UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Навчальний набір Амперка "Йодо" (на Українській мові)

код: KIT126

  • Навчальний набір Амперка "Йодо" (на Українській мові)
  • Навчальний набір Амперка "Йодо" (на Українській мові)
  • Навчальний набір Амперка "Йодо" (на Українській мові)
  • Навчальний набір Амперка "Йодо" (на Українській мові)
  • Навчальний набір Амперка "Йодо" (на Українській мові)
Архівний товар, який більше не продається у нашому магазині

Увы, за этот товар уже голосовать нельзя :(

НО!

У нас есть куча других классных товаров! :)
28
 

Хочете створювати гаджети, але немає часу вчити С++ ? Вибирайте освітній набір Йодо. Знайомтесь з світом мікроелектроніки на мові JavaScript. Залізо, книга, 25 проектів - все, що потрібно, щоб почати творити.

Інженером может стать кожен.

Мозок набору - Iskra JS, мініатюрній комп'ютер, Який працює на JavaScript. Лаконічні скрипти керують зовнішнімі електронними модулями. В коробку з набором ми поклали все необхідне для збирання справжніх електроних пристроїв: датчики, виконавчі пристрої, пульт дістанційного керування і конструктор для кріплення всього цього. Розібратіся з вмістом допоможе барвистий буклет - мінімум теорії, максимум практики.

Як збираються пристрої.

Підключайте модулі шлейфами до плати Troyka Shield. Хаб допоможе одночасно підключити до 20 Troyka-модулів. Помилилися або зібрали щось не так - не біда: витягніть шлейф і вставте по-новій. Нічого не зіпсується. Корпус зберіть з елементів #структора в комплекті і отримаєте закінчений гаджет.

Що ви дізнаєтеся.

Початок книги присвячено загальній теорії. Ви дізнаєтеся, як підключити плату до комп'ютера, налаштувати її і завантажити першу програму. Ви познайомитеся з основами JavaScript, дізнаєтеся про електрику, сигнали, види модулів і плати розширення.

Що можна зібрати.

Ви побудуєте своїми руками 25 інтерактивних пристроїв. Кожен проект супроводжується кольоровою схемою складання, кодом програми з докладними коментарями і завданнями для розвитку проекту. Поступово ви познайомитеся з усіма модулями, а складність і функціональність зібраних пристроїв збільшиться.

Посилання:

Відеоогляд:

оплата картами Visa і MasterCard