Шановні клієнти! У зв'язку з перебоями у енергопостачанні, в роботі нашого магазину можливі тривалі перебії й неможливість оплати замовлень карткою.
Все буде Україна!
(098) 067-12-26 Київстар (098) 067-12-26   Київстар
(066) 142-24-48 Vodafone (066) 142-24-48   Vodafone
(098) 067-12-26 Lifecell (063) 642-36-59   Lifecell
 info@arduino.ua
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 9.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
м. Київ, вул. Васильківська, 30
ст.м. "Васильківська"
Каталог

Моховий нічник

Це шматочок лісу вдома, який радує погляд та допомагає розслабитися. Цей неймовірний живий куточок дуже легко зробити самому.

Українізація бібліотеки Adafruit_GFX_Library для матриць MAX7219 та LCD

Для виводу текстової інформації на саморобний блок світлодіодних матриць з загальним анодом в середовищі Arduino рідною мовою я стикнувся з проблемою, що та бібліотека LedContorl, якою я зазвичай користуюсь, неспроможна здійснити обертання на заданий кут

Реєстратор параметрів вологості та температури

Добрий день. Виникла необхідність в вимірюванні вологості та температури в приміщенні протягом дня з одночасним їх записом для подальшої

Плазмофон

Мы настолько привыкли к высоким технологиям, что забываем о простых физических явлениях и механизмах. А ведь на всём простом строится что-то

Автоматичний кран для води на Arduino своїми руками

Доброго дня, хочу розповісти Вам про виготовлення корисного пристрою – автоматичного крану для води на Arduino.
Напиши статтю і отримай знижку! Наши партнеры https://hacklab.kiev.ua/

Відладочна плата ARM mbed NXP LPC1768 від Pololu

 • Відладочна плата ARM mbed NXP LPC1768 від Pololu
 • Відладочна плата ARM mbed NXP LPC1768 від Pololu
 • Відладочна плата ARM mbed NXP LPC1768 від Pololu
 • Відладочна плата ARM mbed NXP LPC1768 від Pololu
 • Відладочна плата ARM mbed NXP LPC1768 від Pololu
 • Відладочна плата ARM mbed NXP LPC1768 від Pololu
Архивный товар, который больше не продается в нашем магазине.

Увы, за этот товар уже голосовать нельзя :(

НО!

У нас есть куча других классных товаров! :)
11
голосовать

NXP LPC1768 - це мікропроцесорна відладочна плата для швидкого прототипування. Ядром пристрою є потужний 32-бітний ARM-процесор Cortex-M3, що працює на частоті 96 МГц з 512 КБ флеш-пам'яті і 32 КБ RAM. Ця 32-бітна система за своїми характеристиками легко перевершує такі популярні 8-бітові платформи, як Arduino або Basic Stamp. Велика бібліотека програм і прикладів коду допоможе швидко освоїтися з написанням власних програм. Для програмування використовується безкоштовне онлайн-середовище розробки і компілятор C ++, тому установки додаткового ПЗ не потрібно. Прошити програму в пристрій так само просто, як і записати файл на флешку (для цього не потрібен зовнішній програматор. NXP LPC1768 - це мікропроцесорна відладочна плата для швидкого прототипування.

На борту NXP LPC1768 є досить широкий набір периферії, що не характерно для типових відладочних плат, наприклад: Ethernet, USB OTG, 12-бітний АЦП, 10-бітний ЦАП, що дозволяє формувати повноцінні аналогові сигнали. Крім перерахованих, пристрій підтримує і ряд загальнопоширених інтерфейсів, таких, як послідовний інтерфейс (UART), SPI, I2C і CAN. Конструкція плати зроблена під 40-піновий DIP-корпус з вже впаяними роз'ємами типу «тато». Стандартна відстань 2.54 мм між ніжками дозволяє використовувати пристрій з типовими безпаєчними макетними платами. (Зверніть увагу, що в мікросхемах зі стандартним DIP-корпусом відстань між двома рядами ніжок становить 0.6 ", а в NXP LPC1768 - 0.9").

