UA RU
Мобильная версия Гарантийные условия Співпраця
Обратная связь Карта сайта
0 0
График работы магазина:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Вс: выходной
Каталог
Напиши статью и получи скидку!
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Безперебійник для роутера 12В
Безперебійник для роутера 12В Резервне живлення роутера незамінна річ в умовах перебоїв з електроенергією. Минулої зими був куплений акумулятор і при вимкненні електроенергії доводилось вручну перемикати живлення на акумулятор, а потім назад, що було не дуже зручно.
отзывов пока нет
читать далее →
Автоматична годівниця для кота з штучним інтелектом
Автоматична годівниця для кота з штучним інтелектом Графік сну та харчування у людей і котів значно відрізняється, тому щоб домашній улюбленець міг поїсти тоді коли йому заманеться, можна зробити автоматичну годівницю.
отзывов пока нет
читать далее →
Дисплей SSD1306 128x64 версія з SPI та модуль розширення портів
Дисплей SSD1306 128x64 версія з SPI та модуль розширення портів Придбав дисплей ssd1306 128x64 версію з SPI інтерфейсом щоб підключити до модуля розширення портів (код: AOC824) напряму, без Ардуіно, але виявилося, що в версії з SPI є нюанси, тому розкажу про підключення детальніше.
отзывов пока нет
читать далее →
Клімат контроль з передачею даних в мобільний додаток телеграм
Клімат контроль з передачею даних в мобільний додаток телеграм З появою смартфонів наше життя значно змінилося. Зранку простіше подивитись температуру на вулиці по смартфону ніж підійти до термометра на балконі. Недоліком цього є неточність отриманої інформації. Виправити це допоможе простий пристрій для вимірювання температури із передачею показань в мобільний додаток телеграм. Для збільшення функціональності пристрою додатково зробимо вимірювання температури та вологості в кімнаті.
отзывов: 1
читать далее →
Мини-обзор мобильного приложения для мультиметра BSIDE ZT-5B
Мини-обзор мобильного приложения для мультиметра BSIDE ZT-5B На сегодняшний день на рынке мультиметров нет недостатка в разнообразии приборов. Тут есть и бюджетный сегмент и ценники, вызывающие искреннее удивление. Точные, интеллектуальные, специализированные и т.д. Сложно из них выделить прибор за невысокую стоимость но с удобный в использовании и достаточно точный. BSIDE ZT-5B выделяется из общей массы дизайном, крупным дисплеем, достаточно высокой точностью измерений. Но одна из отличительных особенностей - возможность подключения мультиметра к приложению на смартфоне через Bluetooth.
отзывов: 1
читать далее →
Система оповіщення про повітряну тривогу на esp32
Система оповіщення про повітряну тривогу на esp32 Зазвичай, сирени повітряної тривоги встановлюються в містах і селах для того, щоб повідомити людей про небезпеку із неба, таку як нашестя ворожого літака. Це може дати людям достатньо часу, щоб сховатися в безпечному місці або взяти із собою необхідні речі для евакуації. На жаль ця історія в Україні почалася вже давно, а 24 лютого 2022 року набула свого піка. Саме тоді на превеликий жаль такі штуки стали дуже потрібні.
отзывов: 2
читать далее →
Саморобний powerbank
Саморобний powerbank Доброго часу доби всім хто читає цю статтю, сьогодні  я розкажу про свій проєкт: саморобний powerbank
отзывов: 1
читать далее →
Як програмувати мікроконтролери на мові Rust
Як програмувати мікроконтролери на мові Rust Вступ: Вітаю Вас! І в цій статті Ви можете дізнатися як програмувати майже всі відомі мікроконтролери на мові програмування Rust . В цій статті в якості прикладу будемо програмувати ESP32
отзывов: 1
читать далее →
Розумні вимикачі для Home Assistant
Розумні вимикачі для Home Assistant В наш час рідко яка квартира або будинок не оснащуються системами автоматизації або системами керування, які підвищують безпеку, комфорт або заощаджують енергоносії. Багато з них називаються системами "Розумний будинок". Таких систем багато, але цей текст буде про найбільш поширену серед вільних - про Home Assistant.
отзывов: 1
читать далее →
Телеграм бот на мікроконтролері
Телеграм бот на мікроконтролері Зараз дуже популярне написання телеграм ботів на пітоні, проте завжди з’являється одна проблема - хостинг. Цього бота або треба постійно запускати, або арендовувати хостинг, або - подати живлення і доступ до мережі мікроконтролеру і забути про всі ці проблеми.
отзывов: 3
читать далее →
Універсальний контролер для інкубатора
Для кожного господарника важливо зробити процес виведення пташенят повністю регульованим і максимально оптимальним. Цього можна досягти саме завдяки впровадженню системи універсальний клімат-контроль. Ці питання і розглядаються в даній статті.
отзывов: 1
читать далее →
Функциональный генератор частоты на ICL8038 (набор DIY - AOC766)
Функциональный генератор частоты на ICL8038 (набор DIY - AOC766) Всем мирного неба! Покупал еще в прошлом году, только сейчас нашёл время на сборку и модернизацию данного набора. Пришёл как всегда быстро, магазин на высоте, схемы нет, но на плате всё интуитивно понятно. Для начала давайте изучим даташит на данную микросхему.
отзывов пока нет
читать далее →
Як же без delay()?
Інколи хочеться додати до пристрою на Ардуїно якусь озвучку, але є побоювання, що звук буде "тормозити" роботу програми. Так зазвичай буває, якщо використовувати функцію delay(), яка "заморожує" роботу програми. Готових рішень я не знайшов, довелося написати самому. Я не програміст, отже не впевнений, що все оптимально, але працює, отже:
отзывов: 3
читать далее →
Двохосьова система слідкування за сонцем
Двохосьова система слідкування за сонцем Мої вітання! В цій статті я познайомлю Вас з макетом двохосьової системи слідкування за сонцем для малогабаритної сонячної електростанції (СЕС). Мета розробки макету – дослідити на власному прикладі ефективність динамічної СЕС в порівнянні зі статичною СЕС, для подальшої роботи над системою безперебійного та автономного живлення на базі малогабаритних СЕС.
отзывов: 4
читать далее →
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
оплата картами Visa и MasterCard