Індуктивний 3-провідний PNP датчик наближення LJ12A3-4-Z-AY призначений для визначення наближення до датчика металевих поверхонь. Часто такі датчики застосовують в системах автоматизації як кінцеві датчики положення. Живиться датчик від напруги постійного струму від 6В до 36В. Вихід - нормально замкнутий. Максимальний комутований датчиком струм становить 300 мА.
Характеристики:
Модель: LJ12A3-4-Z-AY
Діаметр: 12 мм
Відстань виявлення: 4 мм