UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Підвищуючий/знижуючий перетворювач 3.3В 1A S7V8F3 від Pololu

код: USA143

pololu
 • Доставка по Україні
  Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
 • 6 місяців гарантії

  Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

  6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

  14 днів на батарейки та акумулятори

  У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

  Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
 • Проконсультуємо до і після продажу
  Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
368 грн

в наявності

 

Купити в один клік

1
голосувати
Знайшли дешевше?
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 3.3В 1A S7V8F3 від Pololu
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 3.3В 1A S7V8F3 від Pololu
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 3.3В 1A S7V8F3 від Pololu
 • Підвищуючий/знижуючий перетворювач 3.3В 1A S7V8F3 від Pololu
 • Опис
 • Відгуки
 • Задати питання

Імпульсний підвищуючий/знижувальний стабілізатор S7V8F3 ефективно забезпечує фіксовану вихідну напругу 3.3 при вхідній напрузі від 2.7 до 11.8 В. Його здатність перетворювати як більш високі, так і нижчі вхідні напруги робить його корисним для додатків, в яких напруга живлення може змінюватися. значно, як із батареями, які запускаються вище, але розряджаються нижче регульованої напруги. Компактний модуль має типовий ККД понад 90% і може видавати від 500 мА до 1 А у більшості діапазонів вхідної напруги.

Код виробника: 2122, S7V8F3

Ця гнучкість перетворення напруги особливо добре підходить для додатків з батарейним живленням, в яких напруга батареї починається вище за бажану вихідну напругу і падає нижче цільового значення в міру розрядки батареї. Без типового обмеження на те, що напруга батареї залишається вищою за потрібну напругу протягом усього терміну служби, можна розглядати нові акумуляторні блоки та форм-фактори. Наприклад:

 • Тримач 3-елементної батареї, який може мати вихід 4.5 для нових лужних елементів або вихід 3.0 для частково розряджених елементів NiMH можна використовувати з цим перетворювачем для живлення схеми 3.3.
 • Один літій-полімерний елемент може забезпечити роботу пристрою з напругою 3.3 протягом всього циклу розрядки.

У стандартних використаннях цей регулятор може безперервно видавати до 1 А, коли вхідна напруга вище 3.3 (режим зниження). Коли вхідна напруга нижче 3.3 (режим підвищення), доступний струм зменшується в міру збільшення різниці між напругами. Регулятор має захист від короткого замикання, а термовимикання запобігає пошкодженню від перегріву, проте плата не має захисту від зворотної напруги.

Особливості використання регулятора:

При нормальній роботі цей продукт може нагрітися настільки, що ви можете обпектися. Будьте обережні при користуванні цим продуктом або іншими компонентами, пов'язаними з ним.

Підключення перетворювача:

Підвищуючий/знижувальний регулятор має чотири з'єднання: вимкнення (SHDN), вхідна напруга (VIN), земля (GND) та вихідна напруга (VOUT).

 • На вхід SHDN можна подати низький рівень (менше 0.4 В), щоб вимкнути регулятор та перевести його у стан зниженого енергоспоживання. У струмі спокою в цьому сплячому режимі переважає струм в резисторі підтяжки 100k від SHDN до VIN. Якщо SHDN утримується на низькому рівні, цей резистор споживатиме 10 мкА на вольт на VIN (наприклад струм очікування при вхідній напрузі 5 В буде 50 мкА). На контакт SHDN можна подати високий рівень (понад 1.2 В), щоб увімкнути плату, або його можна підключити до VIN або залишити вимкненим, якщо ви хочете залишити плату постійно включеною.
 • Вхідна напруга VIN повинна бути в межах від 2.7 В до 11.8 В. Нижчі входи можуть відключити регулятор напруги; більш високі входи можуть зруйнувати регулятор, тому ви повинні переконатися, що шум на вашому вході не надмірний, і вам слід побоюватися руйнівних піків LC (Додаткову інформацію див. нижче).
 • Вихідна напруга VOUT зафіксована на рівні 3.3 В. Вихідна напруга може бути на 3 % вище нормальної, коли навантаження на стабілізатор незначне або відсутнє. Вихідна напруга також може падати в залежності від споживаного струму, особливо коли регулятор підвищує від нижчої напруги (підвищує), хоча вона повинна залишатися в межах 5% встановленого вихідного значення.
 • Чотири з'єднання позначені на звороті друкованої плати і розташовані з інтервалом 2.54 мм уздовж краю плати для сумісності зі стандартними макетними платами без паяння та перфорованими платами, а також роз'ємами в яких використовується сітка 2.54 мм. Ви можете припаяти дроти безпосередньо до плати або підключитися до припаяних прямих або кутових контактів 4×1, які входять до комплекту.

