Каталог
|
Даний модуль є простим носієм мікросхеми лінійного датчика струму Allegro ±31 А з мікросхемою ACS711 на основі ефекту Холла з виходом несправності перевантаження струмом, який забезпечує низький струмовий вимірювальний тракт (~ 0,6 мОм) та електричну ізоляцію до 100 В. Ця версія датчика приймає двонаправлений вхід струму з величиною до 31 А і виводить пропорційну аналогову напругу, центровану на рівні Vcc/2 з типовою похибкою ±4%. Датчик працює від напруги живлення від 3 В до 5.5 В, тому він може безпосередньо взаємодіяти як з системами 3.3 В, так і з системами 5 В. Датчик має вихідну чутливість до 68 мВ/А. Код виробника: 2453
Ключові функції датчика:
Контактні майданчики позначені на нижній шовкографії, як показано на малюнку праворуч. Шовкографія також показує напрямок, що інтерпретується як позитивний потік струму. Цей датчик струму 31 А відзначений зеленим хрестиком. Також існує версія з максимальним струмом 15.5 A, яка використовує ту ж несучу друковану плату; Відрізнити версії можна, прочитавши текст на мікросхемі або подивившись колір X на нижній шовкографії. Цей датчик дуже схожий на оригінальний ACS711 -12.5 до +12.5 A Current Sensor Carrier, але використовує менший корпус EX, який має більш оптимізований діапазон вимірювання та зменшений внутрішній опір. Розмір плати, розпинування та розташування отворів не змінилися, тому її зазвичай можна використовувати як заміну датчиків ACS711 з пакетами «LC». Використання датчика: Электричне підключення: Датчик вимагає напруги живлення від 3 до 5.5 В поданого на контакти Vcc і GND, які позначені на нижній шовкографії. Датчик видає аналогову напругу, лінійно пропорційну вхідному струму. Вихідна напруга спокою становить Vcc/2 і змінюється на 68 мВ на ампер вхідного струму (коли Vcc = 3,3), при цьому позитивний струм збільшує вихідну напругу, а негативний струм зменшує вихідну напругу. Зв'язок між миттєвим вхідним струмом, та вихідною напругою датчика, VOUT, може бути представлений наступними рівняннями:
Контакт FAULT зазвичай високого рівня і замикається низьким рівнем коли струм перевищує ±31 А. Після того, як контакт FAULT замикається, єдиний спосіб скинути його - переключити живлення на контакті Vcc. У тестах цей модуль здатний обробляти 31 А безперервного струму без перевищення температури 50°C без додаткового охолодження розсіювання тепла друкованої плати.
Вхідний струм може бути підключений до плати у різний спосіб. Отвори з відстанню 2.54 мм, 3,5 мм та 5 мм доступні, як показано на схемі вище, для підключення роз'ємів або клемних колодок. Для сильнострумових застосувань ви можете припаяти дроти безпосередньо до отворів, які найкраще відповідають вашим дротам, або ви можете використовувати клемні роз'єми без паяння, як показано на малюнку вище. Великі наскрізні отвори підходять для гвинтів №6. Попередження: Цей продукт призначений для використання при вимірюваній напрузі нижче 30 В. Робота з більш високими напругами може бути надзвичайно небезпечною і повинна виконуватися лише кваліфікованими фахівцями з відповідним обладнанням та захисним спорядженням. Монтажна інформація: Плата має два монтажні отвори. Ці монтажні отвори знаходяться на відстані 12.7 мм один від одного та призначені для гвинтів No 2. Компоненти, що входять до комплекту постачання: Ця плата постачається у зібраному вигляді з усіма компонентами поверхневого монтажу, а смуга контактів 5×1 з 2.54 мм контактів конектора включена, але не припаяна, як показано на малюнку нижче.
Принципова схема:
Характеристики:
Примітка:
Посилання: Відгуки покупців про Датчик тока CS711EX от -31A до 31A от Pololu поки немає жодного відгуку - станьте першим!
Написати відгук: Є питання по "Датчик струму CS711EX від -31A до 31A від Pololu" ? Також рекомендуємо ознайомитися:
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
|