RoMeo - мікроконтролер All-in-One (все-в-одному), спеціально спроектований для додатків робототехніки. Його перевагою, на відміну від платформ Arduino, є те, що він підтримується тисячами відкритими кодами, і може бути легко розширений більшістю Arduino шилдів. Інтегрований двосторонній драйвер DC мотору та роз'єм XBee дозволяють набагато легше почати Ваш проект.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
Romeo BLE є універсальним контролером Arduino класу "все-в-одному", спеціально розробленим для робототехніки. Він поєднує в собі позитивні якості відкритої платформи Arduino, підтримку величезної кількості програм з відкритим кодом, і може бути легко розширений за допомогою Arduino-сумісних шилдів. На платі інтегрований драйвер двигунів постійного струму, а також бездротовий інтерфейс. Також на платі встановлений потужний імпульсний стабілізатор напруги, здатний живити стабільною напругою велику кількість сервоприводів, керованих контролером.
Просунута плата розробника на мікроконтролері Arduino MEGA2560 та Wi-Fi модулі ESP8266 з 4Mb пам'яті програм від Keyestudio та USB роз'ємом Type-C. Обидва контролери можуть працювати як спільно і абсолютно незалежно друг від друга. Режим взаємодії контролерів встановлюється мікроперемикачем. Програмувати обидва контролери можна з середовища розробки Arduino IDE.
Цей товар доступний "під замовлення". Уточнюйте терміни і ціну у менеджерів.
Нова плата розробника на мікроконтролері ATMega32U4 c модулем A9 GSM/GPRS/GPS. Використання такої комбінації дозволяє будувати економічні системи збору інформації з відправкою отриманих даних на сервер через мобільні мережі. Модуль А9 дозволяє не тільки передавати й приймати дані, а й відправляти та приймати СМС-повідомлення і голосові виклики, а також отримувати GPS-інформацію про місце розташування пристрою.
Плата розробника ATTINY85 призначена для розробки пристроїв з мінімальними вимогами до периферії та можливістю безпосереднього підключення до USB інтерфейсу комп'ютера для програмування та налагодження. Для підключення до комп'ютера потрібен кабель microUSB. У контролера виведено 6 виходів і всі вони доступні для використання. Два зарезервовано для роботи з USB інтерфейсом, до одного підключений світлодіод. Для розробки можна використовувати середовище розробки Arduino IDE (OSX/Win/Linux).
Плата розробника ATTINY85 призначена для розробки пристроїв з мінімальними вимогами до периферії та можливістю безпосереднього підключення до USB інтерфейсу комп'ютера для програмування та налагодження. Для підключення до комп'ютера не потрібно кабелю - контролер підключається безпосередньо в USB роз'єм.
Це універсальна плата розробки WIFI плюс Bluetooth на базі ESP32 інтегрована з модулем ESP32-WROOM-32 і сумісна з Arduino. Він має датчик Холла, високошвидкісний SDIO/SPI, UART, I2S та I2C. Крім того, він оснащений операційною системою freeRTOS, яка цілком підходить для Інтернету речей та розумного будинку.
Плата розробника Leonardo GPRS / GSM IOT Board - це інтегрована плата, заснована на контролері Arduino Leonardo. Плата складається з керуючого мікроконтролера Atmega32U4, GSM/GPRS модуля SIM800C та твердотільних реле. SIM800C отримує текстове повідомлення, використовуючи мобільну мережу GSM. Система забезпечує чотири вихідних інтерфейси комутатора, так що ви можете легко приєднати 4 керованих пристрої, а також можете підключати USB-живлення за допомогою блоку живлення або зарядного пристрою. Леонардо GPRS / GSM IOT може отримувати повідомлення для управління релейними комутаторами по мобільній мережі GSM в будь-який час і в будь-якому місці.
У наші дні WiFi є повсюди в нашому повсякденному житті, а мікроконтролери Arduino стають все більш популярними. Плата розширення keyestudio ESP13 спеціально розроблена для підключення мікроконтролерів Arduino до мережі WiFi. Він використовує чіп промислового класу ESP8266, упакований у мікро-модуль ESP-13 з металевим екраном та підвищеною перешкодою. Роз'єм сумісний з основною платою управління, такою як Arduino Uno та Mega2560. Тим часом він використовує мікросхему перетворення напруги при підключенні мікроконтролера Arduino, який сумісний з 3.3 і 5 В контролерами.
LAUNCHXL-CC2650 - стартовий набір, що підтримує оцінку: CC2640 BluetoothLE бездротового MCU; CC2630 ZigBee / 6LoWPAN бездротового MCU; CC2620 ZigBee RF4CE бездротового MCU; CC2650 мультистандартного бездротового MCU. CC2650 бездротовий мікроконтролер, що містить 32-розрядний ARM Cortex-M3 процесор, який працює на частоті 48 МГц в якості основного мікроконтролера, і широкий набір периферійних функцій, що включає в себе унікальний малоспоживаючий контролер датчиків. Контролер був створений для підключення зовнішніх датчиків і автоматичного збору аналогових і цифрових даних, у той час як основна частина системи знаходиться в режимі сну. Набір CC2650 LaunchPad підтримує програмування і відладку з інтегрованими середовищами розробки CodeComposer Studio і IAR Embedded Workbench.
