Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
6 місяців
гарантії
Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:
6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів
14 днів на батарейки та акумулятори
У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартостіУважно ознайомтеся з умовами гарантії.
Проконсультуємо до і після продажу
Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
341 грнз ПДВ
в наявності
Опис
Відгуки (55)
Задати питання
Цікаве поєднання Wi-Fi модуля з високопродуктивним мікро контролером ESP32, відеокамерою OV2640, роз'ємом під micro-SD карту пам'яті і додаткової оперативної пам'яттю 4 МБайт. Поєднання всіх перерахованих компонентів на платі розмірами 27 х 39 мм дозволяє створювати портативні пристрої для охоронних систем, систем відеоспостереження і систем "розумний будинок".
Відгуки покупців про Модуль Wi-Fi ESP32-CAM с камерой 2MP
Євген (28.12.2023)
Один з виводів землі на цій платі якійсь лівий, він навіть підписан як GND/R не підключайтесь до нього коли будете прошивати інакше не прошиється. Підключайтесь до одного з двох інших, вони між собой дзвоняться
Он не "левый", просто это не тот общий. Это "EN" на ESP32.
> What is Enable pin (EN) on ESP32?
> Enable (EN) is the 3.3V regulator’s enable pin. It’s pulled up, so connect to ground to disable the 3.3V regulator. This means that you can use this pin connected to a pushbutton to restart your ESP32, for example.
Брал две штучки, одна прошлась без проблем, у второй нудно было вытащить сд карту и отключить камеру. Работают без перерыва неделю, сбоев пока не наблюдал.
Модуль дууже чутливий до перешкод по живленню. Найменший імпульс, і ребут. Для роботи в складі системи з іншими споживачами необхідне окреме джерело живлення.
Купував 2 модулі, але обидва не "завелися".
Пробував прошивати на 3.3 та 5В - аналогічна ситуація, прошивається і після скидання перемички та RESET, в моніторі:
-> Brownout detector was triggered
або
-> [E][camera.c:1113] camera_probe(): Detected camera not supported.
-> [E][camera.c:1379] esp_camera_init(): Camera probe failed with error 0x20004
IDE оновлена, пакет плат встановлено свіжий. Пробував як на компі, так і на ноуті
Доброго дня. Якщо у вас виникли якісь проблеми з придбаним товаром, напишіть нам лист на пошту з вказаним номером вашого замовлення та описом ситуації. Ми обов''язково з вами зв''яжемося для розв''язання питання.
Вы стандартный скетч из примеров прошивали?
А нужную камеру в скетче раскоментили?
#define CAMERA_MODEL_AI_THINKER // Has PSRAM
и в инструментах выбрать плату
Ai Thinker ESP32-Cam
И лучше контакты питания и UART прямо на пины платы прицепить, а не через макетную плату. У меня подобная плата Ai Thinker нормально от переходника USB-UART на CH340 по 5В питается и прошивается без браунаутов.
Дякую магазину за оперативне реагування і підказку.
Після придбання USB-UART на FT232RL (спроби прошивки через nano або USB2.0-UART на CH340G були невдалими) ситуація значно покращилася та зміг прошити і запустити плати на скетчах з прикладів. Можливо комусь буде корисно або цікаво (на унікальність не претендую):
- не підключаємо камеру до плати
- підключаємо всі необхідні перемички та не забуваємо за GP0+GND, відкриваємо IDE serial monitor
- прошиваємо скетч та тицяємо на RST на платі, в моніторі має написати, що ...ready to download
- відключаємо плату, знімаємо GP0+GND
- підключаємо камеру на плату, підключаємо всі необхідні перемички, тицяємо знову на RST
- в моніторі може кілька разів матюкнутися на brownout, але опісля має видати інфо, що підключено до wifi та показати IP
- якщо ні, то треба ще раз тицяти на RST і все має "вскочити"
Видать сырое еще все… esp stm тоже в начале бубен на бубне. Чтоб поморгать светодиодом нужно было прям Пентагон взломать :) А сейчас вон из Arduino ide шьется ;)
… подожду еще пол годика. Лень опять бубен брать :(((
Покупал не здесь, но попался из новых китайских!!
