Плата розробника Leonardo GPRS / GSM IOT Board - це інтегрована плата, заснована на контролері Arduino Leonardo. Плата складається з керуючого мікроконтролера Atmega32U4, GSM/GPRS модуля SIM800C та твердотільних реле. SIM800C отримує текстове повідомлення, використовуючи мобільну мережу GSM. Система забезпечує чотири вихідних інтерфейси комутатора, так що ви можете легко приєднати 4 керованих пристрої, а також можете підключати USB-живлення за допомогою блоку живлення або зарядного пристрою. Леонардо GPRS / GSM IOT може отримувати повідомлення для управління релейними комутаторами по мобільній мережі GSM в будь-який час і в будь-якому місці.
Плата розробки MINI USB RP2040 для Raspberry Pi Dual Core 4MB у надкомпактному виконанні. Контролер RP2040 з підключенням USB-C, ідеально підходить для портативних проектів, пристроїв, що носяться, і вбудовування у пристрої. Програмований через USB, MINI USB 2040 поставляється з 4 МБ флеш-пам'яті на борту. Плата розроблена з контактами для штирьових роз'ємів, щоб підключити її до макетної плати або безпосередньо підключити до неї проводами.
ProMicro NRF52840 – це альтернативна плата розробки Nice!Nano V2.0. Всі контакти сумісні з Nice! Nano V2, за винятком P1.01/02/07 GPIO, виведених на власні контакти (див. схему, вона несумісна з тими ж трьома контактами на nice! nano). Її контакти такі самі, як у Pro Micro, що означає, що її можна використовувати практично з будь-якою сумісною з Pro Micro клавіатурою. SuperMini працює як по дроту, так і бездротової мережі через Bluetooth 5.0. Плата розробки NRF5280 має інтерфейс для літієвої батареї 3.7V і програмний перемикач, який може відключати живлення світлодіода. У вимкненому стані споживання енергії в режимі очікування становить близько 1000 мкА (1 мА) (власне Nice!Nano використовує близько 20 мкА).
RP2040 ProMicro - це плата розробника на базі мікроконтролера RP2040. Вона практично повний аналог Pimoroni Tiny 2040 за своїми розмірами. З одного боку, у неї быльше флеш-пам'яті - 16Мб проти 8Мб на Pimoroni Tiny 2040, але з іншого боку на нижній частині плати виведені контакти GPIO. Що дає можливість більше підключити пристроїв до плати. Мікроконтролер встановлений той же RP2040 із двоядерним процесором Arm Cortex M0+ з тактовою частотою до 133 МГц. Перевагою даної плати є її розмір, що дозволяє її легко інтегрувати в пристрій.
У наші дні WiFi є повсюди в нашому повсякденному житті, а мікроконтролери Arduino стають все більш популярними. Плата розширення keyestudio ESP13 спеціально розроблена для підключення мікроконтролерів Arduino до мережі WiFi. Він використовує чіп промислового класу ESP8266, упакований у мікро-модуль ESP-13 з металевим екраном та підвищеною перешкодою. Роз'єм сумісний з основною платою управління, такою як Arduino Uno та Mega2560. Тим часом він використовує мікросхему перетворення напруги при підключенні мікроконтролера Arduino, який сумісний з 3.3 і 5 В контролерами.
Плата розробника CH552 містить мінімально необхідні компоненти для використання мікроконтролера CH552. Особливістю даного мікроконтролера є те, що він є вдосконаленою версією класичного i8051 зі змінами швидкості виконання команд, обсягах пам'яті програм і даних і вбудованої периферії. При робочій частоті 24МГц даний мікроконтролер складе гідну конкуренцію мікроконтролерам Atmel за значно нижчою ціною. Додатковим плюсом цього мікроконтролера є можливість написання програм у середовищі розробки Arduino IDE.
Плата розробника, на якій інтегровано класичний контролер Arduino MEGA2560 та Wi-Fi модуль на ESP8266 з 8Mb flash пам'яті. Обидві частини можуть працювати як спільно так і абсолютно незалежно. Режим роботи обох контролерів задається перемикачем. Програмувати обидва контролери можна з середовища розробки Arduino IDE.
Просунута плата розробника на мікроконтролері Arduino MEGA2560 та Wi-Fi модулі ESP8266 з 4Mb пам'яті програм від Keyestudio та USB роз'ємом Type-C. Обидва контролери можуть працювати як спільно і абсолютно незалежно друг від друга. Режим взаємодії контролерів встановлюється мікроперемикачем. Програмувати обидва контролери можна з середовища розробки Arduino IDE.
Цікава платка на якій інтегровано класичний контролер Arduino UNO та Wi-Fi модуль на ESP8266 з 8Mb flash пам'яті. Обидві частини можуть працювати як спільно так та абсолютно незалежно. Режим роботи обох контролерів задається перемикачем. Програмувати обидва контролери можна з середовища розробки Arduino IDE.
Модуль розробника ESP32-S3 N16R8 Type-C побудований на мікромодулі ESP32-S3 N16R8 – новому мініатюрному високопродуктивному суміщеному Wi-Fi + BT + BLE модулі від компанії Espressif, призначеному для широкого спектру застосувань, починаючи від мікропотужних датчиків. 3 кодування. На модулі зібрано всю необхідну мінімальну периферію, достатню для швидкого та комфортного старту роботи з ESP32-S3 N16R8.