Конструктор "Регулятор PWM 1.5KW обертання двигуна постійного струму K124.2"
код: AOC711
Доставка по Україні
Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
6 місяців
гарантії
Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:
6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів
14 днів на батарейки та акумулятори
У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартостіУважно ознайомтеся з умовами гарантії.
Проконсультуємо до і після продажу
Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
129 грн
в наявності
Опис
Відгуки (1)
Задати питання
Потужний диммер (ШИМ-регулятор потужності) - набір призначений для регулювання середньої потужності та навантаження за допомогою широтно-імпульсної модуляції. Також може використовуватися для регулювання швидкості обертання колекторних двигунів постійного струму, потужності нагрівальних елементів, ламп розжарювання та світлодіодних стрічок 12-24В.
Характеристики:
Напруга живлення: 12 - 50 В
Максимальний струм навантаження: 30 А
Коефіцієнт заповнення ШІМ: 5 - 95%
Частота ШІМ: ~20 кГц
Опис роботи:
Регулятор складається з змінного генератора, на мікросхемі NE555 і транзистора Q1. На транзисторах Q2 і Q3 зібрано драйвер, що мінімізує комутаційні втрати. Шпаруватість імпульсів змінюється змінним резистором RV1 у межах 0,05-0,95. Живлення на U2 подається зі стабілізатора U1, що обмежує допустимий діапазон напруги живлення 12-30В. При необхідності роботи з напругою живлення від 30 до 50В слід встановити стабілітрон (супресор) D4. При напругах від 12 до 30В замість D4 слід встановити перемичку.
Примітка:
При використанні слід мати на увазі, що пристрій регулює середній струм у навантаженні, а імпульсний залишається незмінним і максимальним.
При роботі на навантаженні близьке до максимального, встановити транзистор на радіатор, забезпечити надійне охолодження елементів схеми та плати.
Змінний резистор встановлювати в останню чергу.
Електрична схема:
Схема розташування елементів
Відгуки покупців про Конструктор "Регулятор PWM 1.5KW вращения двигателя постоянного тока K124.2"
Набір призначений для виготовлення регулятора потужності. Пристрій може використовуватися регулювання потужності нагрівальних, освітлювальних приладів, колекторних електродвигунів змінного струму, максимальний струм яких не перевищує 25 А.
Мікросхема LM324N в корпусі DIP-14 – популярний універсальний 4-канальний операційний підсилювач постійного струму з частотної компенсацією і захистом виходу від короткого замикання. Мікросхема LM324 широко застосовується в якості компаратора, підсилювача низьковольтних сигналів,...
Пластиковий мініатюрний корпус DIP складається з двох частин, які щільно збираються між собою. Застосовується при створенні диплексерів, дуплексерів об'єднанням двох портів в один або розподілом портів та ін. Колір - чорний, матеріал - ПП або ПС.
Програматор здійснює внутрішньосхемне програмування AVR по інтерфейсу SPI. Цей спосіб дозволяє програмувати мікроконтроллери AVR прямо в складі схеми за допомогою роз'єму P2. В цьому випадку програму можна завжди модифікувати, не виймаючи (не випаюючи) мікроконтроллер з плати.
Даний пристрій є простим аналоговим генератором спеціальних сигналів: прямокутного, трикутного і синусоїдального. Буде корисно для тестування радіоапаратури та всіх, хто вивчає радіоелектроніку.
Даний конструктор дозволяє зібрати світлодіодний індикатор рівня рідини в ємності, заснований на принципі замикання контактів виносного датчика струмопровідною рідиною. Також до пристрою можна підключити релейний пристрій, який комутуватиме пристрої які живляться від мережі 220В.
120 грн
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.