UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Універсальний контролер для інкубатора

2023-02-16

Всі статті →

Для кожного господарника важливо зробити процес виведення пташенят повністю регульованим і максимально оптимальним. Цього можна досягти саме завдяки впровадженню системи універсальний клімат-контроль. Ці питання і розглядаються в даній статті.

Інкубатор для яєць незамінний для масового виведення пташенят в домашніх умовах або на дачі. Виготовлення такого пристрою не займе багато часу і коштів. Зібрати прилад можна потрібного розміру і з різними необхідними функціями. При складанні власними руками можна значно заощадити на дорогих матеріалах. Важливо пам’ятати та дотримуватися правил складання. Адже при незначних відхиленнях від норм по температурі та вологості повітря прийдуть в непридатність яйця.

В даній статті розглядається створення універсального клімат-контролера, універсальність якого полягає в тому, що цю розробку можна використовувати в усіх засобах кліматичного регулювання та спостереження.

Ця стаття дає змогу швидко, просто і зручно зробити процес виведення пташенят повністю регульованим і максимально оптимальним. При цьому ефективність цього процесу наближається до 90%.

В результаті роботи над проєктом було створено контролер для власного інкубатора, який є нескладним в користуванні та має досить простий і зрозумілий інтерфейс.

Схема підключення елементів контролера.

  • В червоному прямокутнику зображено схему підкючення кнопок;
  • В жовтому прямокутнику зображено схему підкючення датчиків температури та вологості;
  • В зеленому прямокутнику зображено схему підкючення реле, котрі будуть регулювати силові прилади інкубатору;
  • В синьому прямокутнику зображено схему підкючення екрану виводу інформації;
  • В рожевому прямокутнику зображено схему підкючення годинника реального часу;
  • В фіолетому прямокутнику зображено схему підкючення кінцевих вимикачів повороту лотків.

Було проведено дослідження, за результатами якого визначено актуальність даної проблеми. Створено програму (мова програмуваня С++): універсальний клімат-контролер для інкубатора зі зручним інтерфейсом, за допомогою якого можна зробити процес виведення пташенят повністю регульованим і максимально оптимальним.

Наявність власної програми розширює можливості використання автоматики, надаючи інструмент з гнучким налаштуванням процесу інкубації з урахуванням індивідуальних вимог.

Нижче приводяться зображення індикатора у різних станах (Зображення 1 та 7).

Зображення 1. Налаштування Температури.

Зображення 2. Налаштування Вологості.

Зображення 3. Налаштування Дельти вологості.

Зображення 4. Налаштування Таймеру.

Зображення 5. Скидання таймеру.

Зображення 6. Налаштування Пропорційного коефіціенту.

Зображення 7. Налаштування Виводу реле провітрювання.

Автоматичні інкубатори - це найбільш сучасні пристрої, призначені для виведення з яєць курчат. Вони прості в управлінні та при цьому не вимагають додаткової участі людини. Однак дотримання інструкції та хороший інкубатор гарантують високий результат. На ринку представлений широкий спектр незамінного в господарстві птахівника агрегату - від просто вітчизняної моделі до дорогого закордонного варіанту. Пристрої класичної моделі і їх цифрові аналоги конструктивно не мають істотних відмінностей. Електронне управління полегшує роботу, а всі параметри виводяться на дисплей. Цифрові, світлові та графічні індикатори укупі зі звуковою сигналізацією дозволяють відстежувати процеси виведення в режимі реального часу. З цією метою і було створено власний програмований інкубатор, який має зручний інтерфейс, вдосконалену модель в порівнянні з уже наявними моделями. Проєкт досить простий в користуванні, цікавий і зрозумілий. Він може бути корисний кожному, хто хоче створити хороший власний інкубатор та мати гарантовано високий результат.

P.S. Посилання на сторінку проекту.

Ваша оцінка статті:

Відмінно
Добре
Задовільно
Погано
Дуже погано

Загальна оцінка:

Оцінка "Універсальний контролер для інкубатора"
5 з 5
зроблена на основі 1 оцінки 1 клієнтських відгуку.

Дякуємо Вам за звернення! Ваш відгук з'явиться після модерації адміністратором.
Кирилл
23.05.2023 19:18:27
Мне нравится реализация.
оплата картами Visa і MasterCard