UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Шилд підключення датчиків для Arduino UNO R3

код: ASC228

Додаткові категорії товару: Комунікаційні
 • Доставка по Україні
  Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
 • 6 місяців гарантії

  Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

  6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

  14 днів на батарейки та акумулятори

  У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

  Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
 • Проконсультуємо до і після продажу
  Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
133 грн

в наявності

 

Купити в один клік

6
голосувати
Знайшли дешевше?
 • Шилд підключення датчиків для Arduino UNO R3
 • Шилд підключення датчиків для Arduino UNO R3
 • Шилд підключення датчиків для Arduino UNO R3
 • Шилд підключення датчиків для Arduino UNO R3
 • Шилд підключення датчиків для Arduino UNO R3
 • Шилд підключення датчиків для Arduino UNO R3
 • Шилд підключення датчиків для Arduino UNO R3
 • Шилд підключення датчиків для Arduino UNO R3
 • Опис
 • Відгуки (6)
 • Задати питання

Сенсор-шилд для Arduino UNO призначений для збільшення кількості контактних груп та дозволяє підключити велику кількість різноманітних модулів: сенсори, серво-приводи, реле, кнопки, потенціометри та ін. У новій версії окремо виведені роз'єми для підключення аналогових датчиків, а також роз'єми: UART, I2С, SPI, APC220 , стандартних Bluetooth-модулів та ультразвуковий інтерфейс URF01.

На платі передбачений роз'єм для використання зовнішнього джерела живлення (тільки 5В!). Також на всі основні контакти проведена лінія живлення. Додатково є кнопка скидання та індикатор живлення. Для зручного сприйняття крім стандартних позначень на платі модуля, виконано кольорове маркування контактів.

Призначення груп роз'ємів:

 • SD card (SPI) - послідовний інтерфейс, перший контакт має позначення «+» (інші: «-», D10, D11, D12, D13). призначений для підключення карти пам'яті, на яку буде записуватися робота пристрою, показання сенсорів або інших пристроїв потребуючих швидкісного обміну даними.
 • URF (URF01) - призначений для підключення ультразвукового датчика. Також його можна використовувати для інших аналогових датчиків, перший вивід позначається «+» (інші: A2, A3, «-»).
 • Power terminal - призначений для підключення зовнішнього живлення. Напруга зовнішнього живлення - 5 Вольт. Додаткове живлення необхідно в разі, коли до шилда підключено багато периферійних модулів.
 • Analog IO - (інтерфейс контактів, які можуть працювати як вхід або вихід) позначаються A0, A1, A2, A3, A4, A5 і мають по три контакти, позначених V (живлення), G (мінус), S (сигнал).
 • Digital IO - (цифрові піни контролера) вони можуть працювати як вхід і вихід. Позначено 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, GND, AREF. Кожен порт має по три контакти, позначених V, G, S. Вивід AREF - це опорна напруга для аналогових входів. Всього колодка цифрових виходів дозволяє підключити 16 пристроїв.
 • IIC (I2C або TWI) - призначений для зв'язку інтегральних схем, він же є послідовною шиною. Має чотири контакти, позначених SCL (Serial Clock), SDA (Serial Data), «-», «+». Завдяки цьому порту з'являється можливість підключати додатковий мікроконтролер і робити з ним обмін даними.
 • COM - (шина UART) за допомогою якого можна передавати дані на комп'ютер через USB порт. Інтерфейс має чотири контакти: TX, RX, «-», «+».

Відгуки покупців про Шилд подключения датчиков для Arduino UNO R3

Олександр (30.06.2023)

Пины тонкие и легко гнутся, если осторожно, то можно, но пришлось добавить припоя на пины, бо не очень контачило, а так хороший шилд для тестов.

Відповісти

Алексей (09.03.2021)

Взял сегодня, когда открыл немного был в шоке. Такое ощущение что ее паяли пьяные безрукие и слепые люди. Все штырьки смотрят в разные стороны, разъемы тоже как попало запаяны да ещё и погнуты. Как то совсем обидно, заплатил в два раза больше в надежде на качество - а получил фигню

Відповісти

admin (10.03.2021)

Добрый день. Если у вам по каким то причинам не подходит приобретенный вами товар. То вы можете его вернуть нам в течении 14ти дней. Напишите нам на почту письмо с номером вашего заказа и мы с вами свяжемся.

Відповісти

Корохов Константин (05.12.2020)

Просто отлично

Відповісти

Корохов Константин (05.12.2020)

Просто отлично

Відповісти

Владимир Скиба (28.02.2018)

Неплохой Сенсор-шилд, но не очень понравились штырьки, которые вставляются в UNO контроллер. Слишком тонковаты и надо быть осторожным, чтобы не сломать их. Вот к примеру на Screw Shield 1.0 качество штырьков гораздо лучше

Відповісти

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "Шилд підключення датчиків для Arduino UNO R3" ?

Також рекомендуємо ознайомитися:

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard