UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Відладочна плата ARM mbed NXP LPC1768 від Pololu

 • Відладочна плата ARM mbed NXP LPC1768 від Pololu
 • Відладочна плата ARM mbed NXP LPC1768 від Pololu
 • Відладочна плата ARM mbed NXP LPC1768 від Pololu
 • Відладочна плата ARM mbed NXP LPC1768 від Pololu
 • Відладочна плата ARM mbed NXP LPC1768 від Pololu
 • Відладочна плата ARM mbed NXP LPC1768 від Pololu
Архівний товар, який більше не продається у нашому магазині

Увы, за этот товар уже голосовать нельзя :(

НО!

У нас есть куча других классных товаров! :)
11
 

NXP LPC1768 - це мікропроцесорна відладочна плата для швидкого прототипування. Ядром пристрою є потужний 32-бітний ARM-процесор Cortex-M3, що працює на частоті 96 МГц з 512 КБ флеш-пам'яті і 32 КБ RAM. Ця 32-бітна система за своїми характеристиками легко перевершує такі популярні 8-бітові платформи, як Arduino або Basic Stamp. Велика бібліотека програм і прикладів коду допоможе швидко освоїтися з написанням власних програм. Для програмування використовується безкоштовне онлайн-середовище розробки і компілятор C ++, тому установки додаткового ПЗ не потрібно. Прошити програму в пристрій так само просто, як і записати файл на флешку (для цього не потрібен зовнішній програматор. NXP LPC1768 - це мікропроцесорна відладочна плата для швидкого прототипування.

На борту NXP LPC1768 є досить широкий набір периферії, що не характерно для типових відладочних плат, наприклад: Ethernet, USB OTG, 12-бітний АЦП, 10-бітний ЦАП, що дозволяє формувати повноцінні аналогові сигнали. Крім перерахованих, пристрій підтримує і ряд загальнопоширених інтерфейсів, таких, як послідовний інтерфейс (UART), SPI, I2C і CAN. Конструкція плати зроблена під 40-піновий DIP-корпус з вже впаяними роз'ємами типу «тато». Стандартна відстань 2.54 мм між ніжками дозволяє використовувати пристрій з типовими безпаєчними макетними платами. (Зверніть увагу, що в мікросхемах зі стандартним DIP-корпусом відстань між двома рядами ніжок становить 0.6 ", а в NXP LPC1768 - 0.9").

Одним з переваг цієї платформи є mbed-бібліотека, яка представляє собою спеціальний API для програмування плати. Вона звільняє розробника від необхідності писати багато низькорівневого коду, як це зазвичай буває при програмуванні мікроконтролерів. Бібліотека надає розробнику API-функції і інтуїтивно зрозумілі абстракції, що описують ту чи іншу периферію, які добре налагоджені і дають вам можливість експериментувати, не замислюючись про внутрішній устрій контролера або його периферійних пристроїв.

Ще однією особливістю mbed? Платформи є середовище розробки (IDE) і компілятор C ++. Обидва цих інструменти повністю безкоштовні, мають веб-інтерфейс і працюють в режимі онлайн, завдяки чому вам не потрібно завантажувати і встановлювати будь-яке ПЗ. Підтримувані браузери - Internet Explorer, Firefox, Safari, або Chrome на будь-якій операційній системі - Windows, Mac або Linux. Завдяки цьому, ви завжди зможете залогінитися звідки завгодно і продовжити роботу з того місця, на якому ви зупинилися. Крім того, веб-інтерфейс дозволяє легко розшарити свій код і вести спільну розробку. Крім цього, працюючи з веб-інструментом, можна не турбуватися про його налаштуваннях і оновлення. Компілятор використовує движок ARM RealView і генерує чистий, ефективний і оптимізований код, який можна безкоштовно використовувати навіть при виробництві. Існуючі ARM-програми та заготовки можуть бути перенесені на мікроконтролер LPC1768, а кошти розробки mbed можна використовувати спільно з іншими професійними інструментами, наприклад, Keil MDK.

Для прошивки mbed-платформи не потрібен зовнішній програматор. При підключенні до комп'ютера через USB, платформа визначається в системі як звичайний пристрій. Тому для прошивки досить просто скопіювати на нього скомпільований бінарний файл.

Характеристики:

 • Пристрій може живитися як від USB, так і від зовнішнього джерела живлення з напругою 4.5 - 9 В (при напрузі живлення до 12В пристрій теж має працювати нормально, проте при підключенні зовнішніх компонентів стабілізатор на платі може перегріватися)
  • Компактні розміри: 54 мм × 26 мм
  • Зручний форм-фактор: 40-піновий DIP (відстань між рядами 0.9 "), відстань між ніжками 2.54 мм
  • Можливість прошивки шляхом простого перетягування файлу; пристрій визначається в системі як USB-диск
  • Найкращий набір «заліза» серед пристроїв класу Cortex-M3:
   • 96 МГц ARM з 32 КБ пам'яті SRAM, 512 КБ флеш-пам'яті
   • Ethernet, USB OTG
   • SPI, I2C, UART, CAN
   • GPIO, PWM, ADC, DAC, DMA
  • Простота використання, безкоштовні онлайн-інструменти
   • Середовище розробки C / C ++ з веб-інтерфейсом
   • Для компіляції використовується движок ARM RealView
   • Спеціальне API для розробки за допомогою бібліотек з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом
 • Детальна довідка та онлайн-спільнота
 • Можливість налагодження програм в стилі "printf" через послідовний порт і USB-з'єднання. Для зворотного зв'язку можна також використовувати вбудовані світлодіоди.

Початок роботи

Почати працювати з пристроєм так само просто, як і зі звичайною USB-флешкою. Просто підключіть плату NXP LPC1768 до комп'ютера під керуванням Windows, Mac або Linux, і вона автоматично визначиться в системі як USB-диск. Далі перейдіть за посиланням на сайт mbed, де можна залогінитися і почати розробку. Не потрібно встановлювати драйвера або програмне забезпечення. Приступити до роботи з пристроєм настільки просто, що написання і налагодження найпростішої програми "Hello World!" забере у вас всього п'ять хвилин.
У комплекті з відладочною платою mbed йде USB-кабель з роз'ємами типу A на mini-B, надрукований короткий посібник користувача, а також дві візитки з розпіновкою плати, зображеної в натуральну величину.


оплата картами Visa і MasterCard