|
Каталог
|
Модуль читання і запису SD-карт для Ардуіно з вбудованим стабілізатором на 3.3В, управляється по протоколу SPI. Містить вбудований лінійний стабілізатор напруги на 3.3В AMS1117-3.3 Всі виводи SD підключені до штирьового роз'єму та підписані. Має два отвори для кріплення. Характеристики:
Посилання: Відгуки покупців про Модуль SD-card для Arduino (SPI) Максим (11.01.2026) Уточните - тут только SPI? Остальные выходы, для 4-pin SDIO не разведены? Иван (11.09.2021) На UNO заработал с картой 256 Мб (Transcend) со стандартной библиотекой "`sd.h" без проблем. ВідповістиЭдуард. (22.02.2021) Может будет интересен опыт подключения этого модуля к ESP32. Я использовал https://arduino.ua/prod3990-wi-fi-modyl-devkit-v1-s-esp-32. Удалось заставить работать при таком подключении. Артем (13.08.2021) Застарілий тип адресування в старих SD картах до 4-х Гб. 1 Гб запрацювала швидше за все тому що виробник обєднав два стандарта новий та старий. ВідповістиВладимир (05.05.2020) Нужен ли конвертер уровней при подключении к цифровым пинам ардуино? ВідповістиБогдан (31.01.2020) Этот модуль дружит breadboard? Я вижу 2 ряда пинов с одной стороны, но с другой стороны судя по шелкографии они вроде как дублируются. ВідповістиVladyslav (03.12.2019) С 8266 работает отлично, а вот с 32 не хочет запускаться, инициализацию проходит, а работать с файловой системой отказывается, не видит и не создает фал. Відповістиadmin (03.12.2019) Проверьте правильность подключения и соответствие напряжений логических уровней. ВідповістиМакс Link (08.11.2017) Працює девайс з бібліотекою SD.h , пробував скетч CardInfo без підключення 3.3V політ нормальний. Магазином і товаром задоволений. Зараз логаю дані з модуля rtc ds1307 через перехідник на microSD без проблем ВідповістиИгорь (15.03.2016) Пример ReadWrite из библиотеки SD.h у меня не заработал, я долго мучился уже было хотел вернуть SD card модуль, как поломанный, затем нашел проблему. Решил изложить если кому интересно. Малашонок Александр Александрович (21.12.2014) Подключил, работает. Правда некоторое время не мог разобраться почему инициализация валится - оказалось что вместо сд-карты включил сд-переходник на мини %). ВідповістиВячеслав (12.02.2014) Из своего опыта обслуживания в данном магазине я так понимаю есть два сотрудника - один вежливый , второй достаточно истеричный парень (пришлось 10 мин за свой счет слушать обвинения что якобы я удалил СМС с номером декларации, вместо того чтобы оперативно решить вопрос и подумать как передать мне его). Написати відгук: Є питання по "Модуль SD-card для Arduino (SPI)" ? Також рекомендуємо ознайомитися:
Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
|



