Модуль стабілізатора напруги містить випрямляч і стабілізатор на мікросхемі 7805 і призначений для використання в простих пристроях, що вимагають стабілізоване живлення 5 Вольт зі струмом до 1 Ампера.
Даний конструктор дозволяє зібрати недорогий безтрансформаторний стабілізатор напруги з невеликим вихідним струмом, достатнім для живлення малопотужних пристроїв.
У радіоаматорській практиці часто необхідне джерело живлення, що володіє простотою виконання, малими габаритами та високою здатністю навантаження. Даний набір дозволить зібрати регульований стабілізатор напруги з широким діапазоном вихідної напруги (3...27В) та вихідним струмом до 10 А.
У радіоаматорській практиці часто необхідне джерело живлення, що має простоту виконання, малі габарити та високу здатність по навантаженню. Даний набір дозволить зібрати регульований стабілізатор напруги з широким діапазоном вихідної напруги (5...27В) та вихідним струмом до 20 А.
Стерео еквалайзер застосовується для комфортного прослуховування звукових фонограм, доводиться міняти тембр звучання на тих чи інших частотах.Це пов'язано з акустикою, параметрами приміщення і т.д.Для цих цілей можна використовувати представлений еквалайзер K264, що дозволяє вибрати один із встановлених тембрів звучання і додатково включити посилення басів (bass boost).).
Темброблок призначений для використання в аудіоапаратурі та дозволяє плавно змінювати частотну характеристику звукового сигналу, посилюючи або послаблюючи в області низьких, середніх та високих частот. Для цього його слід підключити між попереднім підсилювачем та підсилювачем потужності звукового тракту. Регулювання здійснюється трьома здвоєними потенціометрами RV1-RV3 (RV1 для низьких частот, RV2 для високих та RV3 для середніх). В якості активних елементів, використовуються операційні підсилювачі з малим шумом та з низьким коефіцієнтом нелінійних спотворень.
Конструктор для створення п'ятисмугового темброблоку.Темброблоки використовуються для комфортного прослуховування звукових фонограм шляхом зміни тембру звуку на тих чи інших частотах.Це пов'язано з акустикою, параметрами приміщення, індивідуальним смаком людини тощо.
УНЧ виконано на інтегральній мікросхемі TDA7377.Ця мікросхема є підсилювач AB класу.На основі цієї мікросхеми можна зібрати підсилювач із використанням мінімуму елементів.Його можна рекомендувати початківцям радіоаматорам, для самостійного складання домашньої або автомобільної акустичної системи.
Данный радиоконструктор позволит вам собрать устройство, которое представляет собой комплект активных фильтров для построения высококачественных трехполосных усилителей низкой частоты и обладает незначительным уровнем собственных шумов, габаритами, а так же работающий в широком диапазоне питающих напряжений.
Набір компонентів для самостійного збирання частотоміра з діапазоном від 1Гц до 50МГц та функцією тестера кварцових резонаторів. З його допомогою легко виявити несправність генератора, виміряти та підлаштувати частоту. Конструктор містить лише деталі та плату, для складання готового виробу Вам знадобиться паяльник, припій та флюс (каніфоль). Буде корисним як початківцям, так і досвідченим електронникам.
Даний конструктор дозволяє зібрати емулятор лямбда-зонда для автомобілів з інжекторним двигуном та встановленим газовим обладнанням.Використання цього пристрою дозволить уникнути збільшення витрат палива під час перемикання на бензин.Такий перевитрата обумовлена тим фактом, що при роботі на газу ланцюг авторегулювання кількості палива (тобто бензину), що впорскується, стає розімкнутим і Електронний Блок Управління (ЕБУ) двигуна, не отримуючи сигналу від лямбда-зонда, переходить на режим «аварійної» роботи,при цьому запалюється лампочка "Check Engine".Якщо в цей момент переключити обладнання на бензин, аварійний режим роботи збережеться в пам'яті ЕБУ і витрата бензину збільшиться.Щоб таке не траплялося, під час роботи на газі слід емулювати роботу лямбда-зонда.
Набір для самостійного збирання звукового підсилювача 2+1 канали на мікросхемі TDA7377 з напругою живлення +10...18В (авто/мото), вихідною потужністю 2х10Вт та 20Вт на сабвуфер з окремим регулюванням потужності.
Пристрій являє собою фільтр низьких частот, що перебудовується, з можливістю регулювання кута зсуву фази сигналу.Призначений для застосування спільно з додатковим НЧ випромінювачем у складі аудіо-комплексу.
Цікавий конструктор для складання музичного генератора плазмової дуги на високовольтній котушці Тесла. Містить плату та всі необхідні компоненти для складання.
Набір для збірки аналогового функціонального генератора синусоїдальних, трикутних та прямокутних сигналів з регулюванням частоти в діапазоні від 1Гц до 1 МГц для застосування в радіоаматорській практиці. Основою схеми генератора сигналів є мікросхема XR2206.
Цікавий конструктор для складання функціонального (прямокутний, трикутний і синусоїдальний) генератора на мікросхемі ICL8038. Містить плату і всі необхідні компоненти для збірки генератора з частотою вихідного сигналу від 50 Гц до 5 КГц.