Модуль високоякісного звукового ЦАП на мікросхемі PCM5102 призначений для використання з міні-комп'ютерами Raspberry Pi, Orange Pi і ін. Для використання їх у ролі аудіо та відео-програвачів.
Модуль автономного живлення являє собою комбінацію двох пристроїв – зарядного пристрою літієвого акумулятора і підвищуючого перетворювача напруги з 3В в 5В та ідеально підходить для живлення 3В і 5В пристроїв, таких як, контролери Arduino, міні-комп'ютери Orange Pi і Raspberry Pi і ін, а також зарядки мобільних пристроїв, виступаючи в якості автономного джерела живлення.
Модуль автономного живлення являє собою комбінацію двох пристроїв – зарядного пристрою літієвого акумулятора і підвищуючого перетворювача напруги з 3В в 5В, котрий підходить для живлення 3В і 5В пристроїв: контролери Arduino, міні-комп'ютери Orange Pi і Raspberry Pi і інших, а також зарядки мобільних пристроїв, виступаючи в якості автономного джерела живлення.
UPS HAT (E) – це плата розширення джерела безперебійного живлення (ДБЖ), спеціально розроблена для серії Raspberry Pi. Вбудована мікросхема індикатора заряду батареї, контролер швидкої зарядки та потужний понижувальний перетворювач для реалізації високої вхідної та вихідної потужності. Підтримує моніторинг стану HAT через інтерфейс I2C.
Плата 8-ми канального реле для Raspberry Pi призначена для управління потужними та високовольтними навантаженнями від міні-комп'ютера. Плата стане в нагоді для створення систем автоматизації, таких як, Розумний будинок, теплоти і т.д. Плата сумісна з усіма міні-комп'ютерами, в яких використовується конектор GPIO, сумісний з GPIO Raspberry Pi.
Шилд реле для Raspberry Pi дозволяє програмно керувати потужним навантаженням з призначеної для користувача програми на Raspberry. На платі встановлено три реле з максимальним струмом комутації до 10А і напругою до 250В. Для індикації стану статусу реле в модулі передбачені світлодіоди.
Шилд драйвера двох колекторних двигунів для Raspberry Pi RPi Motor Driver Board на мікросхемах MC33886. Сумісний практично з усією лінійкою міні-комп'ютерів Raspberry Pi і прекрасно підходить для побудови автономних робо-платформ та роботів. На платі розміщений потужний стабілізатор напруги, що дозволяє живити Raspberry Pi від силових акумуляторів напругою до 40В.
Плата приводу двигуна Keyestudio RPI L298P для Raspberry Pi використовує потужну мікросхему драйвера двигуна L298P, який може безпосередньо управляти двома двигунами постійного струму зі струмом приводу до 2 А, а вихідний термінал двигуна використовує вісім високошвидкісних діодів Шоттки як захист. Плата повністю сумісна з різними версіями Raspberry Pi. Тим часом плата вивела кожен інтерфейс для простого підключення інших датчиків. Ця плата також має ІЧ-приймач, тому ви можете використовувати інфрачервоний пульт дистанційного керування для зв'язку з нею та керування. Для спрощення встановлення плати драйвера на комп'ютер Raspberry Pi в комплект шилда входять: 4 гвинти з круглою головкою M2.5*20MM, 4 двопрохідні мідні стійки M2.5*10MM та 4 нікельовані гайки M2.5.
Шилд керування живленням Raspberry Pi надає повний контроль над живленням комп'ютера, включення та вимкнення за часом і календарем, дозволить стежити за споживаним струмом і, у разі потреби, перемикатися на резервний акумулятор, зарядний пристрій якого також є на платі шилда.
HDMI LCD дисплей 10.1 дюйма, виконаний за IPS технологією з роздільною здатністю 1280×800 та 10.1 дюйма ємнісною сенсорною панеллю з підтримкою до десяти дотиків розроблений для використання з міні-комп'ютерами та стаціонарними комп'ютерами. Дисплей розміщений у пластиковому корпусі з отворами для кріплення плати комп'ютера, опорою, що дозволяє фіксувати дисплей під кутами нахилу 30°/45° та комплектується мережевим блоком живлення.
Міні-комп'ютер Raspberry Pi потужний та продуктивний. У нього є вбудовані бездротові інтерфейси, великий обсяг оперативної пам'яті, можливість підключення дисплея та реалізації складних алгоритмів керування. Контролер Arduino Leonardo володіє меншою продуктивністю, меншим об'ємом пам'яті ПЗ, володіє такою перевагою як робота в реальному часі. Для Arduino немає нічого простішого ніж керувати двигунами з реакцією на датчики перешкод. Тепер переваги обох пристроїв об'єднані в новому шилді для Raspberry Pi. На шилд виведено контакти вводу/виводу в стандартному форм-факторі Arduino, що дозволяє використовувати готові шилди і плати для контролера Arduino. Додатково виведені контакти GPIO Raspberry, що дозволяє максимально використовувати ресурси як Raspberry Pi так і Arduino.
На інтерфейсі Raspberry Pi GPIO немає функції АЦП/ЦАП, однак це більше не буде проблемою. Шилд RPI GPIO-PCF8591 дозволяє вам додавати високоточні функції AD/DA Raspberry Pi. PCF8591 має чотири 8-бітових аналого-цифрових перетворювачів і один 8-бітний цифро-аналоговий перетворювач. До Raspberry Pi шилд підключається через інтерфейс I2C.
Ця плата розширення RPI T-type GPIO спеціально розроблена для Raspberry Pi, допомагаючи вам підключати зовнішні пристрої до макетної плати. Цю плату можна підключити до будь-якої безпайкової макетної плати. На друкованій платі всі контакти акуратно промарковані, тому ви можете безпосередньо збирати схеми, не тримаючи роздруківку на своєму столі.
Шилд Power Over Ethernet для Raspberry Pi 3B+/4B, сумісний із стандартом 802.3af. Модуль виготовлений у стандартному форм-факторі і без проблем розміщується в офіційному корпусі. Шилд дозволяє віддалено живити міні-комп'ютер за допомогою Ethernet кабелю. Для унеможливлення перегріву при тривалій роботі на платі передбачено ефективний вентилятор.
Raspberry Pi 4 Model B - це четверте покоління основної лінійки мінікомпьютерів від Raspberry Pi Foundation. На даний момент існує три варіанти комплектації, що розрізняються між собою обсягом оперативної пам'яті: 2G, 4G і 8GLPDDR4-3200 SDRAM. Серцем даних платформ є 4х ядерний Х64-bit Cortex-A72 Broadcom (BCM2711B0) ARM-v8 SoC 1.5GHz процесор. Оновлення торкнулися не тільки центрального процесора і оперативної пам'яті. На борту з'явилися два USB порта 3.0, тепер в розпорядженні користувача два USB 2.0 і два USB 3.0 проти чотирьох USB 2.0 встановлених на Rpi 3 B/B+. Зміні піддався і HDMI роз'єм, його змінили два micro-HDMI з підтримкою дозволу 4Kp60. Так само модуль бездротового зв'язку отримав підтримку двох-діапазонного Wi-Fi (стандарт IEEE 802.11ac) з підтримкою Bluetooth 5.0. І на завершення, роз'єм живлення USB-Type-C змінив свого попередника micro-USB.