Унікальне поєднання продуктивного ARM мікроконтролера та швидкісної ПЛІС дозволить Вам реалізовувати проекти, що вимагають як високої швидкодії і гарантованої реакції на вхідні сигнали, так і швидкої обробки отриманих даних. Контролер MKR VIDOR 4000 дозволить Вам створити свій користувацький контролер, використовуючи наступні ресурси плати: 8 MB SDRAM оперативної пам'яті, 2 MB QSPI флеш пам'яті, 1 Мб з якої надано для користувача, роз'єм Micro HDMI для підключення монітора або телевізора, роз'єм MIPI для підключення відеокамери і потужний інтерфейс бездротових з'єднань Wifi та BLE, що надається модулем U-BLOX NINA W10.
Новий оригінальний контролер від Arduino - Portenta H7 одночасно виконує високорівневий код і завдання в реальному часі. Конструкція включає два процесори, які можуть виконувати завдання паралельно. Наприклад - можна виконувати скомпільований код Arduino разом з кодом MicroPython і мати обидва ядра для зв'язку один з одним. Функціональність Portenta подвійна: вона може працювати як будь-яка інша плата вбудованого мікроконтролера або як головний процесор вбудованого комп'ютера. Наприклад: використовуйте Portenta Vision Shield, щоб перетворити Вашу плату H7 в промислову камеру, здатну виконувати алгоритми машинного навчання в реальному часі для потокового відео в реальному часі.
EK-TM4C123GXL (Tiva C Series LaunchPad Evaluation Kit) – повнофункціональний оціночний набір серії LaunchPad призначений для оцінки можливостей і розробки додатків на ARM мікроконтролерах серії Tiva C з ядром Cortex-M4. Відмінною особливістю даних мікроконтролерів є висока продуктивність за рахунок інтеграції модуля обчислень з плаваючою точкою, ультранизького енергоспоживання, інтегрованого інтерфейсу USB 2.0 і багатого набору послідовних інтерфейсів передачі даних.
Teensy 4.0 - новітня модель контролера Teensy, що містить найшвидший мікроконтролер і потужні периферійні пристрої в форм-факторі Teensy 1.4 розміром 0,7 дюйма. Він оснащений процесором NXP iMXRT1062 ARM Cortex-M7 з тактовою частотою 600 МГц - найшвидшим мікро контролером, доступним на сьогоднішній день. Teensy 4.0 має той же розмір і форму, що і Teensy 3.2 і зберігає сумісність з більшістю функцій контактів в Teensy 3.2.
Модуль розробника DEVKITV1 30-pin побудований на мікромодулі ESP-WROOM-32 - новому мініатюрному високопродуктивному поєднанні Wi-Fi + BT + BLE модулем від компанії Espressif, призначеним для широкого спектра застосувань, починаючи від мікропотужних мережевих датчиків до найскладніших програм, наприклад, таких як кодування голосу, потокова передача музики та MP3 кодування. На модулі зібрана вся необхідна мінімальна периферія, достатня для швидкого і комфортного старту роботи з ESP-WROOM-32.
Модуль розробника LuaNode32 побудований на мікромодулі ESP-WROOM-32 - новому мініатюрному високопродуктивному чіпі Wi-Fi + BT + BLE від компанії Espressif, призначеному для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережних датчиків до найскладніших додатків, наприклад, таких як кодування, потокова передача музики та MP3 кодування. На модулі зібрано всю необхідну мінімальну периферію, достатню для швидкого та комфортного старту роботи з ESP-WROOM-32.
Контролер micro:bit має величезний потенціал для розробника і великі можливості комунікації, проте його застосування стримується не зовсім зручним формфактором і роз`ємами. Для полегшення підключення до контролера призначений даний модуль. На ньому розміщені роз'єм для підключення контролера і контакти для підключення перемичок для макетування.
Перехідник для мікросхем в корпусах QFP32 і TQFP32 з кроком виводів 0.8 мм в формфактор DIP32. Зручний для програмування мікросхем программатором TL866A та EZP2010, який стане в нагоді фахівцям для програмування сучасних мікросхем.
Перехідник для мікросхем в корпусах SOP20 і SOP8 з кроком виводів 1.27мм в формфактор DIP20. Зручний для програмування мікросхем пам'яті з послідовним інтерфейсом программатором на мікросхемі СН341. Стане в нагоді фахівцям, яким доводиться перепрограмувати сучасні мікросхеми біоса.
