Adafruit microSD Card BFF - це плата, на якій розташований слот micro-SD для підключення карти пам'яті безпосередньо до плат розробки QT Py або Xiao. Ви можете припаяти плату безпосередньо до центральної плати з контролером або зробити її знімною. Взаємодія картки пам'яті з мікроконтролером відбувається за допомогою інтерфейсу SPI (контакти MOSI/MISO/SCK плюс ще один контакт вибору мікросхеми).
Tiny 2040 - це плата розробника від англійської компанії Pimoroni, основою якої є мікроконтролер RP2040 від Raspberry foundation. Перша та головна відмінність даної плати від Raspberry Pi Pico, це збільшений обсяг програмованої Flash пам'яті, обсяг якої становить 8МБ. Друга відмінність - це розміри. Дана плата за розмірами порівняна зі звичайною поштовою маркою (22,9 x 18,2 x 6 мм, включаючи роз'єм USB-C), що дозволяє безпосередньо її використовувати в кінцевому пристрої. Звичайно платою за крихітний розмір стала кількість доступних контактів підключення зовнішніх периферійних пристроїв.
Плата розробки RP2350 розміром з поштову марку з підключенням USB-C, що ідеально підходить для портативних проектів, пристроїв, що носяться, і вбудовування в пристрої. Програмований через USB-C, Tiny 2350 поставляється з 4 МБ флеш-пам'яті на борту. Плата розроблена із зубчастими контактами, що дозволяє безпосередньо припаювати її до друкованої плати (або ви можете прикріпити штирьові роз'єми, щоб підключити її до макетної плати або безпосередньо підключити до неї щось проводами). Також вдалося вмістити програмований світлодіод RGB, кнопку скидання, роз'єм Qw/ST для підключення пристроїв I2C і деякі розумні схеми, які дозволяють використовувати кнопку завантаження як керований перемикач. Він сумісний із прошивкою, створеною для Raspberry Pi Pico 2, але пропонує зменшену кількість пінів через свій розмір. Ви можете навіть запустити на ньому MicroPython!
Цікаве поєднання Wi-Fi модуля з високопродуктивним мікро контролером ESP32, відеокамерою OV2640, роз'ємом під micro-SD карту пам'яті і додаткової оперативної пам'яттю 4 МБайт. Поєднання всіх перерахованих компонентів на платі розмірами 27 х 39 мм дозволяє створювати портативні пристрої для охоронних систем, систем відеоспостереження і систем "розумний будинок".
Новий оригінальний контролер від Arduino - Portenta H7 одночасно виконує високорівневий код і завдання в реальному часі. Конструкція включає два процесори, які можуть виконувати завдання паралельно. Наприклад - можна виконувати скомпільований код Arduino разом з кодом MicroPython і мати обидва ядра для зв'язку один з одним. Функціональність Portenta подвійна: вона може працювати як будь-яка інша плата вбудованого мікроконтролера або як головний процесор вбудованого комп'ютера. Наприклад: використовуйте Portenta Vision Shield, щоб перетворити Вашу плату H7 в промислову камеру, здатну виконувати алгоритми машинного навчання в реальному часі для потокового відео в реальному часі.
Контролер Teensy 4.1 є новітньою розробкою популярної платформи розробки, яка побудована на процесорі ARM Cortex-M7, що працює на частоті 600 МГц NXP iMXRT1062, який має в чотири рази більше флешпам'яті, ніж версія 4.0, і два нових місця для установки додаткових мікросхем пам'яті .. Teensy 4.1 має той же розмір і форму, що і Teensy 3.6 (2.4 дюйма на 0.7 дюйма) і забезпечує велику гнучкість портів введення / виводу, включаючи Ethernet PHY, роз'єм SD-карти та usb host-порт.
Модуль розробника DEVKITV1 30-pin побудований на мікромодулі ESP-WROOM-32 - новому мініатюрному високопродуктивному поєднанні Wi-Fi + BT + BLE модулем від компанії Espressif, призначеним для широкого спектра застосувань, починаючи від мікропотужних мережевих датчиків до найскладніших програм, наприклад, таких як кодування голосу, потокова передача музики та MP3 кодування. На модулі зібрана вся необхідна мінімальна периферія, достатня для швидкого і комфортного старту роботи з ESP-WROOM-32.