MSP-EXP430G2ET LaunchPad - простий у використанні програматор FLASH-пам'яті й відладчик, що забезпечує все необхідне для початку розробки на мікроконтролерах серії MSP430 Value Line. Комплект Включає цільову плату з панельки під 14/20-вивідний корпус DIP, інтегрованою схемою емулятора для швидкого внутрішньо-системного програмування й відладки мікроконтролерів MSP430 Value Line за допомогою протоколу Spy Bi-Wire (2-провідний JTAG). Мікропотужна FLASH-пам'ять мікроконтролера MSP430 може бути стерта й записана за декілька секунд без використання зовнішнього джерела живлення. Мікроконтролери відрізняються вкрай низьким енергоспоживанням.
Приймач SX1278 оснащений модемом дальнього радіуса дії LoRa®, який забезпечує над широкосмуговий зв'язок з розширеним спектром і високу стійкість при мінімальному споживанні струму. Використовуючи запатентовану Semtech техніку модуляції LoRa, SX1278 може досягти чутливості понад -148 дБм, використовуючи недорогі мікросхеми та супутні комплектуючі. Висока чутливість в поєднанні з вбудованим підсилювачем потужності +20 дБм забезпечує кращий в галузі бюджет каналу зв'язку, що робить його оптимальним для будь-якого застосування, що вимагає частотного діапазону або надійності. LoRa-модуль також забезпечує переваги як в блокуванні, так і в вибірковості в порівнянні з традиційними методами модуляції, вирішуючи традиційний компромісний задум між діапазоном, стійкістю до перешкод та споживанням енергії.
Модуль Raspberry Pi LoRa HAT на базі SX1268, що працює на частоті 433 МГц і дозволяє передавати дані до 5 км через послідовний порт. Завдяки використанню технології модуляції з розширеним спектром LoRa нового покоління максимальна дальність зв'язку модуля становить 5 км а також підтримується автоматичне повторення передачі даних при виникненні помилок передачі. Інші функції включають Wake on Radio, бездротову конфігурацію, визначення несучої, ключ зв'язку і так далі. У порівнянні зі звичайними модулями LoRa, SX1268 LoRa HAT забезпечує велику дальність зв'язку, більш високу швидкість, низьке споживання, кращу безпеку і захист від перешкод. Він підходить для різних додатків, таких як промислове управління обладнанням, розумний будинок, збір даних і т. і.
Модуль контролера на базі LoRa модему SX1276 і WI-FI мікроконтролера ESP32 з OLED дисплеєм. Робоча частота модему LoRa 868 мГц при чутливості до -148dBm і вихідної потужності передавача +20dBm, забезпечує високу надійність передачі даних і велику відстань стійкого зв'язку. На борту контролера встановлено 4Mбайт пам'яті програм, Wi-Fi антена, 0,96" OLED дисплей, схема підключення літієвої батареї, схема зарядки, інтерфейс резервної батареї, 9102F конвертер USB-UART для програмування і передачі даних між комп'ютером і ESP32. Модуль ідеальний для легкої і швидкої розробки додатків в середовищі розробки ArduinoIDE. Робоча напруга модуля від 3,3 В до 7 В.
Унікальна плата розробника для освоєння приймача LoRa RN2903. Плата містить все необхідне для швидкого і комфортного вивчення роботи з протоколом LoRa. На платі розміщений рідкокристалічний дисплей для відображення процесу роботи та USB інтерфейс підключення до комп'ютера для програмування і налагодження плати. Дана плата унікальна тим, що анонсована її робота від одного джерела живлення протягом понад 10 років без його заміни. Технологія LoRa застосовується для неквапливої передачі даних на великі відстані при обмеженій потужності передавача.
Приймачі на мікросхемі SI4432 призначені для побудови радіобмена на частоті 433 МГц. Висока чутливість у поєднанні із вбудованим підсилювачем потужності +20 дБм забезпечує найкращий у галузі бюджет каналу зв'язку, що робить його оптимальним для будь-якого застосування, що потребує частотного діапазону 433МГц та надійності.
Унікальна і цікава плата розробника BBC micro: bit працює на базі високопродуктивного 32-бітного мікроконтролера Nordic ARM Cortex-M4 nRF52833, має 512 КБ флеш-пам'яті та 128 КБ оперативної пам'яті. Вона оснащена вбудованим Bluetooth 5.0, акселерометром з компасом, мікрофоном, динаміком, інтерфейсним процесором, роз'ємом для підключення батарейного живлення, двома призначеними для користувача кнопками і світлодіодною матрицею на звороті плати. Унікальність плати укладена в простоті програмування в графічних середовищах, легкості завантаження коду, насиченому функціоналу базової версії плати. Для початку роботи не потрібен комп'ютер - досить смартфона з встановленим додатком. Кожен елемент повністю програмується за допомогою простого у використанні програмного забезпечення на спеціальному веб-сайті, доступ до якого можна отримати з ПК, планшета або мобільного телефону.
Базовий набір BBC Micro:bit V.2 GO – Starter Kit призначений для ознайомлення з оригінальним та продуктивним контролером micro:bit. До складу micro:bit Go входить плата BBC micro:bit V2 і все необхідне для живлення плати та початку програмування.