Каталог
|
Імпульсний підвищуючий/знижуючий стабілізатор S7V8A ефективно забезпечує регульовану вихідну напругу від 2.5 В до 8 В при вхідній напрузі від 2.7 В до 11.8 В. Його здатність перетворювати як більш високі, так і нижчі вхідні напруги робить його корисним для додатків, в яких напруга може змінюватись. значно, як із батареями, які запускаються вище, але розряджаються нижче регульованої напруги. Компактний модуль має типовий ККД понад 90% і може видавати від 500 мА до 1 А у більшості діапазонів вхідної напруги. Код виробника: 2118, S7V8A Ця гнучкість перетворення напруги особливо добре підходить для додатків з батарейним живленням, в яких напруга батареї починається вище за бажану вихідну напругу і падає нижче цільового значення в міру розрядки батареї. Без типового обмеження на те, що напруга батареї залишається вищою за потрібну напругу протягом усього терміну служби, можна розглядати нові акумуляторні блоки та форм-фактори. Наприклад:
У стандартних застосуваннях цей регулятор може безперервно видавати до 1 А, коли вхідна напруга вище вихідної (режим зниження). Коли вхідна напруга нижче вихідної (режим підвищення), доступний струм зменшується в міру збільшення різниці між напругами. Регулятор має захист від короткого замикання, а термовимикання запобігає пошкодженню від перегріву, проте плата не має захисту від зворотної напруги. Особливості використання регулятора: При нормальній роботі цей продукт може нагрітися настільки, що ви можете обпектися. Будьте обережні при користуванні цим продуктом або іншими компонентами, пов'язаними з ним. Підключення перетворювача: Підвищуючий/знижувальний регулятор має чотири з'єднання: вимкнення (SHDN), вхідна напруга (VIN), земля (GND) та вихідна напруга (VOUT).
Налаштування вихідної напруги:
Вихідну напругу можна виміряти мультиметром. Поворот потенціометра за годинниковою стрілкою збільшує вихідну напругу. На вихідну напругу може вплинути дотик викрутки до потенціометра, тому при вимірі вихідної напруги нічого не торкається потенціометра.
Налаштування вихідної напруги для регулятора напруги Pololu S7V8A, що підвищує/знижує:
Зверніть увагу, що вихідна напруга може бути встановлена нижче 2.5 В нижній частині діапазону потенціометра і вище 8 В у верхній частині. Хоча це навряд чи зашкодить регулятор, він може працювати ненадійно або його вихід може стати нестабільним, якщо вихідна напруга не знаходиться в діапазоні 2.5 В - 8 В, що рекомендується. Крім того, потенціометр не має фізичних кінцевих упорів, а це означає, що регулятор можна повертати на 360 градусів та в неприпустиму область, в якій вихідна напруга встановлена приблизно на 0,5 В. Вихідна напруга може бути на 3% вище, ніж зазвичай, коли навантаження на стабілізатор незначне або відсутнє. Вихідна напруга також може падати в залежності від споживаного струму, особливо коли регулятор підвищує нижчу напругу до більш високої (підвищення), хоча вона повинна залишатися в межах 5% від встановленої напруги. Типова ефективність та вихідний струм: Ефективність регулятора напруги, що визначається як (вихідна потужність)/(вхідна потужність), є важливою мірою його продуктивності, особливо коли йдеться про термін служби батареї або нагрівання. Як показано на графіці нижче, цей імпульсний стабілізатор має ККД від 80 до 95% для більшості застосувань. Функція енергозбереження підтримує високу ефективність навіть за дуже низького струму стабілізатора.
Максимально досяжний вихідний струм плати залежить від вхідної напруги, але також залежить від інших факторів, включаючи температуру навколишнього середовища, повітряний потік і тепловідведення. На наведеному нижче графіку показані вихідні струми, у яких захист від перегріву цього регулятора напруги зазвичай спрацьовує за кілька секунд. Ці струми є межею можливостей регулятора і не можуть підтримуватися протягом тривалого періоду часу, тому безперервні струми, які може забезпечити регулятор, зазвичай на кілька сотень міліампер нижче, і ми рекомендуємо намагатися споживати від цього регулятора не більше 1 А протягом усього періоду його експлуатації. діапазон вхідної напруги
Сплески напруги LC: При підключенні напруги до електронних схем початковий стрибок струму може викликати стрибки напруги, які набагато перевищують вхідну напругу. Якщо ці сплески перевищують максимальну напругу регулятора, а регулятор може бути пошкоджений. Якщо ви подаєте напругу на перетворювач більше, ніж 9 В, використовуєте силові кабелі довжиною більше кількох дюймів або використовуєте джерело живлення з високою індуктивністю, рекомендується припаяти електролітичний конденсатор ємністю 33 мкФ або більшою ємністю поруч із регулятором між VIN і GND. Конденсатор повинен бути розрахований на напругу не менш як на 16 В. Характеристики:
Примітки:
Посилання: Відгуки покупців про Повышающий/понижающий преобразователь регулируемый 2.5-8В 1A S7V8A от Pololu поки немає жодного відгуку - станьте першим!
Написати відгук: Є питання по "Підвищуючий/знижуючий перетворювач регульований 2.5-8В 1A S7V8A від Pololu" ? Також рекомендуємо ознайомитися:
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
|