LoRa Module (Ra-02) - це малопотужний радіочастотний модуль великого радіуса дії. Відмінно підходить для програм IoT, для відправлення даних датчиків у хмару на великі відстані.
Ai-Thinker (NF-04-MI) бездротовий модуль 2.4G, висока швидкість (до 2 Мбіт / с), використання інтерфейсу SPI, відправка і отримання одного з чистих апаратних модулів; висока стабільність, економічність, тестові характеристики, малі габарити, використання загальногалузевих компонентів.
Радиомодуль NRF24L01 в SMD-исполнении для связи микроконтроллеров между собой. Работает на частоте 2.4ГГц (не требующая разрешений частота, которая так же используется для WiFi), скорость до 2Мбит, управляется по интерфейсу SPI, питание 3.3В (можно использовать вывод 3.3В платы Arduino). Существенно дешевле xbee модуля, хорошо подходит для промышленных систем управления. Радиус действия - в пределах квартиры, через две стены работает уверенно, через три - бывают потери сигнала.
Радіомодуль для зв'язку мікроконтролерів між собою. Працює на частоті 2.4ГГц (не потребує дозволів частота, яка так само використовується для WiFi), швидкість до 2Мбіт, управляється за інтерфейсом SPI, живлення 3.3В (можна використовувати контакт 3.3В плати Arduino, але при цьому додайте конденсатор номіналом не менше 100мкФ ближче до радіомодулю). Істотно дешевше xbee модуля, що добре підходить для промислових систем управління. Радіус дії - у межах квартири, через дві стіни працює впевнено, через три - бувають втрати сигналу.
Бездротовий модуль NRF24L01P+ з підсилювачем і зовнішньою антеною працює на неліцензійній частоті 2.4ГГц і може працювати на відстані до 1100 метрів. Кожен модуль можна програмно встановлювати як приймач або передавач, так само можна будувати мережі типу "зірка". Модуль має маленький розмір (30,3 х 14,5 мм), управляється по протоколу SPI. Від аналогічних модулів відрізняється зменшеними розмірами та можливістю монтажу безпосередньо на плату.
Модуль зв'язку HC-12 SI4438 на 433 МГц з послідовним інтерфейсом, вихідною потужністю до 100мВт і дальністю зв'язку до 1000м. Модуль має великі можливості по конфігурації: можна міняти канал зв'язку, швидкість передачі, вихідну потужність передавача і т.і. Дозволяє прошивати Arduino "по повітрю" прямо з Arduino IDE, правда, доведеться натискати скидання в ручну (треба встановити швидкість передачі 57600).
Бездротовий модуль NRF24L01P+ з підсилювачем та зовнішньою антеною працює на частоті, що не ліцензується, 2.4ГГц і може працювати на відстані до 1100 метрів. Кожен модуль можна програмно встановлювати як приймач чи передавач, також можна будувати мережі типу " зірка " . Модуль має невеликий розмір (45.54 х 16.46 мм), керується за протоколом SPI.
Підсилювач потужності радіочастотного сигналу 5–6000 МГц із посиленням 20 дБ із великим динамічним діапазоном та широким діапазоном робочих частот. Напруга живлення становить 5 В постійного струму, робочий струм 85 мА. Максимальна вихідна потужність складає 21 дБм (100 мВт) при точці компресії 1 дБ. Підходить всім типів посилення радіочастотного сигналу з фіксованим коефіцієнтом посилення.
Мініатюрний WiFi модуль EP-N8553 дозволяє додати бездротовості до ваших пристроїв, будь то звичайний комп'ютер, Raspberry Pi, Beagle Bone, pcDuino або щось, що також має USB-хост. Модуль відразу ж підхоплюється і Малиною і Beagle Bone, не потрібно перекомпілювати ядро, збирати драйвера та танцювати з бубнами - мережа встановлюється за 10 хвилин. Підтримує стандарти 802.11b/g/n. Можна використовувати з будь-яким іншим комп'ютером та ноутбуком. Розмір: 18 * 16 * 5.5 мм.
Комунікаційний шилд для Raspberry Pi GSM/GPRS/GNSS/Bluetooth HAT на модулі SIM868 з підтримкою GSM, GPRS, GNSS та Bluetooth, що дозволяє легко перетворити Raspberry в мобільний телефон, меседжер, GPS трекер, сервер збору та передачі інформації з датчиків та багато іншого. Даний шилд сумісний з Raspberry Pi 3B+/3B/2B/Zero/Zero W. За допомогою комунікаційного шилду можна управляти об'єктом на будь-якій відстані, отримувати та передавати дані. Керується та налагоджується шилд за допомогою вбудованого USB - UART CP2102.
Цікава плата розробника на модулі ESP32. Плата цікава тим, що розроблена для продуктивної роботи інтерпретатора та додатків на MicroPython. Для цього на платі, крім стандартної установки ESP32 додані 4Мб оперативної пам'яті з інтерфейсом SPI та роз'єм для підключення microSD карти пам'яті. В контролер завантажений MicroPython та готовий до роботи. У будь-який момент його можна замінити своєю прошивкою та повернути назад, прошивши контролер за допомогою відповідної утиліти.