Силіконова термостійка змазка SI-180 в шприці 10мл. Має середню в'язкість, приблизно як у солідолу. Застосовується для змащування кареток, направляючих, шестерень, зубчастих ременів, пружин, підшипників і ланцюгів в оргтехніці. Підходить для змащення механізмів зброї, велосипедів, мотоциклів, автомобілів і ін.
Мастило силіконово-тефлонове ART.AGT-065 захищає від атмосферних впливів, зберігає поверхні, гуми, пластмаси та ін. Змазка має дуже хорошу хімічну стійкість до окислення, водних розчинах кислот, лугів, діоксиду сірки, аміаку. Діапазон робочих температур від -40С до + 260С. Виробник: AG TermoPasty. Упаковка: 20 г.
Мастило силіконово-тефлонове SMAR-TF-3.5 захищає від атмосферних впливів, зберігає поверхні, гуми, пластмаси та ін. Змазка має дуже хорошу хімічну стійкість до окислення, водних розчинах кислот, лугів, діоксиду сірки, аміаку. Діапазон робочих температур від -40С до + 260С. Виробник: AG TermoPasty. Упаковка: 3.5 г.