Одним з переваг цієї платформи є mbed-бібліотека, яка представляє собою спеціальний API для програмування плати. Вона звільняє розробника від необхідності писати багато низькорівневого коду, як це зазвичай буває при програмуванні мікроконтролерів. Бібліотека надає розробнику API-функції і інтуїтивно зрозумілі абстракції, що описують ту чи іншу периферію, які добре налагоджені і дають вам можливість експериментувати, не замислюючись про внутрішній устрій контролера або його периферійних пристроїв.

Ще однією особливістю mbed? Платформи є середовище розробки (IDE) і компілятор C ++. Обидва цих інструменти повністю безкоштовні, мають веб-інтерфейс і працюють в режимі онлайн, завдяки чому вам не потрібно завантажувати і встановлювати будь-яке ПЗ. Підтримувані браузери - Internet Explorer, Firefox, Safari, або Chrome на будь-якій операційній системі - Windows, Mac або Linux. Завдяки цьому, ви завжди зможете залогінитися звідки завгодно і продовжити роботу з того місця, на якому ви зупинилися. Крім того, веб-інтерфейс дозволяє легко розшарити свій код і вести спільну розробку. Крім цього, працюючи з веб-інструментом, можна не турбуватися про його налаштуваннях і оновлення. Компілятор використовує движок ARM RealView і генерує чистий, ефективний і оптимізований код, який можна безкоштовно використовувати навіть при виробництві. Існуючі ARM-програми та заготовки можуть бути перенесені на мікроконтролер LPC1768, а кошти розробки mbed можна використовувати спільно з іншими професійними інструментами, наприклад, Keil MDK.

Для прошивки mbed-платформи не потрібен зовнішній програматор. При підключенні до комп'ютера через USB, платформа визначається в системі як звичайний пристрій. Тому для прошивки досить просто скопіювати на нього скомпільований бінарний файл.

Характеристики:

 • Пристрій може живитися як від USB, так і від зовнішнього джерела живлення з напругою 4.5 - 9 В (при напрузі живлення до 12В пристрій теж має працювати нормально, проте при підключенні зовнішніх компонентів стабілізатор на платі може перегріватися)
  • Компактні розміри: 54 мм × 26 мм
  • Зручний форм-фактор: 40-піновий DIP (відстань між рядами 0.9 "), відстань між ніжками 2.54 мм
  • Можливість прошивки шляхом простого перетягування файлу; пристрій визначається в системі як USB-диск
  • Найкращий набір «заліза» серед пристроїв класу Cortex-M3:
   • 96 МГц ARM з 32 КБ пам'яті SRAM, 512 КБ флеш-пам'яті
   • Ethernet, USB OTG
   • SPI, I2C, UART, CAN
   • GPIO, PWM, ADC, DAC, DMA
  • Простота використання, безкоштовні онлайн-інструменти
   • Середовище розробки C / C ++ з веб-інтерфейсом
   • Для компіляції використовується движок ARM RealView
   • Спеціальне API для розробки за допомогою бібліотек з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом
 • Детальна довідка та онлайн-спільнота
 • Можливість налагодження програм в стилі "printf" через послідовний порт і USB-з'єднання. Для зворотного зв'язку можна також використовувати вбудовані світлодіоди.

Початок роботи

Почати працювати з пристроєм так само просто, як і зі звичайною USB-флешкою. Просто підключіть плату NXP LPC1768 до комп'ютера під керуванням Windows, Mac або Linux, і вона автоматично визначиться в системі як USB-диск. Далі перейдіть за посиланням на сайт mbed, де можна залогінитися і почати розробку. Не потрібно встановлювати драйвера або програмне забезпечення. Приступити до роботи з пристроєм настільки просто, що написання і налагодження найпростішої програми "Hello World!" забере у вас всього п'ять хвилин.
У комплекті з відладочною платою mbed йде USB-кабель з роз'ємами типу A на mini-B, надрукований короткий посібник користувача, а також дві візитки з розпіновкою плати, зображеної в натуральну величину.


оплата картами Visa і MasterCard