UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Силовий 16А MOSFET повзунковий вимикач із захистом від переполюсування вхідної напруги HP

код: ADA186

Додаткові категорії товару: Пристрої на базі реле  |  Вимикачі, перемикачі
pololu
 • Доставка по Україні
  Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
 • 6 місяців гарантії

  Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

  6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

  14 днів на батарейки та акумулятори

  У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

  Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
 • Проконсультуємо до і після продажу
  Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
296 грн

очікується

Повідомити
1
голосувати
 • Силовий 16А MOSFET повзунковий вимикач із захистом від переполюсування вхідної напруги HP
 • Силовий 16А MOSFET повзунковий вимикач із захистом від переполюсування вхідної напруги HP
 • Силовий 16А MOSFET повзунковий вимикач із захистом від переполюсування вхідної напруги HP
 • Силовий 16А MOSFET повзунковий вимикач із захистом від переполюсування вхідної напруги HP
 • Силовий 16А MOSFET повзунковий вимикач із захистом від переполюсування вхідної напруги HP
 • Силовий 16А MOSFET повзунковий вимикач із захистом від переполюсування вхідної напруги HP
 • Силовий 16А MOSFET повзунковий вимикач із захистом від переполюсування вхідної напруги HP
 • Силовий 16А MOSFET повзунковий вимикач із захистом від переполюсування вхідної напруги HP
 • Опис
 • Відгуки
 • Задати питання

Цей силовий модуль, сумісний з макетною платою, є альтернативою громіздким силовим перемикачам. Він використовує невеликий вбудований повзунковий перемикач для керування силовим МОП-транзистором верхнього плеча, який може видавати безперервний струм приблизно до 16 А при напрузі від 4.5 до 40 В. Плата оснащена захистом від зворотної напруги, а також дозволяє легко керувати МОП-транзистором за допомогою зовнішнього перемикача чи цифрового виходу мікроконтролера.

Код виробника: 2815

Цей модуль являє собою перемикач живлення, реалізований у вигляді пари МОП-транзисторів з P-каналом, налаштованих як ключ верхнього плеча із захистом від зворотної напруги та керований мікроперемикачем. Оскільки основний струм не проходить через механічний перемикач, що управляє, можна використовувати різні перемикачі, не турбуючись про струм, який вони можуть проводити. Наприклад, невеликий повзунковий або тумблерний перемикач можна зручно встановити на панелі керування за допомогою тонких проводів, що йдуть до нього, в той час як основний шлях живлення може бути коротшим і з більш товстими проводами. Кнопкові або тактильні перемикачі можна також використовувати для миттєвого перемикання.

На відміну від кнопкових перемикачів живлення Pololu, які можуть втрачати свій стан при відключенні і повторному включенні живлення, стан повзункових перемикачів MOSFET, що проводить, визначається тільки фізичним перемикачем управління (або сигналом, що подається на висновок «ON»), незалежно від потужності, що подається на плату. Це може зробити їх більш придатними для додатків, в яких живлення, що подається, може бути переривчастим.

Попередження: Не використовуйте цей перемикач як аварійне вимкнення або аналогічне захисне відключення в програмах, де відмова від вимкнення живлення може призвести до травми або пошкодження майна.

Доступні чотири версії повзункових перемикачів MOSFET:

 • Міні-полюсний перемикач MOSFET LV
 • Повзунковий перемикач Mini MOSFET SV
 • Великий повзунковий перемикач MOSFET MP
 • Великий повзунковий перемикач MOSFET HP

Два повзункові перемикачі Mini MOSFET є меншими за розміром версіями з меншим струмом, які корисні для додатків з жорсткими обмеженнями за розміром або низькими вимогами до потужності. Крім того, Mini LV - єдиний з чотирьох, який працює при напрузі нижче 4.5, оскільки він може працювати при напрузі до 1.8 В - цю версію можна використовувати з однією літієвою батареєю.

Розпинування великої версії така сама, як і міні-версії, з кількома додатковими резервними точками підключення для зручності, включаючи основні силові з'єднання, сумісні з клемними колодками з кроком контактів 5 мм.

Характеристики:

 • Абсолютна максимальна вхідна напруга: 40 В
 • Рекомендована робоча напруга: від 4,5 до 32 В
 • Опір відкритого каналу MOSFET: (макс.)
  • 13 мОм при 4.5
  • 8.6 мОм при 10 В
 • Безперервний струм при 55°C 1: 6.0 А
 • Безперервний струм при 150 ° C 1: 16 А
 • Максимальний струм: 90 А
 • Споживання струму у включеному стані2: ~65 мкА/В
 • Колір світлодіода: зелений
 • Розмір 20.32 х 25.4 х 4 мм
 • Маса: 2.7 г
 • Ідентифікаційне маркування:
  • Коди розробки друкованої плати: psw04b
  • Інше маркування друкованої плати: 0J9260

1 При 12 при температурі навколишнього середовища 22°C і нерухомому повітрі.

2 У струмі у включеному стані переважає струм індикаторного світлодіода і цей струм приблизно пропорційний вхідному напрузі.

Використання повзункового перемикача MOSFET:

У простій програмі живлення може бути подано на контакти VIN і заземлення, а вбудований міні-перемикач керує живленням на контактах VOUT. Щоб використовувати альтернативний перемикач SPST для керування МОП-транзисторами встановіть вбудований повзунковий перемикач у положення «вимкнено» і підключіть альтернативний перемикач між землею і клемою управління перемикачем, яка доступна як в центрі плати, так і збоку. У наступному прикладі показаний повзунковий перемикач більшого розміру, припаяний безпосередньо до трьох наскрізних контактів у центрі плати:

Приклад використання іншого перемикача повзункового з наскрізним отвором разом з повзунковим перемикачем Big MOSFET.

Якщо фізичний перемикач перебуває у положенні «вимкнено», станом перемикача також можна керувати за допомогою цифрового сигналу (наприклад, мікроконтролера) через керуючий контакт «ВКЛ». Якщо встановити на контакт «ON» низький рівень (або залишити його вимкненим), перемикач залишиться вимкненим. Якщо напруга на виводі перевищить приблизно 1, включиться перемикач. Максимальна напруга на виведенні «ON» становить 30 В, незалежно від напруги перемикача (VIN).

Доступ до кожного вузла живлення можна отримати через великий отвір у верхній частині плати або два менші отвори з інтервалом 0,1 дюйма з боків плати. Для додатків, які споживають струм більше 5 А, слід використовувати або великі отвори, або обидва отвори з інтервалом 0,1 дюйми для кожного підключення живлення.

Комплектація:

У комплект кожного перемикача входять два 6-контактні прямі розривні роз'єми і дві 2-контактні клемні колодки з кроком 5 мм з яких ви можете вибрати, який з цих компонентів, якщо такий є, припаяти до плати. Клемні колодки мають чотири великі отвори, а контактні колодки дозволяють використовувати перемикач з безпайковими макетами та перфорованими платами зі стандартною відстанню 2.54 мм0,1 дюйма. Якщо ви хочете використовувати клемні колодки, ми рекомендуємо встановити їх на стороні плати без компонентів, як показано на малюнку вище. Клемні колодки закривають по одному з менших отворів VIN і VOUT, тому вам не слід впаювати контакти роз'єму в ці отвори, якщо ви плануєте використовувати клемні колодки.

Зверніть увагу, що клемні колодки розраховані тільки на струм 16 А, тому для додатків з більш високою потужністю слід припаювати товсті дроти безпосередньо до плати.

Міркування щодо тепловиділення та розсіюваної потужності:

Оскільки МОП-транзистори у включеному стані є ефективними резисторими, потужність нагріву плати пропорційна квадрату струму, що протікає через неї. Дані з характеристик у верхній частині цієї сторінки показують типові струми, які нагрівають МОП-транзистори до 55°C, при якій МОП-транзистори починають помітно нагріватися, але при цьому, як правило, до них безпечно торкатися, а також струми, які нагрівають МОП -транзистори до 150°C (абсолютна межа для МОП-транзистори. При достатньому охолодженні або протягом коротких періодів часу, якщо МОП-транзистори спочатку не гарячі, токи до зазначених максимумів можуть бути досягнуті.

Перехідний захист:

Переривання великих струмів може спричинити стрибки напруги (позитивні на вхідній стороні та негативні на вихідний), які залежать від індуктивності силових з'єднань та можуть перевищувати межі пристрою. Відповідні заходи з обмеження розміру цих сплесків включають мінімізацію довжини проводів, розміщення конденсаторів на вимикачі живлення для згладжування сплесків і поглинання частини енергії, установку діода Шоттки на вихідний потужності для поглинання негативних сплесків і установку перехідної напруги. подавлювач (TVS) на вході живлення для поглинання позитивних викидів.

Принципова схема:

Посилання:

Відгуки покупців про Силовой 16А MOSFET ползунковый выключатель с защитой от переполюсовки входного напряжения HP

поки немає жодного відгуку - станьте першим!

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "Силовий 16А MOSFET повзунковий вимикач із захистом від переполюсування вхідної напруги HP" ?

Також рекомендуємо ознайомитися:

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard