Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
6 місяців
гарантії
Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:
6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів
14 днів на батарейки та акумулятори
У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартостіУважно ознайомтеся з умовами гарантії.
Проконсультуємо до і після продажу
Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
Ai-WB2-12F - це модуль Wi-Fi&BT, розроблений Shenzhen Ai-Thinker Technology Co., LTD. Модуль оснащений чіпом BL602 в якості основного процесора і підтримує Wi-Fi 802.11b/ протокол g/n і протокол BLE 5.0. Чіп BL602 має малопотужний 32-розрядний процесор RISCCPU, 276 КБ оперативної пам’яті та безліч периферійних інтерфейсів, включаючи SDIO, SPI, UART, I2C, IR-Remote, PWM, ADC, DAC, PIR та GPIO тощо. Його можна широко використовувати. в Інтернеті речей (IoT), мобільні пристрої, носимі електронні пристрої, розумний дім та інші сфери.
Характеристики:
Модель: Аi-WB2-12F
Пакет: SMD-22
Розмір: 24,0x16,0x3,1 (± 0,2) мм
Антена: PCB на платі
Частота: 2400 ~ 2483,5 МГц
Робоча температура: -40°C ~ 85°C
Температура зберігання: -40°C ~ 125°C, відносна вологість <90%
Відгуки покупців про Ai-Thinker модуль Ai-WB2-12F WiFi 2.4G BLE 5.0
Евгений (28.08.2022)
Инструкция для новичков.
Для питания модуля нужно использовать 5v (не меньше 100mAh), так в спецификации указано.
Хотя попробовал на 3.3v arduino кинуть тоже заработало, проблем не заметил.
Проверял из помещения, возле окна (не на самом окне). Находил 4-6 спутников, геолокацию определил с погрешностью 100-200 метров, но это из помещения. На открытой местности не пробовал.
Замерил потребление через USB-тестер показало 30mAh, настройки gps модуля были по умолчанию, возможно если изменить частоту обновления локации (default: 1Hz, max:5Hz), то потребление будет выше.
Подключение осуществляется через последовательный порт (Serial Port), скорость 9600 (по умолчанию).
При подключении к arduino есть нюансы, последовательный порт один (в Uno, Nano) и он задействован для связи с компьютером. В данном случае можно использовать Software Serial Port, который позволяет организовать программный последовательный порт почти на любом digital pin.
При подключении контактов модуля к принимающему устройству важным моментом является то что Rx должен подключаться к Tx, а Rx к Tx (Rx<=>Tx, Tx<=>Rx).
Если все будет подключено правильно, то на выводе последовательного порта, каждую секунду, начнете получать информацию по протоколу NMEA.
Дальше можете использовать эти данные напрямую, а можете подключить одну из библиотек arduino для работы с gps через программный последовательный порт. Например TinyGPSPlus, Adafruit_GPS и т.д.
Прикрепляю файлик проекта arduino для быстрого старта.
/*
The circuit:
* RX is digital pin 2 (connect to TX of other device)
* TX is digital pin 3 (connect to RX of other device)
Note:
Not all pins on the Mega and Mega 2560 support change interrupts,
so only the following can be used for RX:
10, 11, 12, 13, 50, 51, 52, 53, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69
Not all pins on the Leonardo support change interrupts,
so only the following can be used for RX:
8, 9, 10, 11, 14 (MISO), 15 (SCK), 16 (MOSI).
*/
#include
Зазвичай, під час першого запуску модулям може знадобитись і півгодини, щоб завантажити актуальний каталог супутників і почати передавати координати. Потім буде запускатися швидше. Також необхідно забезпечити достатньо потужне живлення. Якщо юсб, то хоча б 3.0.
Я досі з таким не працював і мені потрібно для початку простий модуль, який передає координати в зрозумілому форматі, тобто в такому по порядку байту така величина координати, щоби я її сам міг використати.
Я не ардуінщик, пишу PIC-и і тому мені потрібні тільки сирі, зрозумілі дані, а не бібліотеки, порпатися в документаціях впадло, тому простягаю вухо - хтось підкаже просте рішення, що до цього модуля, чи є простіші GPS-ки?
Модуля цілком працездатні. Це не кінцевий продукт, тому що з цим, що з іншим модулем доведеться читати документацію та експериментувати з бібліотеками.
Здравствуйте! К сожалению, нас нет такой возможности. Это действительно оригинальный AI-Thinker и тут вероятность брака сведено к минимуму. В любом случае, у нас действует гарантия.
Подтверждаю комментарий Вячеслава от 17.02.2021,
подключил данный модуль, запитав от лабораторного блока питания и добавив еще нехилый конденсатор, в uart начали сыпаться не информативные сообщения с нулевыми координатами (см аттач). Модуль вынес к окну и оставил минут на 5(после 15 минут работы в комнате), все равно получаю только нулевые координаты.
Нормальной документации на модуль тоже не нашел, единственное что есть мануал на китайском(гуглится по запросу "goke agps user manual")
tl;dr что делать с этим экземпляром не знаю, по сути он бесполезен, зря потраченные деньги
Це залежить від проекту. Модуль видає координати в складі стандартних фраз протоколу NMEA0183. Це
стандартний протокол для більшості модулів GPS. Погугліть - знайдете його специфікацію.. Далі треба або шукати бібліотеку для парсингу, тобто виділення потрібних значень висоти, широти, довготи і часу, або самому писати програму, яка це зробить. Таке моє бачення. Практичного досвіду такої роботи не маю.