Модуль розробника LuaNode32 побудований на мікромодулі ESP-WROOM-32 - новому мініатюрному високопродуктивному чіпі Wi-Fi + BT + BLE від компанії Espressif, призначеному для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних мережних датчиків до найскладніших додатків, наприклад, таких як кодування, потокова передача музики та MP3 кодування. На модулі зібрано всю необхідну мінімальну периферію, достатню для швидкого та комфортного старту роботи з ESP-WROOM-32.
Контролер micro:bit має величезний потенціал для розробника і великі можливості комунікації, проте його застосування стримується не зовсім зручним формфактором і роз`ємами. Для полегшення підключення до контролера призначений даний модуль. На ньому розміщені роз'єм для підключення контролера і контакти для підключення перемичок для макетування.
Перехідник для мікросхем в корпусах QFP32 і TQFP32 з кроком виводів 0.8 мм в формфактор DIP32. Зручний для програмування мікросхем программатором TL866A та EZP2010, який стане в нагоді фахівцям для програмування сучасних мікросхем.
Перехідник для мікросхем в корпусах SOP20 і SOP8 з кроком виводів 1.27мм в формфактор DIP20. Зручний для програмування мікросхем пам'яті з послідовним інтерфейсом программатором на мікросхемі СН341. Стане в нагоді фахівцям, яким доводиться перепрограмувати сучасні мікросхеми біоса.
Плата процесора Core407I для створення і макетування пристроїв на мікроконтролері STM32F407I. Плата призначена для використання з материнською платою Open407-C. На платі встановлений високопродуктивний мікроконтролер STM32F407IGT6 з мінімальною необхідною обв'язкою. Для програмування мікроконтролера можна використовувати як JTAG так і SWD програматори. Потрібно враховувати що роз'єм підключення плати має крок 2 мм.
CoreH743I є STM32 MCU платою контролера з встановленим мікро контролером STM32H743IIT6. Плата ідеально підходить для початку розробки додатків для сімейства мікроконтролерів STM32H. Плата призначена як для використання з базовою платою так і самостійно.
Плата розробника мінімальної конфігурації мікроконтролера AIR32F105 з відеокамерою 2МП зібрана на невеликому розмірі плати розміром трохи більше плати Arduino Nano. Мікроконтролер працює на частоті 204 МГц, містить 4 МБ пам'яті програм, 640 КБ оперативної пам'яті, бездротові інтерфейси та класичні інтерфейси сучасних мікроконтролерів.
Плата розробника розроблена для серії Altera Cyclone IV, оснащена ПЛІС EP4CE6, периферійними роз'ємами, додатковою оперативною пам'яттю, семисегментним дисплеєм, користувацькими кнопками і багатьма іншими корисними аксесуарами на борту і легко інтегрує різні стандартні інтерфейси. Основна відмінність FPGA від мікроконтролерів - паралельна і незалежна робота всіх записаних файлів на максимальній частоті матриці.
Плата розробника, на якій інтегровано класичний контролер Arduino MEGA2560 та Wi-Fi модуль на ESP8266 з 8Mb flash пам'яті. Обидві частини можуть працювати як спільно так і абсолютно незалежно. Режим роботи обох контролерів задається перемикачем. Програмувати обидва контролери можна з середовища розробки Arduino IDE.
Плата для розробки Xilinx SPARTAN 6 XC6SLX9 надає розробникам повне апаратне середовище, що дозволяє прискорити процес розробки і вихід їх на ринок. Комплект являє собою стабільну платформу для розробки і тестування проектів, орієнтованих на недорогу і економічну ПЛІС Xilinx Spartan-6. Встановлений пристрій Spartan-6 FPGA LX9 пропонує середу для створення прототипів, щоб ефективно продемонструвати розширені переваги недорогих рішень Xilinx FPGA. Еталонні схеми включені в комплект для використання стандартних периферійних пристроїв на платі оцінки для швидкого ознайомлення з пристроєм.
Даний пристрій – прекрасне поєднання ємного автономного джерела живлення, зарядного пристрою до нього, продуктивного мікроконтролера ESP32 з функціями бездротового доступу до мережі Wi-Fi і Bluetooth і економічного контрастного OLED дисплея. Використання 3000 мА*ч акумулятора забезпечує мінімум 17 годин автономної роботи пристрою. Застосування можливостей енергозбереження дозволить багаторазово збільшити цей час. На платі встановлено два світлодіоди, индицируют роботу зарядного пристрою: червоний - процес зарядки, зелений - закінчення зарядки. Так само встановлений для користувача світлодіод, підключений до порту GPIO16 мікроконтролера.