Типова ефективність та вихідний струм:

Ефективність регулятора напруги, що визначається як (вихідна потужність)/(вхідна потужність), є важливою мірою його продуктивності, особливо коли йдеться про термін служби батареї або нагрівання. Як показано на графіці нижче, цей імпульсний стабілізатор має ККД від 80 до 95% для більшості застосувань. Функція енергозбереження підтримує високу ефективність навіть за дуже низького струму стабілізатора.

Максимально досяжний вихідний струм плати залежить від вхідної напруги, але також залежить від інших факторів, включаючи температуру навколишнього середовища, повітряний потік і тепловідведення. На наведеному нижче графіку показані вихідні струми, у яких захист від перегріву цього регулятора напруги зазвичай спрацьовує за кілька секунд. Ці струми є межею можливостей регулятора і не можуть підтримуватися протягом тривалого періоду часу, тому безперервні струми, які може забезпечити регулятор, зазвичай на кілька сотень міліампер нижче, і ми рекомендуємо намагатися споживати від цього регулятора не більше 1 А протягом усього періоду його експлуатації. діапазон вхідної напруги

Сплески напруги LC:

При підключенні напруги до електронних схем початковий стрибок струму може викликати стрибки напруги, які набагато перевищують вхідну напругу. Якщо ці сплески перевищують максимальну напругу регулятора, а регулятор може бути пошкоджений. Якщо ви подаєте напругу на перетворювач більше 9 В, використовуєте силові кабелі довжиною більше кількох дюймів або використовуєте джерело живлення з високою індуктивністю, рекомендується припаяти електролітичний конденсатор ємністю 33 мкФ або більшою ємністю поруч із регулятором між VIN і GND. Конденсатор повинен бути розрахований на напругу не менш як на 16 В.

Характеристики:

 • Мінімальна робоча напруга: 2.7 В
 • Максимальна робоча напруга: 11.8 В
 • Максимальний вихідний струм: 1 А (2)
 • Вихідна напруга: 3.3 В
 • Захист від зворотної напруги: не передбачено
 • Максимальний струм спокою: 0.1 мА (3)
 • Ідентифікаційні маркування:
  • Код розробників друкованих плат: reg09b
  • Альтернативне маркування друкованих плат: 0J7031
 • Розмір: 0,45″ × 0,65″ × 0,1″ 1
 • Маса: 0,6 г (1)

Примітки:

 1. Без припаяних контактів
 2. До спрацьовування захисту. Доступний струм при підвищенні залежить від вхідної та вихідної напруги (більше 500 мА у більшості конфігурацій)
 3. Увімкнення (SHDN = HIGH) без навантаження. Фактичний струм спокою залежить від вхідної напруги.

Посилання:

Відгуки покупців про Повышающий/понижающий преобразователь 3.3В 1A S7V8F3 от Pololu

поки немає жодного відгуку - станьте першим!

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "Підвищуючий/знижуючий перетворювач 3.3В 1A S7V8F3 від Pololu" ?

Також рекомендуємо ознайомитися:

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard