UA RU
Мобильная версия Гарантийные условия Співпраця
Обратная связь Карта сайта
0 0
График работы магазина:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Вс: выходной
Каталог
Напиши статью и получи скидку!
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Arduino и ввод-вывод данных
Arduino и ввод-вывод данных В предыдущей статье, основанной на моём опыте новичке, я рассказывал о том, как я начал своё знакомство с миром Arduino. Речь шла о не очень знакомой в широких кругах новичков плате Arduino Pro Micro.
отзывов пока нет
читать далее →
Термореле з гістерезисом та управлінням через Wi-Fi
Термореле з гістерезисом та управлінням через Wi-Fi Термореле - це прилад, що комутує струм основуючись на температурі навколишнього середовища. Термореле можуть мати гістерезис, різну температуру спрацьовування або її налаштування. Використовують їх зазвичай для захисту пристроїв від перегріву або, в деяких випадках, від переохолодження.
отзывов пока нет
читать далее →
Пункт пропуску
Пункт пропуску Організованість, систематичність та акуратність - це запорука успішного й ефективного розвитку будь-якої справи.
отзывов пока нет
читать далее →
Arduino Pro Micro як стартова плата початківця ардуїнщіка
Arduino Pro Micro як стартова плата початківця ардуїнщіка З метою недопущення ардуїнщиками-початківцями ряду помилок, які ніби лежать на поверхні, через які особисто я пройшов. Arduino Pro Micro - клон оригінальної італійської плати Arduino Leonardo (зверніть увагу, що існують також плати зі схожою назвою, напр. Arduino Pro Mini та Arduino Tiny Micro, які не є подібними до наших розглядаємим контролером).
отзывов пока нет
читать далее →
Підключення STM32 до монітора комп’ютера (кольоровий Artekit)
Підключення STM32 до монітора комп’ютера (кольоровий Artekit) У своїй попередній статті, "Відеокарта для любого мікроконтролера", я показав як можна створити з нуля, свою власну відеокарту. Дана відеокарта чудово підходить для простих 8ми бітних мікроконтролерів, тактова частота яких не перевищує 20 МГц. Але у випадку з STM32, частота яких доходить, або перевищує 72 МГц, це вже не саме краще рішення, через повільний інтерфейс передачі даних самої відеокарти. Тому у випадку з STM32, для виводу інформації на екран монітора, доцільніше пошукати якесь інше рішення, яке не буде так сповільнювати швидкодію процесора.
отзывов пока нет
читать далее →
Чи можна програмувати esp 32 на Python?
Чи можна програмувати esp 32 на Python? ESP32 - це мікроконтролер з підтримкою бездротових інтерфейсів Wi-Fi та Bluetooth, який може використовуватися для створення різноманітних пристроїв Інтернету речей (IoT) з використанням мови програмування Python.
отзывов: 1
читать далее →
Розумний дзвоник
Розумний дзвоник Шкільний дзвоник це не лише символ початку або закінчення школи. Це важливий елемент, який керує освітнім процесом, забезпечує високу організацію занять. Без нього не можливо уявити навчальний процес. З цією метою було вирішено вдосконалити та запрограмувати шкільний дзвоник для більш точної та ефективної роботи.
отзывов: 1
читать далее →
Підключення RGB адресної стрічки до Arduino
Підключення RGB адресної стрічки до Arduino Сьогодні, коли інновації в електроніці та програмуванні стають все більш доступними, люди шукають нові способи створення захоплюючих ефектів освітлення в їхніх проектах. Одним із найпопулярніших рішень є підключення адресних RGB стрічок до платформи Arduino. У цій статті ми розглянемо, як це зробити і чому це може бути цікаво для вас.
отзывов пока нет
читать далее →
Відеокарта для любого мікроконтролера
Відеокарта для любого мікроконтролера Буває таке, що потрібно виводити з мікроконтролера чимало різноманітної інформації, будь то температура, оберти двигуна або ж слідкувати за роботою всіх каналів АЦП. Тут вибір не великий, або використовувати семисегментні індикатори, або ж вибрати якийсь маленький LCD дисплей, що не завжди зручно через малі розміри останніх.
отзывов: 1
читать далее →
Прилад для визначення ємності Li-ion акумуляторів
Прилад для визначення ємності Li-ion акумуляторів Доброго дня. Метою цього проекту було створення пристрою для визначення ємності Li-ion акумуляторів, що допоможе підібрати батареї однакової ємності для використання їх в послідовній зборці.
отзывов: 1
читать далее →
АВР для газового котла опалення
АВР для газового котла опалення У зв'язку з постійними відключеннями електроенергії (привіт свинособакам з-за пАрЄбріка), особливо в період з осені 2022р. по весну 2023р., була гостра потреба постійно вмикати котел опалення через інвертор. Хотілось мати гарячу водичку з крана та теплі батареї (особливо для маленької дитинки), а ще я людина трішки лінива, то вирішив зробити невеличку автоматику для живлення котла. А, як відомо, лінь – то є двигун прогресу))).
отзывов: 1
читать далее →
Різдвяна зірка
Різдвяна зірка Вітаю вас з Різдвом Христовим! Наближається свято, чому б не порадувати дітей Різдвяною Зіркою. Створення різдвяної вистави «вертепу», з обов’язковим атрибутом - зіркою є давньою українською традицією, яку добре пам’ятають наші діди-прадіди. У мирні часи на Львівщині проводились цілі паради звіздарів та колядників. Традиційно у середину зірки ставилась свічка. Пропоную зробити зірку з двоканальною RGB -підсвіткою, як на фото.
отзывов: 2
читать далее →
Цифрова паяльна станція майже своїми руцями :)
Цифрова паяльна станція майже своїми руцями :) Ще у 2017 році, в мене виникла потреба у паяльній станції для пайки SMD компонентів у розмірі не більше 0603 та корпуси мікросхем по типу TQFP. Як всі здогадалися, звичайним паяльником по типу ЭПСН 25/220 такі компоненти паяти можна, але якщо вони були припаяні безсвинцевим (Pb free) припоєм, то таке заняття перетворювалось у дуууже цікаве видовище)))
отзывов: 5
читать далее →
ШІМ регулятор на NE555
ШІМ регулятор на NE555 ШІМ регулятор на базі NE555 - це чудовий пристрій для регулювання ширини імпульсів, що використовуються для керування потужністю сигналу.
отзывов пока нет
читать далее →
Виготовляєм однодротовий метеодатчик на основі BME680
Виготовляєм однодротовий метеодатчик на основі BME680 Датчик температури, вологості, тиску і якосі повітря BME680 має інтерфейси для підключення I2C та SPI, але, нажаль, ці інтерфейси не дозволяють підключати датчик на значній відстані, оскільки вони призначені для внутрішньосхемної взаємодії. Як же бути?
отзывов: 1
читать далее →
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
оплата картами Visa и MasterCard