Каталог
|
Потужний синхронний перемикаючий знижувальний стабілізатор перетворює вхідну напругу до 50 В і ефективно знижує її до 5 В. Плата має розміри всього 25.4 × 25.4 мм, але забезпечує типові максимальні безперервні вихідні струми від 3.5 до 8 А в залежності від вхідної напруги що робить його придатним для живлення помірних та великих навантажень. Опціональний вхід ввімкнення з точним порогом відключення може бути використаний для переведення регулятора в стан низького енергоспоживання зі споживаним струмом від 10 до 20 мкА на вольт вхідної напруги на вході VIN. Регулятор також має захист від зворотної напруги та вихідний сигнал power-good, який вказує, коли регулятор не може адекватно підтримувати вихідну напругу. Також є подібні перетворювачі на інші фіксовані напруги. Код виробника: 4091, D36V50F5 Регулятори мають захист від зворотної напруги на вході до 40 В, захист від зниженого та перенапруги на виході, захист від перевантаження струмом і захист від короткого замикання. Функція теплового відключення також допомагає запобігти пошкодженню перегріву, а функція плавного пуску обмежує пусковий струм і поступово збільшує вихідну напругу при запуску.
Перетворювачі виробляються на власному заводі Pololu у Лас-Вегасі.
Основні функції:
Розташування та призначення виводів перетворювача:
Цей регулятор має шість з'єднань, деякі з яких дублюються на декількох контактах: power good (PG), enable (EN), вхідна напруга (VIN), вхідна напруга після зворотного захисту (VRP), вихідна напруга (VOUT) та заземлення (GND) .
Усі з'єднання розташовані на 2.54 мм сітці для сумісності з макетними платами без паяння, роз'ємами та іншими схемами прототипування, які використовують стандартну сітку 2.54 мм. З'єднання PG є єдиним, недоступним по краю плати. Перетворювач комплектується смужкою контактів 1×12. З'єднання живлення (VIN, VRP, VOUT та GND) дублюються в обох рядах наскрізних отворів, що дозволяє використовувати два контакти конектора для кожного з'єднання. Зверніть увагу, що контакти EN і PG не дублюються і знаходяться поруч із різними рядами, тому, якщо ви збираєтеся використовувати регулятор на макетній платі, будьте обережні, щоб уникнути встановлення контактів конектора таким чином, щоб замикати EN у PG. (На малюнку нижче зверніть увагу, що контакт PG опущений, щоб уникнути замикання його до EN.) Кожен контакт конектора розрахований тільки на максимальний струм 3 А (6 А в комбінації на пару), а макетні плати без паяння зазвичай не призначені для передачі струму більше кількох ампер, тому для додатків з більш високою потужністю товсті дроти повинні бути припаяні безпосередньо до плати.
Типова ефективність: Ефективність регулятора напруги, що визначається як (Power out) / (Power in), є важливим показником його продуктивності, особливо коли проблема з часом автономної роботи або теплом.
Максимальний безперервний вихідний струм: Максимальний вихідний струм цих регуляторів варіюється в залежності від вхідної напруги, але також залежить від інших факторів, включаючи температуру навколишнього середовища, потік повітря і тепловідведення. На наведеному нижче графіку показані максимальні вихідні струми, які ці регулятори можуть подавати безперервно при кімнатній температурі в нерухомому повітрі і без додаткового тепловідведення.
Під час нормальної роботи цей перетворювач може стати досить гарячим, щоб отримати опік. Будьте обережні під час користування цим продуктом або іншими компонентами, підключеними до нього. Струм спокою: Струм спокою - це струм, який регулятор використовує тільки для власного живлення та графік нижче показує це для різних версій регулятора залежно від вхідної напруги. Вхід модуля EN може бути низьким, щоб перевести плату в стан з низьким енергоспоживанням, де вона зазвичай споживає від 10 мкА до 20 мкА на вольт вхідної напруги на вході VIN.
Типове падіння напруги: Падіння напруги понижуючого регулятора є мінімальною напругою, на яку вхідна напруга повинна перевищувати цільову вихідну напругу регулятора, щоб забезпечити досягнення необхідної напруги на виході перетворювача. Наприклад, якщо стабілізатор 5 В має падіння напруги 1, напруга на вході повинна бути не менше 6 В, щоб забезпечити якісний вихід 5 В. Взагалі кажучи, падіння напруги збільшується в міру збільшення вихідного струму. На наведеному нижче графіку показано випадаючу напругу для різних членів цього сімейства регуляторів:
Характеристики:
Примітки:
Посилання: Відгуки покупців про Понижающий DC-DC преобразователь 5В 5.5А D36V50F5 от Pololu Юрій (06.05.2024) Попробував цей модуль використати для підживлення Raspberry Pi 5, але не вийшло. Raspberry Pi 5 звариться на низький вольтаж. Заміри показали 4.85В. Для Raspberry Pi 5 це замало. Не рекомендую Відповістиadmin (07.05.2024) Саме цей переторювач радимо для використання з Raspberry Pi 5. При вхідній напрузі перетворювача 12.2 В на виході 5.072 В. Цієї напруги цілком достатньо для повноцінного живлення комп''ютера в конфігурації: Raspberry Pi, M2 NVME накопичувач, 7" дисплей та вентилятор охолодження. Напруга живлення при роботі комп''ютера змінюється, максимум, на 10 мВ. Сам перетворювач ледь теплий. Акцентуємо увагу на тому, що перетворювач під''єднаний через GPIO шилд а не кабелем. Повідомлення системи про низьку напругу не з''являлося жодного разу. ВідповістиНаписати відгук: Є питання по "Понижуючий DC-DC перетворювач 5В 5.5А D36V50F5 від Pololu" ? Також рекомендуємо ознайомитися:
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
|