Плата процесора Core429I для створення і макетування пристроїв на мікроконтролері STM32F429I. Плата призначена для використання з материнською платою Open429I. Використання материнської плати дозволить комфортно працювати як з даною платою процесора так і з платою STM32F746I. На платі встановлений мікроконтролер STM32F429IGT6 з розширеною обв'язкою, розрахованим як для невеликих проектів так і для складних систем обробки сигналів та роботи з графікою. Для програмування мікроконтролера можна використовувати як JTAG так і SWD програматори. Потрібно враховувати що роз'єм підключення плати має крок 2 мм.
CoreH743I є STM32 MCU платою контролера з встановленим мікро контролером STM32H743IIT6. Плата ідеально підходить для початку розробки додатків для сімейства мікроконтролерів STM32H. Плата призначена як для використання з базовою платою так і самостійно.
Плата розробника, на якій інтегровано класичний контролер Arduino MEGA2560 та Wi-Fi модуль на ESP8266 з 8Mb flash пам'яті. Обидві частини можуть працювати як спільно так і абсолютно незалежно. Режим роботи обох контролерів задається перемикачем. Програмувати обидва контролери можна з середовища розробки Arduino IDE.
Плата для розробки Xilinx SPARTAN 6 XC6SLX9 надає розробникам повне апаратне середовище, що дозволяє прискорити процес розробки і вихід їх на ринок. Комплект являє собою стабільну платформу для розробки і тестування проектів, орієнтованих на недорогу і економічну ПЛІС Xilinx Spartan-6. Встановлений пристрій Spartan-6 FPGA LX9 пропонує середу для створення прототипів, щоб ефективно продемонструвати розширені переваги недорогих рішень Xilinx FPGA. Еталонні схеми включені в комплект для використання стандартних периферійних пристроїв на платі оцінки для швидкого ознайомлення з пристроєм.
Даний пристрій – прекрасне поєднання ємного автономного джерела живлення, зарядного пристрою до нього, продуктивного мікроконтролера ESP32 з функціями бездротового доступу до мережі Wi-Fi і Bluetooth і економічного контрастного OLED дисплея. Використання 3000 мА*ч акумулятора забезпечує мінімум 17 годин автономної роботи пристрою. Застосування можливостей енергозбереження дозволить багаторазово збільшити цей час. На платі встановлено два світлодіоди, индицируют роботу зарядного пристрою: червоний - процес зарядки, зелений - закінчення зарядки. Так само встановлений для користувача світлодіод, підключений до порту GPIO16 мікроконтролера.
Плата розробника "все-в-одному" на Wi-Fi модулі IOT ESP8266 із вбудованим USB конвертером та зарядним пристроєм для LiPo акумулятора. Контролер WiFi модуля ESP8266 працює на частоті 80 МГц та живиться від джерела 3.3В. Мікроконтролер містить чіп Tensilica для повної підтримки Wi-Fi стека. Модуль можна програмувати з середовища Arduino IDE, використовуючи ядро для "Інтернет речей". Програмне забезпечення завантажується в модуль через USB підключення, Для цього на платі встановлено CP2104 USB-UART конвертер.
Плата розробника STM32 Nucleo-32 на STM32F303K8 призначена для швидкої і зручної розробки пристроїв на мікроконтролері STM32F303 без необхідності застосування додаткових плат і програматорів. По виводах плата повністю сумісна з контролером Arduino Nano, що дозволяє переходити від Arduino до STM32 з мінімальними зусиллями.
Плата розробника STM32 Nucleo з можливістю підключення шилдів від Arduino. Плата виконана на базі 32-бітного ARM-мікроконтролера сімейства STM32F411 в корпусі LQFP-64. Nucleo - це сімейство плат, що підтримують онлайн середу розробки mbed. Плати цього сімейства надають великі можливості для розробника. Однак зазвичай, чим більше можливостей, тим вище складність в освоєнні і, особливо, тим важче знайомство. На щастя Nucleo позбавлений цього недоліку: завдяки середовищу mbed з можливостями цієї платформи дуже просто познайомитися.
STM32 Nucleo STM32F446RET6 представляє розробникам мікроконтролерних систем повний доступ до ресурсів мікроконтролера без необхідності використання додаткових плат розробника і / або програматорів і відладчиків - все це вже є на платі Nucleo. Як приємний бонус - сумісність з шилдами Arduino і ST morpho. Мікроконтролер плати добре підтримується різними засобами розробки такими як: IAR ™, ARM® Keil®, GCC-based IDEs і онлайн ресурсом ARM®mbed™ http://mbed.org.