Wi-Fi модуль ESP-07 є покращеною версією модуля ESP8266 з узгодженим вихідним каскадом і антеною, що значно збільшило чутливість і радіус дії. На модулі виведені виходи GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" і "розумних речей".
Модуль виконаний у форматі ESP-12E і є просунутою версією модуля ESP8266-12 з узгодженим вихідним каскадом і антеною, що значно збільшило чутливість і радіус дії. Так само особливістю цього модуля є більш економічна робота в активному режимі і ультранизьким споживання в сплячому режимі та режимі очікування. На модулі виведені для користувача виходи GPIO, що ще більше розширює можливості побудови на даному модулі систем "розумний будинок" і "розумних речей".
NodeMCU * (Lolin) являє собою плату розробника на базі чіпа ESP8266 (версія ESP12E), який являти собою UART-WiFi модуль з ультра низьким споживанням. Сам чіп проєктувався для пристроїв зі світу інтернет речей, а дана плата дозволяє спростити розробку, тому що на ній вже реалізовано підключення по USB, регулятор живлення і всі виводи чіпа розведені на гребінки зі стандартним кроком 2.54 мм, що дозволяє вставити його в макетну плату і створити прототип навіть не включаючи паяльник. Крім цього плата поставляється з прошивкою NodeMCU, що дозволяє програмувати її за допомогою мови Lua або за допомогою Arduino IDE.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
SparkFun ESP8266 Thing став справжнім проривом для ESP8266 WiFi SoC - провідної платформи для Інтернет речей (IoT) або WiFi-проектів, пов'язаних з бездротовим доступом до Інтернету. Недорогий і простий у використанні, з простою інтеграцією в Arduino IDE, яка може бути досягнута протягом декількох кроків. Конструкція дозволяє просто і зручно проводити макетування на безпаечних макетних платах, використовуючи таку "смакоту" як зарядний пристрій для LiPo батарей, стабілізатор живлення, і інші допоміжні схеми.
NodeMCU * (Amica) являє собою плату розробника на базі чіпа ESP8266 (версія ESP12E), який представляє собою UART-WiFi модуль з ультра низьким споживанням. Сам чіп проектувався для пристроїв зі світу інтернет речей, а дана плата дозволяє спростити розробку, тому що на ній вже реалізовано підключення по USB, регулятор живлення і все виведення чіпа розведене на гребінки зі стандартним кроком 2.54 мм, що дозволяє вставити його в макетную плату і створити прототип навіть не включаючи паяльник. Крім цього плата поставляється з прошивкою NodeMCU, що дозволяє програмувати її за допомогою мови Lua або за допомогою Arduino IDE.
Монтажна плата для макетування пристроїв із використанням модулів NODEMCU ESP8266.Плата містить вбудований понижувальний перетворювач напруги на 5В з 6-12В, що дозволяє для живлення пристрою використовувати широкий спектр джерел живлення з роз'ємом 2.1 х 5.5 мм.
Плата розробника "все-в-одному" на Wi-Fi модулі IOT ESP8266 із вбудованим USB конвертером та зарядним пристроєм для LiPo акумулятора. Контролер WiFi модуля ESP8266 працює на частоті 80 МГц та живиться від джерела 3.3В. Мікроконтролер містить чіп Tensilica для повної підтримки Wi-Fi стека. Модуль можна програмувати з середовища Arduino IDE, використовуючи ядро для "Інтернет речей". Програмне забезпечення завантажується в модуль через USB підключення, Для цього на платі встановлено CP2104 USB-UART конвертер.
Плата-адаптер предназначена для быстрого макетирования устройств на новейшем микромодуле ESP-32S. Плата предоставляет удобный доступ ко всем контактам микромодуля. Дополнительно установлены кнопки сброса и загрузки. Адаптер поставляется с коннекторами и кнопками в комплекте.
Используется для удобства использования микромодулей семейства ESP8266. Адаптер позволяет комфортно работать с Wi-Fi модулями на беспаечной макетной плате.
Внимание! Для модулей ESP-12 данный адаптер подходит, но площадки для пайки торцевой части контактов модуля не предусмотрены.
Модуль розробника LuaNode32 Type-C побудований на мікромодулі ESP-WROOM-32 - новому мініатюрному високопродуктивному чіпі Wi-Fi + BT + BLE від компанії Espressif, призначеному для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережних датчиків до найскладніших додатків, наприклад, таких як кодування, потокова передача музики та MP3 кодування. На модулі зібрано всю необхідну мінімальну периферію, достатню для швидкого та комфортного старту роботи з ESP-WROOM-32.
Плата розробника STM32 Nucleo з можливістю підключення шилдів від Arduino. Плата виконана на базі 32-бітного ARM-мікроконтролера сімейства STM32F411 в корпусі LQFP-64. Nucleo - це сімейство плат, що підтримують онлайн середу розробки mbed. Плати цього сімейства надають великі можливості для розробника. Однак зазвичай, чим більше можливостей, тим вище складність в освоєнні і, особливо, тим важче знайомство. На щастя Nucleo позбавлений цього недоліку: завдяки середовищу mbed з можливостями цієї платформи дуже просто познайомитися.
Налагоджувальна плата STM32G0 Nucleo-32 на основі еталонної плати MB1455 (NUCLEO-G031K8) забезпечує доступну та гнучку можливість для користувачів випробувати нові концепції та створити прототипи, вибираючи з різних комбінацій продуктивності та особливості енергоспоживання, що забезпечуються мікроконтролером STM32. На платі встановлений мікроконтролер STM32G031K8T6U, що поєднує в собі продуктивність та розумне енергоспоживання. Підтримка підключення Arduino™ Nano V3 дає змогу легко розширювати функціональність STM32 Nucleo open. Платформа розробки є сумісною з широким вибором спеціалізованих щілдів. Плата STM32G0 Nucleo-32 не вимагає окремого датчика, тому що в неї вбудований налагоджувач/програматор ST-LINK/V2-1. Плата STM32G0 Nucleo-32 поставляється з великими бібліотеками безкоштовного програмного забезпечення STM32 та прикладами, доступними в пакеті розробника мікроконтролера STM32CubeG0.
Плата розробника NUCLEO-L432KC на мікроконтролері STM32L432KCU6 призначена для швидкої і зручної розробки пристроїв без необхідності застосування додаткових плат і програматорів. Застосований мікроконтролер із серії контролерів з низьким енергоспоживанням. По виводах плата повністю сумісна з контролером Arduino Nano, що дозволяє переходити від Arduino до STM32 з мінімальними зусиллями.
STEVAL-STLKT01V1 - це комплексне рішення для розробки, розроблений для підтримки і розширення можливостей модуля датчиків SensorTile, і поставляється з набором базових плат, що забезпечують масштабованість обладнання. Комплект розробника спрощує створення прототипів, оцінку і розробку інноваційних рішень. Він доповнюється програмним забезпеченням, бібліотеками прошивок і інструментами, включаючи спеціальний мобільний додаток.
Програматор USB Blaster призначений для програмування і налагодження FPGA Altera® через USB-порт на хост-комп'ютері. Програматор відправляє дані конфігурації з ПК на стандартний 10-контактний конектор, підключений до FPGA. Програматор USB Blaster можна використовувати для інтерактивного завантаження даних конфігурації в систему під час прототипіювання або для програмування даних в систему під час виробництва. Він підтримує більшість пристроїв ALTERA FPGA/CPLD, пристроїв з активною послідовною конфігурацією, пристроїв розширеної конфігурації та підтримує інтерфейси AS, PS, JTAG з трьома режимами завантаження.
Плата розробника OpenEP4CE6-C FPGA, розроблена для серії Altera Cyclone IV, оснащена ПЛІС EP4CE6 на борту і легко інтегрує різні стандартні інтерфейси. Головна відмінність FPGA від мікроконтролерів - одночасна і незалежна робота всіх записаних файлів на максимальній частоті матриці.
Teensy 4.0 - новітня модель контролера Teensy, що містить найшвидший мікроконтролер і потужні периферійні пристрої в форм-факторі Teensy 1.4 розміром 0,7 дюйма. Він оснащений процесором NXP iMXRT1062 ARM Cortex-M7 з тактовою частотою 600 МГц - найшвидшим мікро контролером, доступним на сьогоднішній день. Teensy 4.0 має той же розмір і форму, що і Teensy 3.2 і зберігає сумісність з більшістю функцій контактів в Teensy 3.2.
Мікроконтролер STM32F030F4P6 - це високопродуктивне 32-розрядне процесорне ядро ??RISC ARM Cortex-M0. Працює на частоті 48 МГц, з високошвидкісною вбудованою пам'яттю 16 КБ і 4 Кбайт SRAM). Мікроконтролер має стандартні комунікаційні інтерфейси: 12-бітові АЦП, I2C, SPI, USART. Мікроконтролер STM32F030F4P6 може використовуватися для управління вбудованими пристроями, в радіо/відео приймачах, цифровому телебаченні, периферійні пристрої для ПК, ігрових і GPS платформах, в промисловості, ПЛК, инверторах, принтерах, сканерах, системах сигналізації.