3,3 В та схемою перетворення рівнів 3,3/5 В допоможуть зробити мікроконтролер Ардуїно простим у використанні з модулем ESP-01.
Плата розробника на ESP32-C3 є мікроконтролером, що підтримує Wi-Fi 2.4 ГГц і Bluetooth з низьким енергоспоживанням. Чіп на архітектурі RISC-V підходить для Arduino і Micropython і підходить для невеликих проектів і сценаріїв, таких як IoT, пристрої або розумний будинок. Вбудований 0.42-дюймовий OLED-дисплей, керамічна антена, інтерфейс USB Type-C, кнопка скидання та кнопка запуску зроблять роботу з модулем зручною та швидкою.
ESP32-C3 – недорогий мікроконтролер від компанії Espressif з підтримкою бездротової Wi-Fi мережі 2.4 ГГц та Bluetooth® Low Energy (Bluetooth 5 (LE)). У мікроконтролері використано високопродуктивне RISC V ядро. Процесор контролера розроблений для високопродуктивних систем із малим енергоспоживанням та низькою вартістю. Версія ESP32-C3 призначена для розробок, для яких класичний ESP32 надлишковий ресурсами і швидкодії ESP8266 недостатньо. У контролер вбудований USB-UART конвертер, однак він не може працювати як повноцінний USB порт (як клавіатура або мишка). У контролер вбудована пам'ять програм об'ємом 4 МБ та пам'ять даних 400 КБ. На платі модуля встановлений OLED I2C дисплей на драйвері SSD1306 розміром 0.42 дюйми та роздільною здатністю 72X40 пікселів.
Мініатюрний модуль ширококутної (160°) камери 2Мп OV2640 зі шлейфом для ESP32-CAM. При незначних обсягах камера володіє вражаючими характеристиками. При роботі з камерою рекомендується бути обережним – камера дуже чутлива до статичної електрики. Дану властивість слід враховувати при монтажі камери. Типові застосування для подібних камер – системи відео-спостереження, реєстратори, FPV системи і т.д.
Модуль-перехідник для підключення та програмування мікроконтролерів ESP32-WROOM. Плата модуля містить все необхідне для швидкого старту і освоєння просунутої версії ESP32. Модуль підключається до плати без необхідності використовувати пайку. Даний адаптер використовується спільно з ESP32-WROOM.
Модуль-переходник для подключения и программирования микромодулей ESP32-WROVER. Плата модуля содержит все необходимое для быстрого старта и освоения продвинутой версии ESP32. Микромодуль подключается к плате без необходимости использовать пайку.
Монтажна плата для макетування пристроїв із використанням модулів ESP32-C3 MINI. Плата містить вбудований понижувальний перетворювач напруги на 3.3В, але слід пам'ятати, що при підключенні зовнішнього джерела живлення неможливо отримати доступ до USB. На платі зручно розташовані вихідні та вхідні контакти для підключення датчиків та сервоприводів.
Плата-адаптер для програмування модулів ESP32-CAM. Плата дозволяє запрограмувати та налаштувати модуль ESP32-CAM. Від цього адаптера, також, можна надалі живити модуль камери.
Монтажна плата для макетування пристроїв із використанням модулів NODEMCU ESP8266.Плата містить вбудований понижувальний перетворювач напруги на 5В з 6-12В, що дозволяє для живлення пристрою використовувати широкий спектр джерел живлення з роз'ємом 2.1 х 5.5 мм.
SparkFun Thing Plus - (ESP32 WROOM) - це плата розробника на базі потужного мікроконтролера ESP32 - D0WDQ6 з підтримкою бездротової мережі Wi-Fi та Bluetooth. Плата входити в екосистему Feather (власна розробка SparkFun) яка складається з різноманітних плат розробки, датчиків та плат розширення. Також вся екосистема підтримує SparkFun Qwiic Connect System. Таким чином SparkFun Thing Plus - (ESP32 WROOM) ідеально підходить для створення інтернету речей різної складності.
Плата-адаптер предназначена для быстрого макетирования устройств на новейшем микромодуле ESP-32S. Плата предоставляет удобный доступ ко всем контактам микромодуля. Дополнительно установлены кнопки сброса и загрузки. Адаптер поставляется с коннекторами и кнопками в комплекте.
Используется для удобства использования микромодулей семейства ESP8266. Адаптер позволяет комфортно работать с Wi-Fi модулями на беспаечной макетной плате.
Внимание! Для модулей ESP-12 данный адаптер подходит, но площадки для пайки торцевой части контактов модуля не предусмотрены.
Малогабаритный модуль FM приемника с управлением по шине I2C построен на чипе TEA5767. Малые размеры и низкая потребляемая мощность позволяют использовать модуль для портативных устройств и устройств с автономным питанием. На базе этого модуля вы можете собрать цифровой стерео радиоприемник УКВ-FM диапазона. Управление режимами работы выполняется микроконтроллером по шине I2C соединяемой с контактами модуля. Модуль TEA5767 FM Stereo Radio работает совместно с модулем микроконтроллера собственного изготовления или распространенных модулей Arduino, Raspberry Pi и других марок. Требуется использование дополнительного звукового усилителя.
Модуль FM-приймача з I2C інтерфейсом на мікросхемі Silicon Laboratories Si4703. Мікросхема приймача дозволяє зчитувати RDS та RBDS інформацію, що передається радіостанцією. Мікросхема Si4703 при всій своїй простоті має хорошу чутливість, ефективну фільтрацію сигналу та схему виявлення несучої. Модуль дозволяє відображати такі дані як ідентифікатор станції та назву пісні та виконавця (за умови, що ця інформація передається радіостанцією).
FM радіо модуль стерео RDA5807M, для Arduino використовується для створення проектів, де потрібен FM радіоприймач. Даний модуль програмно повністю сумісний зі схожим модулем TEA5767. RDA5807M може приймати дані RDS / RBDS, але для цього потрібна хороша антена. Діапазон частот 50 МГц - 115 МГц, а це означає, що модуль може приймати станції на призабутих хвилях УКХ (ультракороткі хвилі).
Мініатюрний модуль камери 2Мп OV2640 зі стандартним шлейфом 12мм для ESP32-CAM і кутом огляду 66°. При незначних обсягах камера володіє вражаючими характеристиками. При роботі з камерою рекомендується бути обережним – камера дуже чутлива до статичної електрики – властивість слід враховувати при монтажі камери. Типові застосування для подібних камер – системи відео-спостереження, реєстратори, FPV системи і т.д.
Модуль керування реле 10А на основі модуля Wi-Fi ESP-01S. Для керування реле використовується вивід GPIO0. Для живлення використовується джерело постійного струму з напругою 5В та мінімальною навантажувальною здатністю не менше 250мА. З цього модуля можна легко зробити свій інтелектуальний комутатор, керований з будь-якого Wi-Fi пристрою.
LoRa Module (Ra-02) - це малопотужний радіочастотний модуль великого радіуса дії. Відмінно підходить для програм IoT, для відправлення даних датчиків у хмару на великі відстані.