Шановні клієнти. З 26.09.2022 магазин працює з 09:00 до 19:00
(098) 067-12-26 Киевстар (098) 067-12-26   Киевстар
(066) 142-24-48 Vodafone (066) 142-24-48   Vodafone
(098) 067-12-26 Lifecell (063) 642-36-59   Lifecell
 info@arduino.ua
График работы магазина:
Пн-Пт: 9.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Вс: выходной
г. Киев, ул. Васильковская, 30
ст.м. "Васильковская"
Каталог

Українізація бібліотеки Adafruit_GFX_Library для матриць MAX7219 та LCD

Для виводу текстової інформації на саморобний блок світлодіодних матриць з загальним анодом в середовищі Arduino рідною мовою я стикнувся з проблемою, що та бібліотека LedContorl, якою я зазвичай користуюсь, неспроможна здійснити обертання на заданий кут

Реєстратор параметрів вологості та температури

Добрий день. Виникла необхідність в вимірюванні вологості та температури в приміщенні протягом дня з одночасним їх записом для подальшої

Плазмофон

Мы настолько привыкли к высоким технологиям, что забываем о простых физических явлениях и механизмах. А ведь на всём простом строится что-то

Автоматичний кран для води на Arduino своїми руками

Доброго дня, хочу розповісти Вам про виготовлення корисного пристрою – автоматичного крану для води на Arduino.

Приклад використання датчика температури DS18B20 з Raspberry Pi за допомогою Python

У цьому маленькому туторіалі показано як без допомоги сторонніх бібліотек працювати на мові Python в OS Linux з датчиком температури DS18B20 від Maxim Integrated який працює на шині даних
Напиши статью и получи скидку! Наши партнеры https://hacklab.kiev.ua/
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Українізація бібліотеки Adafruit_GFX_Library для матриць MAX7219 та LCD
Українізація бібліотеки Adafruit_GFX_Library для матриць MAX7219 та LCD Для виводу текстової інформації на саморобний блок світлодіодних матриць з загальним анодом в середовищі Arduino рідною мовою я стикнувся з проблемою, що та бібліотека LedContorl, якою я зазвичай користуюсь, неспроможна здійснити обертання на заданий кут (мені потрібно було на 90 градусів) зображення при виводі на матриці, причому обертання необхідно здійснити для кожної матриці окремо, а не для всього блоку.
отзывов: 1
читать далее →
Реєстратор параметрів вологості та температури
Реєстратор параметрів вологості та температури Добрий день. Виникла необхідність в вимірюванні вологості та температури в приміщенні протягом дня з одночасним їх записом для подальшої обробки.
отзывов пока нет
читать далее →
Плазмофон
Плазмофон Мы настолько привыкли к высоким технологиям, что забываем о простых физических явлениях и механизмах. А ведь на всём простом строится что-то сложное...
отзывов пока нет
читать далее →
Автоматичний кран для води на Arduino своїми руками
Автоматичний кран для води на Arduino своїми руками Доброго дня, хочу розповісти Вам про виготовлення корисного пристрою – автоматичного крану для води на Arduino.
отзывов: 1
читать далее →
Приклад використання датчика температури DS18B20 з Raspberry Pi за допомогою Python
У цьому маленькому туторіалі показано як без допомоги сторонніх бібліотек працювати на мові Python в OS Linux з датчиком температури DS18B20 від Maxim Integrated який працює на шині даних 1-Wire.
отзывов пока нет
читать далее →
Садовий ліхтар на базі контроллера QX5252
Садовий ліхтар на базі контроллера QX5252 Садові ліхтарі господарі заміських будинків використовують для створення неповторного ландшафтного дизайну, підсвітки доріжок і клумб квітів, створення своєї атмосфери затишку. У свою чергу, автономні ліхтарі можна використовувати як нічник у квартирі, думаю кожен може придумати своє застосування для нього. На ринку безліч варіантів таких світильників, але часто можна зіткнутися з проблемою що нічого з представленого не підходить під ваші потреби, будь то зовнішній вигляд, час роботи від акумулятора, рівень освітленості, кріплення, ціна тощо, тоді чому б нам не розібратись як він працює і не створити свій власний ліхтар.
отзывов: 2
читать далее →
Комнатный климат-контроль
Комнатный климат-контроль Качество воздуха в комнате - один из важнейших показателей за которым нужно постоянно следить. Температура, влажность и количество углекислого газа в комнате напрямую влияет на качество сна и работоспособность человека. В наше время далеко не у всех в домах есть кондиционеры и навороченные системы контроля температуры и влажности. Это особенно актуально зимой (когда воздух холодный и сухой) и летом (когда воздух теплый и влажный). Однако не стоит расстраиваться если у вас нет такого девайса, ведь в наше время такой прибор можно собрать самостоятельно за несколько вечеров. Причем наш прибор можно будет модернизировать как душе угодно и подстроить под себя.
отзывов: 2
читать далее →
Гра на реакцію на базі Arduino "Кнопкові ковбої"
Гра на реакцію на базі Arduino Це невеликий міні проект на базі Arduino в якому ми створемо гру на реакцію з двума гравцями-ковбоями. В цій статті я роскажу та прикріплю фото/відео та скетч,в проекті використовуються базові деталі які є навіть в початківця.
отзывов: 2
читать далее →
Ультразвуковая охранная сигнализация с использованием Arduino и пожарного сигнализатора
Ультразвуковая охранная сигнализация с использованием Arduino и пожарного сигнализатора Здравствуйте, уважаемые радиолюбители! Хочу рассказать Вам об изготовлении полезного устройства - ультразвуковой охранной сигнализации на базе платы Arduino Uno и пожарного датчика. Устройство довольно простое, и его будет несложно изготовить начинающим.
отзывов: 2
читать далее →
Переробка PET пляшок в пруток для 3d принтера
Переробка PET пляшок в пруток для 3d принтера Метою цього проекту було отримання пластикового прутка (філаменту) придатного для використання на 3д принтері. Думаю багато хто задумувався, як використати пусті пластикові пляшки, що викидаються в сміття. Порившись в інтернеті зрозуміло, що в залежності від необхідності їх використовують по різному, як за призначенням, так і в різних виробництвах.
отзывов: 3
читать далее →
Arduino и Bluetooth
Arduino и Bluetooth В настоящее время в зарубежных и отечественных магазинах можно найти большое количество различных Bluetooth Serial модулей для DIY-устройств. Цена на них не сильно высока: около 5$ за модуль. Их легко можно найти, например: Bluetooth Serial HC-05, HC-06.
отзывов пока нет
читать далее →
Датчик вологості грунту з Wi-Fi для розумного будинку чи автоматизованої теплиці
Датчик вологості грунту з Wi-Fi для розумного будинку чи автоматизованої теплиці Зараз все більших обертів набирає так зване сіті-фермерство, та й у звичайному домогосподарстві не рідко виникає питання контролю вологості ґрунту у вазонах чи на грядках. Сьогодні я хочу розказати як з недорогих та доступних компонентів з сайту arduino.ua можна самостійно виготовити засіб такого контролю, при чому без жодних навичок написання коду для мікроконтролерів. Цей пристрій можна використовувати незалежно чи у будь-якій системі автоматизації/розумного будинку, що підтримує протокол MQTT
отзывов: 3
читать далее →
Доработка мультиметра BSIDE ADMS9LN
Доработка мультиметра BSIDE ADMS9LN Данный мультиметр был куплен примерно года назад. По его работе и функциональности нареканий нет вообще, автоматический выбор пределов измерения и величины, работа в режиме частотомера, измерение конденсаторов, поиск скрытой проводки яркая подсветка и даже встроенный фонарик.
отзывов: 3
читать далее →
Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя
Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя Программное управление диапазоном выходного тока понижающего преобразователя постоянного напряжения на базе микросхемы XL4015 с использованием цифрового сопротивления на базе микросхемы X9C104
отзывов: 2
читать далее →
Керування Raspberry Pi через Telegram
Керування Raspberry Pi через Telegram В цій статті я розповім як можна легко і швидко підключити Raspberry до телеграму та керувати нею з любого місця де є доступ до інтернету.
отзывов: 1
читать далее →
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
оплата картами Visa и MasterCard