Особенность у него нездоровая, 2-3 часа потратил...Симптомы следующие, при стандартном подключении GND RX TX и питание, неважно 3 или 5 , модуль не запускается....после танцев с бубном обнаружил что нога GND которая возле RX TX вовсе не GND.... При подключении земли на любую другую ногу все исправно запускалось.... а на этой "GND" присутствует 3.3 вольта... Камеру пока не подключал , не знаю какое это окажет влияние на камеру... но прецедент есть, не знаю откуда там может появится 3.3 вольта
Купив уже давненько, років 2-3 тому назад. Наскільки пам"ятаю, завелася без ніяких бубнів і танців. Підключив камеру, загрузив скетч (сайт randomnerdtuturials), завелася з півоберту.
Купив разом із https://arduino.ua/index.php?productID=1365&CodOrd=7d827f514c - цей програматор нормально прошиває esp32-cam, але струму не вистачає (або вольтаж просідає) для роботи з вайфаєм. Тобто ініціалізація камери ще ОК, вайфай - Brownout detection, і тому для постійної роботи треба інше джерело струму з нормальним стабілізатором. Для цього я купив esp32-cam-mb.
Якщо ви захочете використовувати цю камеру в інфрачервоному діапазоні, то треба зчесати фільтр зверху (віддає червоним відтінком під кутом) напильником або точильним каменем. Див фото.
Придбав дві ESP32-CAM та маю UART-USB переходник на FT232RL і інший UART. Жодна ESP32-CAM непрошивається різними типами UART. Кожна ESP32-CAM видає різні помилки.
Що робити? Грощі на вітер.
Доброго дня. Ці плати розробника прошиваються без проблем за допомогою цього UART-USB конвертера - https://arduino.ua/ru/prod2544-uart-usb-perehodnik-na-ft232rl
В описі параметр "Дозвіл камери". Виправте, будьласка фразу, бо вона безграмотна. Це невдалий переклад російського слова "разрешение", яке можна вважати жаргоном фрази "розрешающая способность". Термін "Розрешающая способность" вперше появився в радіолокації і означав мінімальну відстань між об''єктами, коли їх можна спостерігати роздільно. Потім він перекочував у відео. В українській мові цей термін звучить як "Роздільна здатність", що, навіть, більшою мірою описує прцес.
Просто предупреждаю , тех кто всё таки читает отзывы
Не берите эту модификацию (дешевле на 35 грн чем AI)
Платформа просто говно (извините)
стабильности работы нет как от 3.3 вольта , так и от 5 вольт!
сгорела при работе от 5 вольт!!!!
Администраторы, больше не заказывайте подделки (35 грн разницы - это не деньги!!!)
поработала пару часов и уснула на веки!!!
Очень расстроен! 200 грн в одно место!
Так и не удалось завести. Прошивается, рисует только точки в консоли и все.. Если выдернуть камеру - говорит что ошибка инициализации камеры. Походу сам модуль камеры дохлый.
Доброго дня. Якщо у вас виникли якісь проблеми з придбаним товаром, напишіть нам лист на пошту з вказаним номером вашого замовлення та описом ситуації. Ми обов''язково з вами зв''яжемося для розв''язання питання.
Думаю, что мой комментарий сэкономит кому-то много времени. Лично я потратил на решение проблемы два дня.
Сначала модуль отлично работал. Я загрузил на него прошивку из примера библы, поделал видеострим. Потом загрузил разные прошивки с использованием камеры, которые нашёл в интернете, тоже всё хорошо работало. Затем наступил такой момент, когда камера перестала показывать - просто чёрный квадрат или вообще ничего.
