UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

Польотний контролер APM 2.6 в корпусі з боковими роз'ємами

  • Польотний контролер APM 2.6 в корпусі з боковими роз'ємами
  • Польотний контролер APM 2.6 в корпусі з боковими роз'ємами
  • Польотний контролер APM 2.6 в корпусі з боковими роз'ємами
Архівний товар, який більше не продається у нашому магазині

Увы, за этот товар уже голосовать нельзя :(

НО!

У нас есть куча других классных товаров! :)
21
 

Польотний контролер APM 2.6 – це клон останньої версії однієї з найпопулярніших і потужних плат управління безпілотними літальними апаратами APM (ArduPilot Mega) версії 2.6. Плата управління (т.зв. "мізки") поєднує в собі не тільки обчислювальну потужність, керуючу контролерами двигунів або сервами, але і набір датчиків (акселерометр, гіроскоп, барометр), на підставі показань яких коригується алгоритм польоту. Підходить як для використання мульти-коптерів, так і для літаків, планерів, вертольотів, машинок і човнів.

Головною фішкою плати є функція автопілота, завдяки якій ваш апарат може самостійно переміщатися по заданих точках без будь-якого втручання з боку пілота. Плата має відкрий код, завдяки чому її успішно виробляє велика кількість виробників і ми маємо можливість продавати її за ціною нижче ніж в офіційному магазині.

Версія 2.6 відрізняється від попередньої версії 2.5.2 відсутністю на борту компаса (так, не завжди нова версія несе в собі переваги, іноді щось і прибирають), команда-розробник плати вирішили, що компас краще виносити окремо, щоб на нього не впливали електромагнітні імпульси від силової частини апарату, а щоб здешевити собівартість.

Окремо варто сказати про програму, за допомогою якої проводиться первинна настройка і програмування плати - це вільно-поширюване ПЗ Mission Planner від команди DIY drones. Можливості його перевершують багато платних аналогічних програм, воно дозволяє робити як тонке налаштування вашого апарату, так і швидку за допомогою майстра, знімати показання датчиків, будувати план польоту (просто тикаємо мишкою на карті вказуючи маршрут руху апарату, наприклад на третьому малюнку обраний план обльоту території пивзаводу Оболонь), симулювати політ для отримання навичок ручного управління, переглядати логи (на платі є окрема мікросхема пам'яті для логування даних польоту, т.зв. "чорний ящик") і багато іншого. Плата супроводжується докладною документацією (є переклади і на російську мову), деякі маніпуляції (наприклад такі як калібрування датчиків) представлені на відео.

Плата поставляється в повністю зібраному вигляді в корпусі.

Характеристики:

  • Arduino сумісна (ну а як же!)
  • включає в себе 3-х осьовий гіроскоп, акселерометр, барометр
  • 4 Мб флеш-пам'яті для автоматичного логування даних польоту
  • відкритий код
  • ATMEGA2560 і ATMEGA32U-2 контролери
  • пряме підключення до комп'ютера по USB
  • розміри 67 х 41 мм
оплата картами Visa і MasterCard