UA RU
Мобільна версія Гарантійні умови Співпраця
Зворотний зв'язок Мапа сайту
0 0
Графік роботи магазину:
Пн-Пт: 8.00 - 19.00
Сб: 10.00 - 19.00
Нд: вихідний
Каталог
Напиши статтю і отримай знижку!

3D принтер Bambu Lab X1-Carbon Combo

код: TDC500

 • Доставка по Україні
  Ми відправляємо замовлення "Новою Поштою" по Україні. Також можливий самовивіз з нашого магазину
 • 6 місяців гарантії

  Ми даємо гарантію на будь-який товар придбаний в нашому магазині:

  6 місяців на товари, крім батарейок і акумуляторів

  14 днів на батарейки та акумулятори

  У разі настання гарантійного випадку товар безкоштовно ремонтується, змінюється на аналогічний або повертається повна сума його вартості

  Уважно ознайомтеся з умовами гарантії.
 • Проконсультуємо до і після продажу
  Ви можете задавати питання письмово по e-mail або за контактними телефонами нашого магазину
83349 грн

товар закінчується

 

Купити в один клік

1
голосувати
Знайшли дешевше?
 • 3D принтер Bambu Lab X1-Carbon Combo
 • Опис
 • Відгуки
 • Задати питання

Bambu Lab X1-Carbon Combo - це розширена версія єдиного у світі комерційного 3D принтера в якому об'єднали всі перевірені часом Opensource рішення з інноваційними технологіями, отримавши на виході напевно найкращий у світі 3D принтер у своєму класі на даний момент. Автори цього принтера - це колишні інженери компанії SZ DJI Technology. Перше, що справляє враження, так це якість матеріалів та складання принтера в цілому. Після того, як Ви дістанете принтер з коробки все, що потрібно, це зняти всі захисні плівочки, підключити кілька проводів і відкалібрувати стіл. Жодних інших дій у вигляді складання або налаштування не потрібні. Цей принтер має не тільки феноменально високу швидкість друку, а й високу якість друку. Це робить його ідеальним кандидатом у помічники моделістам, дизайнерам, інженерам і просто творчим людям. Цей принтер також містить систему AMS. AMS (Automatic Material System) – це система подачі філаменту. Система має RFID для розпізнавання філаменту та автоматичного застосування оптимальних налаштувань для нього, одометр для моніторингу використаної та решти кількості філаменту. Але головною перевагою системи є автоматична зміна філаменту та можливість друкувати кількома кольорами.

Кінематика принтера – core X/Y.

Однією з відмінних рис даного принтера є його циліндричні спрямовуючі осі Х виконані з карбону. Дане рішення істотно знижує вагу осі, збільшує швидкість друку і найголовніше те, що зменшуються вібрації. Завдяки чому якість друку набагато вища, ніж у стандартних конструкцій виконаних зі сталі.

Нагрівальна платформа переміщається на 3х трапецеїдальних гвинтах металевими напрямними циліндричної форми.

Принтер має зворотний зв'язок із двигунами. Замість класичних кінцевиків використовуються енкодери.

Калібрування відбувається безпосередньо від сопла до столу, а не від датчика до столу, що суттєво підвищує точність калібрування. При калібруванні система перевіряє наскільки змащена механіка і якщо мастила не вистачає, вона виведе на дисплей повідомлення про те, що потрібно змастити напрямні.

Закритий корпус з датчиком температури, максимальні температури нагріву хотенду - 300 ° C і столу - 120 ° C, додатковий прямий обдув в область сопла все це дозволяє без будь-яких труднощів друкувати будь-яким видом пластику.

Область друку складає 256х256х256мм. Нагрівальна платформа комплектується металізованою знімною накладкою, яка фіксується до магнітної підкладки встановленої на нагрівальній платформі. Дана накладка дозволяє друкувати абсолютно без адгезиву. Але якщо виникає потреба при друкуванні пластиком, який має сильне усадження, то можна скористатися стандартним клейовим олівцем для 3D друку.

Управління принтером здійснюється за допомогою 5" сенсорного дисплея, який має роздільну здатність 1280х720, регулювання кута нахилу та яскравість.

Алгоритми активної компенсації вібрації осей X/Y та екструзії гарантують додаткову плавність друку, що дає можливість отримувати якісніші вироби.

Micro Lidar встановлений на екструдер має дозвіл 7 мікрон, він контролює ширину лінії екструзії і при необхідності регулює потік.

Також він проводить калібрування столу, відстеження першого шару на розрив нитки та у зв'язці з AI виявляє утворення так званого ефекту спагетті.

Тепер Вам не потрібно постійно контролювати печінку, перебуваючи біля принтера.

AMS (Automatic Material System) – це система подачі філаменту. Система має RFID для розпізнавання філаменту та автоматичного застосування оптимальних налаштувань для нього, одометр для моніторингу використаної та решти кількості філаменту. Але головною перевагою системи є автоматична зміна філаменту та можливість друкувати кількома кольорами.

Зі зворотного боку принтера знаходиться так званий сміттєпровід, через який принтер видаляє зайвий пластик при зміні котушки.

Цей принтер може розвивати швидкість до 500мм/с, прискорення до 20 м/с²

Для підготовки моделей до друку та віддаленого керування принтером надається Bambu Studio для персональних комп'ютерів та Bambu Handy як мобільний додаток.

На додаток можна зазначити:

 • Датчик закінчення філаменту встановлений на екструдері.
 • 12Ват вентилятор охолодження хотенду та сопла зі зворотним зв'язком, який дає можливість контролювати потік повітря.
 • Камера встановлена всередині принтера, яка дозволяє записувати таймлапси високої роздільної здатності.
 • Вугільний фільтр для поглинання запаху.
 • 50дБ рівень шуму під час друку.
 • Передні дверцята на магнітному замку.
 • Суцільнометалевий Hotend.
 • Металеві шестерні екструдера.

Відгуки покупців про 3D принтер Bambu Lab X1-Carbon Combo

поки немає жодного відгуку - станьте першим!

Написати відгук:

Фото:

Є питання по "3D принтер Bambu Lab X1-Carbon Combo" ?

Шановні друзі! Ми намагаємося тримати на сайті інформацію про наявність товарів та ціни на них в актуальному стані. Коригування відбуваються постійно. Якщо ви знаходите ціну на товар завищеною, напишіть нам про це із посиланням на товар. Ми розглянемо лист та чи обгрунтуємо ціну, чи підкоригуємо її. Асортимент магазину дуже великий та іноді бувають помилки в ціноутворенні, особливо при скачках курсу долара. Дякуємо за розуміння.
оплата картами Visa і MasterCard