Что я только не делал - переустанавливал IDE и библу, искал проблему на программном и физическом уровне и ничего не помогало. Потом меня вдруг осенило, что прошивки, которые я ранее загружал в модуль, после загрузки следующей прошивки, не удалялись окончательно. И в результате прошлые прошивки как-то влияли на ту, что загружена сейчас. Для меня это было нежданчиком. Не знаю, есть ли такое в платах Arduino, но в ESP такое явление есть.
В общем решение проблемы крылось в полном стирании памяти модуля. И для этого надо сделать следующее:
1. Установите Pyton, а потом esptool.py по этой инструкции - https://kvvhost.ru/2020/04/30/esptool-windows-10/
2. Убедитесь, что esptool.py установилась, как показывается в этой статье.
3. Подключите модуль к компу так, как подключаете при прошивке.
4. В командной строке Windows впишите команду esptool.py --port COM6 erase_flash (вместо COM6 укажите ваш порт, через который шьётся модуль).
5. Нажмите на модуле кнопку Reset, а потом на компе Enter, чтобы выполнить команду из командной строки.
6. Отпустите Reset, когда модуль начнёт подключаться (в командной строке появятся _______......._______).
7. Подождите несколько секунд, пока не увидите сообщение в командной строке Chip erase completed successfully in 9.3s
Hard resetting via RTS pin...
8. Всё. После этого загружайте любой скетч на чистую память и он будет работать как и должен.
Этот способ решит не только проблему с отсутствием видео от камеры, но и некоторые другие проблемы связанные с неполным удалением предыдущих прошивок.
(к администратору: если есть возможность, то, пожалуйста, подшейте это к предыдущему комментарию, он на модерации ещё)
ESP права, когда говорит, что есть brownout. Может с камерой плохо, но факт есть. Присоединяю экран с осциллографа. Даже при использования лабораторника в момент инициализации камеры происходит резкая просадка питания, потом всё нормально.
Лечится (быстро, но неправильно) отключением brownout детектора. Как правильно - не знаю.
Не знаю для какой цели, но у камеры был зафиксирован клеем объектив. Если кому надо поиграть с фокусом, и так же залито, клей можно снять лезвием (аккуратно, что бы не повредить саму камеру), и тогда станет доступна опция ручной фокусировки.
Модуль прошився і підключився.
З ранку перед роботою підключив і пішов на роботу, при спробі віддалено підключитись не вийшло.
Після роботи модуль вже не подавав признаків життя...
Живився модуль від ЛБП з стабілізацією CC CV для тесту.
Скетч использует 2100663 байт (66%) памяти устройства. Всего доступно 3145728 байт.
Глобальные переменные используют 53552 байт (16%) динамической памяти, оставляя 274128 байт для локальных переменных. Максимум: 327680 байт.
esptool.py v2.6
Traceback (most recent call last):
Serial port COM4
File "esptool.py", line 2959, in
File "esptool.py", line 2952, in _main
File "esptool.py", line 2652, in main
File "esptool.py", line 222, in __init__
File "site-packagesserial__init__.py", line 88, in serial_for_url
File "site-packagesserialserialwin32.py", line 62, in open
serial.serialutil.SerialException: could not open port ''COM4'': WindowsError(433, ''xd3xeaxe0xe7xe0xedxee xedxe5xf1xf3xf9xe5xf1xf2xe2xf3xfexf9xe5xe5 xf3xf1xf2xf0xeexe9xf1xf2xe2xee.'')
Failed to execute script esptool
выбранный последовательный порт Failed to execute script esptool
не существует или плата не подключена к нему
Этот отчёт будет иметь больше информации с
включенной опцией Файл -> Настройки ->
"Показать подробный вывод во время компиляции"
Постоянно пишет "Brownout detector was triggered
"
И через павер банк запитывал и через разные usb в компе, толку 0.
3 разные прошивки ставил... Не заводится...
Видимо не рабочая платка попалась
Проблема решилась подключением через другой USB разъём.
Через USB 2.0 не заводилось, через USB 3.0 завелось сразу.