Вихідне повідомлення йде через UART в форматі NMEA0183. По дефолту йдуть повідомлення:
$GPGSA (GPS DOP and active satellites)
$BDGSA (Beidou DOP and active satellites)
$GPGSV (GPS satellites in view)
$BDGSV (Beidou satellites in view)
$GNRMC (Recommended minimum specific GNSS data)
$GNVTG (Course over ground and ground speed)
$GNGGA (Global positioning system fixed GNSS data)
Тобто, виглядає так, що по дефолту включені GPS (GP) і Beidou (BD).
Вихідні дані об''єднані (GN=GNSS).
Модуль підтримує ряд команд для його налаштування (наприклад зміни параметрів порту UART, вкл/викл GPS, Glonass, Beidou тощо). Можу сказати, що команди на запит інформації (без аргументів) працюють. З командами зміни налаштувань поки результату нема, не зрозумів алгоритм підрахунку контрольної суми, яка надсилається з кожним повідомленням.
Працював на ПК через UART-USB перехідник на FTDI232 з програмою VisualGPSView.
Трекера, як такого, нема, оскільки дані не записуються, нема своєї пам''яті.
Можна додати модуль Bluetooth (SPP) і використовувати, наприклад, з ноутбуком чи планшетом без своїх вбудованих модулів GPS.
За замовчуванням встановлено частоту видачі пакетів фраз у форматі NMEA 1 Гц. Модуль підтримує частоту від 0,1 Гц до 5 Гц.
Параметри СОМ-порту на ПК: 9600 baud, 8bit, Parity=N, Stopbit=1, FlowControl=No. Може працювати на швидкостях до 921600 baud.
Датум-WGS84. Дата (RTC) - 19.08.2005р. Версія прошивки GK9501_1.6_19041700.
Зміну команд підтримує. Але будьте обережні. Пам''ятайте, що робите це на свій страх і ризик і що ви повністю розумієте суть змін, які відбудуться і що це не перетворить модуль на камінець.
Я відключив Beidou і включив Glonass на додаток до GPS. А також змінив час RTC.
Подскажите пожалуйста, подключаю этот модуль через USB 2.0 - UART TTL на CH340G к COM-порту, в среде Arduino. Модуль работает и выдает следующие строки: $GNGGA, $GPGSA, $BDGSA, $GPGSV, $BDGSV, $GNRMC, $GNVTG, но они абсолютно несодержательны, пропустил их через онлайн-парсер, выдают координаты 0°0''0.00''''S, 0°0''0.00''''W. В чем может быть проблема, питал от внешнего питания +5В
Добрый день. В комментариях есть ссылка с описанием работы с данным модулем и комментарии других пользователей по работе с ним. Можете попробовать воспользоваться ими. Возможно у вас не стабильное питания, это, как один из вариантов.
Ai-WB2-12F-Kit - це розробна плата, призначена для модулів Ai-WB2-12F, є модуль Wi-Fi і Bluetooth, розроблений компанією Shenzhen Ai-Thinker Technology Co., Ltd модуль оснащений чіпом BL602 як основним процесором і підтримує Wi-Fi 802.11b/g/n протокол і протокол BLE 5.0. Мікросхема BL602...
GP-01-Kit – це високоінтегрована плата розробки SOC з керамічною антеною і високопродуктивним багаторежимним супутниковим навігаційним приймачем BDS/GNSS. Основна мікросхема - приймач супутникового позиціонування AT6558R. Даний модуль відмінно підійде для побудови автономних...
Модуль з цифровим компасом QMC5883L , який вимірює магнітне поле, причому робить це в трьох осях. Це дає можливість отримувати тривимірну картину спрямованості магнітного поля і його величину. Управляється по шині I2C, живлення мікросхеми 3.3В, але шина толерантна і до 5В рівнів, так що до...
Велика макетна плата (830 отворів) з двома лініями для живлення з кожного боку (200 отворів). Дана макетка дозволяє без пайки створювати макети електронних проектів для їх тестування, перевірки та наладки перед остаточним монтажем. Розміри безпаєчної макетної плати MB102 165х56 мм, кількість...
Самий найпотужніший серед мініатюрних понижуючих перетворювачів DC Mini560 напруги на 5В. Має відмінний ККД і функціями відправляється відключення живлення і можливості відключення світлодіода індикації живлення. Перетворювач чудово справляється зі струмом навантаження в 4А без додаткового...
Arduino Nano V3.0 з не розпаяними конекторами – невелика самодостатня плата, сумісна з макетними платами, яка побудована на мікроконтролері ATmega328. Вона в основному збігається за функціональністю з Arduino Duemilanove/Uno, але має інший форм-фактор. Arduino Nano не вистачає...
Ультразвуковий датчик HC-SR04 - це стабільний та точний ultrasonic sonar (сонар) датчик відстані який не має "сліпих зон". Може вимірювати відстань від 0 см до 1500мм, точність досягає 3 мм.
Тепер ваша Малинка завжди буде знати точний час навіть без підключення до інтернету! Для цього досить встановити на GPIO коннектор цей модуль годинника реального часу на мікросхемі DS3231 і проблема "забудькуватості" вирішиться раз і назавжди. Модуль має відмінну точність ходу, так...
86 грн
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.