Если питание будет ниже 4.98, то работать не будет
Denis Kirin (17.03.2020) "Делал по этой статье:
http://psenyukov.ru/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-esp32/"
Дякую, це спрацювало. Шив на 3.3 вольтах, на 5в потім запустив.
Спасибо, Влад, за коммент про питание. На 3.3-х вольтах от программатора модуль стартует, но камере этого недостаточно, неверно определяется модулем. На 5-ти вольтах работает нормально. Дополню, что в моем случае и прошивалось 5-ю вольтами нормально, т.е. если шил 5-ю вольтами, менять питание после перепрошивок не приходилось. Интересно будет попробовать от аккумулятора, мне кажется 4.1 питания аккумулятора хватит, чтобы работать с камерой, но нужно пробовать. Кроме того, у меня фейс рекогнишн нормально заработал на версии борды 1.0.4 и не только на 320x240, но и на CIF(400x296) расширении. На более высоких не работает. В целом, как на его цену, блок довольно функционален. Буду использовать его в своих проектах.
Стандартная прошивка от 5В запускается, но при инициализации камеры выводит Brownout detected. Запускал от лабораторника в режиме CV. Что на 3.3, что на 5 питание точное.
Один раз запустилось на несколько секунд, потребление 0.6А, точнее померять не успел, только увидел на лабораторнике цифру перед очередным brown-out. Сама ESP стартует, и если камеру не подключать, то корректно выводит ошибку.
Я так понял, что проблема именно со стандартной прошивкой, буду менять.
против вечного цикла с Brownout помогло добавление в скетч:
#include "soc/rtc_cntl_reg.h"
и в void setup()
WRITE_PERI_REG(RTC_CNTL_BROWN_OUT_REG, 0);
c3.3 вольта тоже заработала, но, видимо, из-за нехватки тока по изображению бегают горизонтальные полосы.
при питании от кроны (через понижайку до 5Вольт) - всё отлично.
USB-UART перехідник на чіпі FT232RL, який представляє з себе інтерфейс USB - послідовний UART. Підходить для установки з'єднання між комп'ютером і більшістю мікроконтролерів. В основному використовується для плат Arduino, у яких немає свого USB роз'єму, наприклад Arduino...
Мініатюрний модуль камери 2Мп OV2640 зі стандартним шлейфом 12мм для ESP32-CAM і кутом огляду 66°. При незначних обсягах камера володіє вражаючими характеристиками. При роботі з камерою рекомендується бути обережним – камера дуже чутлива до статичної електрики –...
Зовнішня антена 2.4GHz SMA-Plug IPX для таких модулів як ESP8266 та подібних, на яких передбачено підключення з роз'ємом IPEX (UFL). Використання антен значно підвищує радіус дії передавача модуля.
Мініатюрний модуль ширококутної (160°) камери 2Мп OV2640 зі шлейфом для ESP32-CAM. При незначних обсягах камера володіє вражаючими характеристиками. При роботі з камерою рекомендується бути обережним – камера дуже чутлива до статичної електрики. Дану властивість слід...
NodeMCU * (Lolin) являє собою плату розробника на базі чіпа ESP8266 (версія ESP12E ), який являти собою UART-WiFi модуль з ультра низьким споживанням. Сам чіп проєктувався для пристроїв зі світу інтернет речей, а дана плата дозволяє спростити розробку, тому що на ній вже реалізовано...
Інфрачервоний датчик руху для Arduino та інших мікроконтролерів. Дозволяє виявляти рух людини або домашньої тварини (можливо реагує і на зомбі, але ми не перевіряли) на відстані до 7 метрів (можна регулювати). Має два входи живлення (+5 В і Земля) і один цифровий вихід, за яким можна...
Велика макетна плата (830 отворів) з двома лініями для живлення з кожного боку (200 отворів). Дана макетка дозволяє без пайки створювати макети електронних проектів для їх тестування, перевірки та наладки перед остаточним монтажем. Розміри безпаєчної макетної плати MB102 165х56 мм, кількість...
69 грн
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.